Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

GromadsBGLozLOG

    Відповідно до затвердженого Лозівською міською радою Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Лозівської міської об'єднаної територіальної громади та затверджених параметрів громадського бюджету на 2021 рік Лозівською міською радою до 15 листопада 2020 року проводиться прийом громадських проєктів, що можуть бути реалізовані за рахунок громадського бюджету Лозівської міської ОТГ у 2021 році.

     Попереднє оголошення про початок прийому.

     Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення ОТГ та/або голосування за них.

    Будь-який мешканець ОТГ може подати громадський проєкт, пов’язаний з покращенням життя в громаді, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2021 року.

 

    Станом на 13.11.2020 року вже подано 4 громадських проєкти!

Ще є час підготувати та подати проєкт!

     

ПОДАТИ ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЄКТ

     Проєкт подається за наведеною формою разом з списком осіб, які підтримують громадський проєкт (за визначеною формою) в електронному вигляді (сканований оригінал  громадського проєкту з усіма додатками в одному багатосторінковому файлі pdf)  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (з поміткою ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЄКТ) або через електронну платформу громадського бюджету

 

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ