Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1550552Сьогодні, 13 грудня, нові тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення, теплопостачання, вивіз твердих побутових відходів та їх утилізацію затвердили на засіданні виконавчого комітету. Основною підставою для підвищення цін на послуги керівники комунальних підприємств «Теплоенерго», «Лозоваводосервіс» та «Еко-Сан» називають – збільшення вартості складових тарифів.

У зв’язку з підвищенням ціни на газ вартість тепла у Лозовій здорожчає на 17%. Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії (населення) вартість 1 Гкал коштуватиме 2090,18 грн. з ПДВ.  Без будинкових та квартирних приладів (населення) – 49,91 грн. з ПДВ за 1 кв. м опалювальної площі. Для потреб бюджетних установ та інших споживачів тариф на теплову енергію встановлено на рівні 2 333,35 грн за 1 Гкал. з ПДВ.
Перший заступник міського голови Олександр Жидков наголосив: «Незважаючи на підвищення ціни на газ, з початком опалювального сезону тариф на постачання теплової енергії у Лозовій не підвищувався. Але ми повинні забезпечити стабільну роботу підприємства, на сьогодні воно зазнає збитків, ця сума вже складає 10 мільйонів гривень. Для їх покриття ми розглядатимемо можливість виділення коштів з міського бюджету та залучення фінансування з обласного.»

 

Послуга на водопостачання та водовідведення для усіх абонентів зросте на 7,68 грн., про це під час засідання виконавчого комітету розповів головний інженер ДП «Лозоваводосервіс» Ігор Каменєв. Також наголосив, що підприємство змушене підвищити тарифи на свої послуги. Вартість закупної води зросла на 80%, у 2-рази збільшилася ціна на гіпохлорид, зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, з січня підвищиться середня заробітна плата.
Централізоване постачання холодної води коштуватиме 27,90 грн. за 1 м ³, централізоване водовідведення – 26,20 грн. за 1 м ³. Ці тарифи затверджені, як для абонентів з внутрішньо будинковими системами, так і без них.

 

Востаннє тариф на вивіз та утилізацію твердих побутових відходів підвищували 27 лютого 2018 року. - За цей час зросла вартість паливно-мастильних матеріалів та ціни на запчастини, -наголосив директор КП «Еко-Сан» Володимир Селезньов. Вартість послуги для населення збільшиться на 20% і здорожчає на 1 людину від 2,24 грн до 2,77 грн. в місяць. Тож вартість тарифу складатиме від 13,46 грн. до 16.60 грн., в залежності від норм накопичення. 
Нові тарифи почнуть діяти з 1 січня 2019 року.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ