Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1  09.06.2021 р. під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ашота КЕРОПОВА, з метою забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради.

Розглядалося питання про поповнення прийомної сім’ї, у якій станом на сьогодні виховується 4 дитини, позбавлені батьківського піклування двома новими вихованцями. У зв’язку із збільшенням кількості дітей прийомну сім’ю переведено в дитячий будинок сімейного типу.

З іншої прийомної сім’ї в доросле самостійне життя вибув 1вихованець.

Вирішувалося питання погодження зміни реєстрації місця проживання дитини, позбавленої батьківського піклування.

Розглянуто питання щодо неналежного виконання батьками своїх батьківських обов’язків відносно дітей. Позбавлення батьківських прав є крайньою мірою на осіб, які не виконують батьківських обов’язків і застосовується, якщо всі профілактичні заходи не дали результатів. Відносно 3 батьків прийнято рішення про підготовку документів для звернення до суду щодо позбавлення їх батьківських прав.

Продовжено термін перебування трьох дітей в сім’ї патронатного вихователя.

В аспекті захисту житлових та майнових прав дітей розглянуто 3 питання щодо майна, де право власності або користування мають діти, та 3 питання щодо дозволу на укладання договорів оренди земельної ділянки від імені дітей.

Також на комісії розглянуто висновок та подання до суду щодо встановлення опіки над 2 малолітніми дітьми та призначення над ними опікуна.

Розглянуто 2 висновки служби у справах дітей щодо підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України, а також питання про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Вирішили питання щодо продовження цілодобового перебування 5 дітей з особливими освітніми потребами в спеціалізованих закладах освіти.

Також, члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Всього розглянуто 26 питань, по кожному прийняті виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей

Лозівської міської ради

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ