Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що протягом місяця заплановано запуск оновленого сайту міської ради! Більш детальна інформація буде розміщена згодом!

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

5555555555555

На підвищення орендної плати за комунальне майно вплинуло два чинника – ПДВ та індекс інфляції, пояснює Віолетта Семеніхіна, заступник начальника Відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради.

У вересні 2022 року Головне управління Державної податкової служби у Харківській області внесло Відділ з питань управління коммайном до платників податку на додану вартість. Ця інформація вказана на офіційній сторінці Відділу. Орендарів також сповіщали у месенджерах, запевняє Віолетта Семеніхіна.

У зв’язку з нарахування ПДВ орендна плата зросла на 20%. Це передбачено умовами договору – розділі 2, пункт 3, уточнює фахівець.

Друга причина, що вплинула на збільшення оренди, – це встановлений Державною службою статистики України індекс інфляції. За 2022 рік він склав 26,6%. Індексація передбачена Законом України «Про оренду державного та комунального майна» стаття 17 пункт 3 та Методикою розрахунку орендної плати.

Нарахування можуть індексувати у 2 способи: щомісячно – для орендарів поза аукціоном та 1 раз на рік – для підприємців, які орендують майно через аукціон.

Якщо Відділ з питань управління комунальним майном вчасно не сплачуватиме ПДВ, то отримає штраф, тому орендарів просять своєчасно виконувати платіжні доручення.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ