Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Громадянам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2020-2021 р.р., необхідно повідомити управління праці та соціального захисту населення міської ради про наявність умов, за яких житлова субсидія не призначається (якщо будь-хто із складу домогосподарства або його член сім’ї має у власності):

1) більше ніж одне житлове приміщення (не враховуються житлові приміщення, які перебувають у спільній, частковій або сумісній власності (переважно це приватизація житла), а також ті, які знаходяться у сільській місцевості);

2) більше ніж один транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа);

3) транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа);

4) кошти на депозитному банківському рахунку (рахунках) у сумі, що перевищує 100 тисяч гривень;

5) протягом 12 місяців здійснив операції з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тисяч гривень;

6) протягом 12 місяців здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), іншого нерухомого майна, транспортного засобу (механізму), інших товарів довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які роботи або послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг) на суму, що перевищує           50 тисяч гривень.

Повідомити про наявність вищезазначених обставин громадяни можуть особисто або надіслати поштою повідомлення в довільній формі до управління.

           У разі не повідомлення громадянами про наявність обставин, що впливають на право отримання житлової субсидії, кошти надміру виплаченої субсидії підлягають поверненню до державного бюджету в повному обсязі.

Для отримання інформації звертатися до управління праці та соціального захисту населення міської ради за телефонами: (05745) 5-13-55, 5-16-46 або за адресою: Харківська обл., м.Лозова, мікрорайон 4, буд.73, 64606.

 

 

         Управління праці та соціального захисту

 населення Лозівської міської ради

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ