Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

З 1 березня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 22 лютого 2021 р. № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році” буде проведено індексацію пенсій.

        Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11.

        Мінімальний розмір підвищення - 100 грн.

        Разом з тим, в осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мають страховий стаж ( 35 років — чоловіки, 30 — жінки), розмір пенсійної виплати не може бути нижче 2200 грн.

        Перерахунок проводиться автоматично за матеріалами пенсійних справ і не потребує додаткових звернень громадян до Пенсійного фонду України.

        Варто зазначити, що не індексуються пенсії:

- держслужбовців;

- наукових працівників;

- отримувачів спецпенсій або довічного утримання (судді, прокурори);

- тим, кому виплату вперше призначили у 2019 -2021 роках.

        Фінансування проіндексованих пенсійних виплат Головним управлінням Пенсійного фонду України в Харківській області розпочинається з 4 березня поточного року. Виплата пенсій буде проводитись згідно з графіком, шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ