Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

За інформацією Державної дослідної станції птахівництва Національної академії аграрних наук України, за підтримки ГО «Міжнародна спілка кормовиробників та птахівників» та за грантом, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) створено унікальний для України проект – Центр обслуговування птахівництва (ЦОП), діяльність якого спрямовано на забезпечення доступу мікро-, малих та середніх птахопідприємств до якісних генетичних ресурсів птиці, консультаційно-ветеринарних та зоотехнічних послуг, спрямованих на вирощування та збут безпечної продукції птахівництва.

Державна дослідна станція птахівництва НААН пропонує Вам та населенню нашої громади співпрацю, в рамках якої фахівці готові навчити, забезпечити птицею та порекомендувати, чим годувати та лікувати (в разі необхідності) вашу птицю.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням http://pticevod.avianua.com/ на сайті станції avianua.com, а також за телефонами: +380574778009, +380990558880, +380979284644.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ