Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

04Управління ЖКГ міської ради розробить проєктно-кошторисну документацію для капітального ремонту покриття п'яти вулиць і провулків у Лозовій та Домасі. Дозвіл на це комунальникам надав виконком 23 лютого.

Готуватимуть документи для капремонту покриття з елементами благоустрою дороги по вулиці Чайковського, провулку Мічуріна, вулиці Молодіжній – лозівчани цей відрізок називають малою балкою. Цим маршрутом водії часто користуються шляхом з 6 мікрорайону до центральної частини міста і у зворотному напрямку.

У Домасі прорахують два об’єкти – капремонт з елементами благоустрою по вулиці Молодіжній та провулку Луговому.

Після того, як комунальники отримають вартість необхідних робіт, місто визначатиметься з джерелами фінансування, – пояснив Олександр Залізінський, начальник Управління ЖКГ.

На поточний ремонт доріг міста, за словами керівника, цьогоріч запланували 4,6 мільйони гривень – це вдесятеро менше, ніж необхідно. На які шляхи розподілять закладені кошти, комунальники ще визначаються. Остаточний перелік затверджуватиме виконком.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ