Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

  Повідомляємо, що АТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну форвардну програму закупівель зерна урожаю 2021 року.

  Розмір авансового платежу встановлено на рівні 65% від загальної вартості поставки за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів.

  Рівень цін весняної форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами на зерно пшениці 2 класу-5800 грн/тонну, пшениці З класу - 5600 грн/тонну, жита 2 та 3 класів - 4000 грн/тонну.

  Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 17% до 19% в гривні, а з урахуванням курсових коливань - 11% в доларах США.

  АТ «Аграрний фонд» співпрацюватиме з великими агрохолдингами, малими та середніми фермерськими агрогосподарствами, які мають успішний досвід вирощування сільськогосподарських культур, з позитивною кредитною історією та без податкової заборгованості. При цьому є певні вимоги до обсягу мінімальної партії: для пшениці - 100 тонн, жита - 50 тонн.

  З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі http://agrofond.gov.ua/buy/forvard-2021/

  Детальну інформацію стосовно умов весняної форвардної програми в частині фінансування можна отримати у відділі АТ «Аграрний фонд» у Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 79, контактні телефони: (057) 752-18-35-, моб. 067-328-65-87.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ