Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20191203 075031Лозову почало заносити снігом о 2 годині 13 січня. О 3:30 «Еко-Сан» став посипати дороги міста та Панютиного. Витратили 10 тон піщано-сольової суміші. Потім шляхи почали розчищали. Спочатку пройшлися центральними вулицями – за маршрутами громадського транспорту, щоб лозівчани могли дістатися на роботу. Станом на 9 годину комунальники взялися за другорядні дороги. У Лозовій та Панютиному працює 6 одиниць техніки «Еко-Сану». Допомагають боротися з негодою «Теплоенерго», «Лозоваводосервіс», ЛКМЗ та ПВРЗ. У сільській місцевості на допомогу приходять аграрії.

Лозівський райавтодор обіцяв розчищати місцеві дороги з 10 години. Переконують, що за наказом обласного керівництва першочергово прибирали ділянку траси Р-51 «Мерефа-Лозова-Павлоград».

Тротуари у Лозовій посипають двірники. Вони вийшли на роботу о 6 ранку.

Через негоду виникали аварійні ситуації на електромережах. Вибивало світло на Смирнівській лінії – вона забезпечує електроенергією частину Катеринівки, Михайлівки, Довгового, Веселого, Смирнівки. Без струму залишалися мешканці Краснопавлівки. Короткочасно зникало світло на 5 мікрорайоні.

Через погодні умови були проблеми з напругою у залізничників, як наслідок котельня на вулиці Гетьманській залишилася без електрики на 1 годину 15 хвилин. Ця котельня опалює будинки на території колишнього «Арсеналу». Причину оперативно усунули. На випадок подібних ситуацій «Теплоенерго» має генератори.

Лозівські надзвичайники повідомили, що станом на 9 годину люди не зверталися до них за допомогою через погодні умови. Ніч пройшла відносно спокійно. У разі застрягання у заметах та інших ситуаціях, які загрожують життю, лозівчани мають звертатися до рятувальників. Вони, у свою чергу, прийматимуть рішення самостійно чи за допомогою служб визволяти людей зі снігового полону.

Служба автомобільних доріг Харківської області оприлюднила телефонні номери диспетчера, до якого можна звертатися цілодобово, якщо застрягли на автошляхах державного значення – 0573368344 та 0573367700.

Стан доріг погіршуватиметься, прогнозують в «Еко-Сані», бо місцями пускається дощ та підіймається температура – починається ожеледиця.

Шляховики, надзвичайники та медики просять автомобілістів відповідально паркуватися, не заважати роботі відповідних служб і не загороджувати заїзди у двори. За можливості залишати автотранспорт на спеціально відведених стоянках.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ