Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПАСАЖИРСЬКОГО АВТОТРАНСПОРТУ!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради

від 09 лютого 2021 року №107

Оголошується КОНКУРСЗ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА МІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, що не виходять за межі території м. Лозова,

який відбудеться 11 березня2021 року

 

№ з/п об’єкту конкурсу

№ маршруту та найменування

кінцевих

зупинок

Рухомий склад

Кіль-кістьрейсів на добу

Режим руху

Примітка

Кількість автобусів без   урахування резервних

Кількість резервних автобусів

Загальна кількість

місць для сидіння в автобусі, що передбачена технічною характе-ристикою

2

№2 «4-й мікрорайон – Центральний ринок (Кільце 2)»

3

1

від24

54

Маршрутне таксі

№6 «с. Домаха – Центральний ринок»

1

від 19

23

Маршрутне таксі

3

№4 «4-й мікрорайон –

вул.Олександра Бричука»

3

1

від 24

54

Маршрутне таксі

№8 «4-й мікрорайон –

вул.Олександра Бричука»

1

від 19

16

Маршрутне таксі

 

Якщо у примітці не зазначена періодичність здійснення перевезень (сезонний, у визначені дні тижня), то об’єкт конкурсу обслуговується цілорічно, щоденно.

Згідно із ст. 45 Закону України ”Про автомобільний транспорт” (далі - Закон) у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид перевезень, що винесено на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст. 34 Закону та наступним умовам:

- обов’язкове надання в якості конкурсної пропозиції на кожен об’єкт конкурсу, що містить міські маршрути, щонайменше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

- наявність у перевізника-претендента необхідної кількості резервного рухомого складу відповідної місткості згідно з підпунктом 4 п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою КабінетуМіністрівУкраїнивід03.12.08 №1081 (іззмінами) (далі - Порядок);

  • забезпечення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування пасажирів;
  • перевезення громадян пільгових категорій згідно з чинним законодавством;
  • забезпечення виконання вимог чинного законодавства, що регулює роботу автомобільного транспорту;
  • дотримання трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці;
  • робота перевізника за договором з виконавчим комітетом Лозівської міської ради Харківської області;
  • забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 50 відсотків — з 1 січня 2020 року;
  • відповідність рухомого складу технічним та екологічним показникам;
  • забезпечувати наявність однотипної форми одягу (світла сорочка) для водіїв автобусів у весняний, літній та осінній період;
  • забезпечувати перевезення пасажирів у випадку виникнення надзвичайних ситуацій згідно укладених договорів;
  • вимоги до автобусів щодо класу та комфортності передбачені Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.07р. №285 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.07р. за №499/13766.

Організатор перевезень – виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області, 64600, м.Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1.

Робочий орган – філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», 61124, м. Харків, проспект Гагаріна, 127-А, кім. 205, 214, тел. 737-35-47, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Перелік документів, які претендент подає конкурсному комітету, визначені Порядком, який розміщено на WEB-сайті Верховної ради України (http://zakon.rada.gov.ua). Для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів (у т.ч. інформації щодо розкладів та інтервалів руху на автобусних маршрутах), переліку та бланків документів для участі у конкурсі можна звертатися до робочого органу.

Плата за участь у конкурсі (за один об’єкт конкурсу*) на міському автобусному маршруті, на якому передбачається виконання: від одинадцяти до восьмидесяти рейсів на добу, становить на діючий об’єкт конкурсу – 4446,79 грн. у т.ч. ПДВ – 714,13 грн.*Якщо в одному об’єкті конкурсу кілька маршрутів, плата встановлюється за кожен маршрут окремо.

Плата за участь в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування перераховується за реквізитами: отримувач – філія „Харківавтотранссервіс” УДП «Укрінтеравтосервіс», код ЄДРПОУ 38085536, розрахунковий рахунок №UA543138490000026003001201789 в АКБ „ІНДУСТРІАЛБАНК” м. Київ, МФО 313849, платіжне доручення (квитанція) повинне бути з позначкою „Плата за участь у конкурсі 11 березня 2021 року”.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 11 березня 2021 року. Початок засідання об 11-й годині за адресою: м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 1, адмінбудинок, каб.5.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 23 лютого 2021 року включно за адресою: 64600, м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 1, каб.27 виконавчийкомітет Лозівської міської ради. Режим роботи: з 8 до 17 години щодня, крім суботи, неділі та святкових днів. Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з відповідними позначками №1 і №2. Конверт з позначкою „№1” повинен містити документи згідно з п.29 Порядку. Конверт з позначкою „№2” повинен містити інформацію про те, на який об’єкт конкурсу перевізник-претендент подав документи для участі.

Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ