Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Міністерство економіки продовжує прийом заявок від бізнесу, який має намір перевезти потужності.

 Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області повідомляє, що Урядом спільно з Міністерством економіки України запущено програму з релокації українських виробництв за підтримки держави. Українські підприємства, які знаходяться у зоні активних бойових дій, можуть отримати державну допомогу в переміщенні своїх потужностей на захід України.

 Реалізація програми здійснюється на основі таких нормативно-правових актів:

  •  Постанова КМУ № 305 від 17.03.2022: регламентує безоплатне перевезення майна вітчизняних підприємств, установ та організацій згідно з переліком, який формується Міністерством економіки і передається до Міністерства інфраструктури;
  •  Розпорядження КМУ № 246-р від 25.03.2022: передбачає план невідкладних заходів з переміщення у разі потреби виробничих потужностей суб’єктів господарювання з територій, де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, на безпечну територію.

 Заявку на участь у програмі може подати будь-яке підприємство за посиланням: https://auction.e-tender.ua/#/register.

 Після прибуття на нове місце підприємство монтує обладнання, підключається до мереж, запускає роботу. Фахівці обласних адміністрацій сприяють і допомагають компанії у облаштуванні. Державна служба зайнятості додатково співпрацює з підприємством у питанні працевлаштування нових робітників, а Державна служба з питань праці консультує у сфері гарантій безпеки життя і здоров’я працівників.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ