Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» повідомляє, що на складову тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення впливають наступні фактори: тарифи на електроенергію та питну воду; законодавчо встановлені гарантії з оплати праці, податки та ін.. Технологічний процес кожного підприємства водопровідного господарства відрізняється і залежить від водозабору, місцевості, протяжності та зношеності мереж і обладнання. Крім того, рівень тарифів на пряму залежить від кількості абонентів та обсягів споживання.

Наприклад, один мешканець м.Лозова споживає в середньому 2,2 м.куб. води в місяць, в Харкові - 7 м.куб., в м.Дрогобичі Львівської області - 6,5 м.куб., відповідно і тариф в цих містах менший за лозівський, також відмінності в технологічному процесі впливають на собівартість послуг. Так наприклад, КП «Салтів Водоканал» та КП «Чугуївводоканал» отримують воду від КП «Харківводоканал» за тим же тарифом, що і ДП «Лозоваводосервіс». Але у їх випадку вода перекачується потужностями КП «Харківводоканал» і до абонентів надходить без доочищення та підкачування. Тобто підприємства не витрачають додатково електроенергію та реактиви і тарифи в цих населених пунктах нижчі ніж у нашому місті.

На сьогодні, подача одного літра водопровідної води до помешкань лозівчан та очистка стоків коштує 5 копійок, а вартість в роздрібній продажі: одного літра питної води - 1 грн., бутильованої - близько 10 грн.

Для ознайомлення надаємо інформацію щодо діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення в деяких населених пунктах Харківської області.

                                            грн. за 1 куб.м 

з ПДВ

Назва підприємства або населеного пункту

Діючий тариф на централізоване водопостачання та водовідведення

КП"Богодухіввода"

52,42

Борівське КВКП

63,50

Вільчанське ККП

67,00

КП "Салтів Водоканал"

36,94

КП"Зачепилівське ВКП"

60,22

м. Красноград,

57,10

Краснокутське КП "Джерело"

57,00

смт Краснопавлівка

61,00

смт Орілька

70,14

КП "Аква" Шевченківської селищної ради

58,09

ДП "Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго"

54,10

КП "Чугуїввода"

32,27

Адміністрація ДП «Лозоваводосервіс»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ