Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

coronavirus 4972480 960 720

Про це увечері, 10 квітня, повідомила Лозівських лікарів Харківська обласна лабораторія. Наразі чоловік 1955 року народження знаходиться на лікуванні в обласній інфекційній лікарні. Разом з ним, спеціалізованою бригадою швидкої допомоги, до цього ж медичного закладу доставлено й дружину. У неї зафіксовано високу температуру, жінку обстежують на наявність захворювання.

7 квітня лозівчанин повернувся з Росії, наступного дня у нього піднялася висока температура. Для обстеження та забору аналізів до чоловіка приїхала спеціалізована медична бригада. Медична сестра, яка контактувала з хворим та водій знаходяться на самоізоляції.

Зараз медики та поліція перевіряють можливі контакти подружжя. За словами дружини, вони разом з чоловіком не контактували зі сторонніми людьми.

Наразі працівниками Харківського обласного центру МОЗ України, КП «ЖУК» і ДСНС вживаються усі заходи по дезінфекції квартири, під’їзду та прилеглої до нього території.

Міська влада та медики закликають лозівчан дотримуватися посилених карантинних заходів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ