Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1

14.07.2021 р. під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ашота КЕРОПОВА, з метою забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради.

Розглядалися питання влаштування під опіку/піклування 2 дітей-сиріт та 1 дитини, позбавленої батьківського піклування.

В аспекті захисту житлових та майнових прав дітей розглянуто 3 питання щодо майна, де право власності або користування мають діти, та 3 питання щодо дозволу на укладання договорів оренди земельної ділянки від імені дітей.

Продовжено термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Також на комісії розглянуто висновки до суду про доцільність позбавлення батьківських прав 2 батьків, подання до суду щодо встановлення опіки над 2 малолітніми дітьми та призначення над ними опікуна та висновок служби у справах дітей щодо підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України, а також питання про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Серед розглянутих питань 1 справа щодо визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею, одного з батьків, хто проживає окремо. Навіть мирне розлучення батьків – травма для дитини. При розв’язанні цих спорів обов’язково враховується думка дитини, вік, стан здоров’я та її прихильність до кожного з батьків. Батько і мати мають рівнозначні права, пріоритет мають лише інтереси самої дитини.

Вирішили питання щодо продовження цілодобового перебування 8 дітей з особливими освітніми потребами в спеціалізованих закладах освіти.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Обговорювалося питання щодо організації та проведення в 2021 році на території громади Всеукраїнського рейду «Урок».

Всього розглянуто 28 питань. По кожному прийняті виважені, обґрунтовані рішення в інтересах дітей, та взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей

Лозівської міської ради

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ