Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 1935

Територіальний центр соціального обслуговування Лозівської міської ради після приєднання двох сільських та двох селищних рад збільшив територію обслуговування. Подальшу роботу соцпрацівників обговорили на нараді з керівництвом міста, сьогодні, 15 січня. Розглянули ряд проблемних питань та намітили шляхи удосконалення цієї роботи.

Окрім робочих моментів, під час наради перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков привітав колектив Терцентру з 30-річчям від дня заснування, відкрили його 11 січня 1991 року.

- Ваша праця важлива для людей громади, які потребують опіки й уваги, -сказав Олександр Жидков. - Я передаю щирі слова вітання та подяки за вашу роботу від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського та депутатського корпусу. Запевняю вас, що ми продовжимо й надалі розвивати й підтримувати цей напрямок роботи.

Колективу, від імені очільника громади Сергія Зеленського, передав відзнаки міської ради та сертифікат на придбання 20-ти велосипедів для соціальних робітників старостинських округів.

Відзначила роботу керівництва Лозівського міської тергромади, у напрямку покращення соцобслуговування населення та створення умов для працівників, керівниця Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України Людмила Пластун. Для соціальних працівників у подарунок привезла мікрохвильові печі та почесні грамоти центральної ради профспілки працівників соціальної сфери України.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ