Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     З метою визначення перспективних напрямків розвитку Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, Лозівською міською радою розпочинається процес підготовки Стратегії розвитку Лозівської міської ОТГ до 2027 року. Для початку процесу стратегічного планування, планується утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів ОТГ.

     Всім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонується долучитись до процесу створення Стратегії розвитку Лозівської міської ОТГ та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

     Пропозиції щодо формування робочої групи необхідно подати до управління економіки міської ради за адресою: м. Лозова, вул. Я.Мудрого, 1, к.27 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в сканованому вигляді) в строк до 30 квітня 2019 року за наведеною формою.

      Довідки за телефоном (05745) 2-56-15.

 

Матеріали для завантаження:

Форма пропозицій для включення до складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лозівської міської ОТГ.

Основні завдання і функції членів робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лозівської міської ОТГ.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ