Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

original photo

З завершенням зимового локдауну в Україні, Лозівщина повертається до попередніх правил адаптивного карантину- обмежень помаранчевої зони. 25січня відкриються усі школи Лозівської міської тергромади. Учні 1-11 класів повернуться до традиційного повноформатного навчання з відвідуванням закладів освіти.

В Управлінні освіти, молоді та спорту міської ради повідомляють, що організація освітнього процесу буде організована з неухильним дотриманням профілактичних заходів в умовах адаптивного карантину. У школах дотримуються маскового режиму, встановлені дезінфектори, проводиться температурний скринінг. Батьки та  сторонні особи до закладів не допускаються.

У разі ускладнення ситуації з захворюванням на коронавірус, для випускників 9-х та 11-х класів буде організовано змішану форму навчання (комбінація очної та дистанційної форм), оскільки саме цим учням необхідно готуватися до ЗНО та ДПА.

Фахівці Управління освіти молоді та спорту додають про будь-які зміни педагоги, діти та батьки будуть поінформовані додатково.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ