Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

  Відповідно до вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 року № 150, виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області оголошує з призначення управителя багатоквартирних будинків, розташованих у смт Орілька Лозівського району Харківської області.

  Об’єкт конкурсу: Багатоквартирні будинки у смт Орілька Лозівського району Харківської області, які перебувають на балансі Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області

До об’єкту конкурсу входять 27 багатоквартирних будинків.

  Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області, 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1.

  Інформація про осіб, уповноважених здійснювати звязок з учасниками конкурсу:

  Петренко Денис Миколайович – голова конкурсної комісії, - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

тел. (057-45) 2-35-11

  Урванцева Дар’я Сергіївна – секретар конкурсної комісії, начальник відділу реформування та юридичного супроводу управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області.

Адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Козацька, буд. 5.

тел. (05745) 2-20-15; факс (05745) 2-58-91

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Гура Віталій Віталійович – член конкурсної комісії, заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області

Адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Козацька, буд. 5.

тел. (05745) 2-20-15; факс (05745) 2-58-91

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Для участі у конкурсі учасники подають заяву про участь у конкурсі відповідно до Додатку 4 Конкурсної документації та конкурсну пропозицію.

У разі необхідності в наданні конкурсної документації, учасник зазначає про це в заяві про участь у конкурсі із зазначенням способу надання конкурсної документації. В такому випадку конкурсна документація надається особисто, надсилається поштою або електронною поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви.

  Спосіб подання заяви на участь у конкурсі та конкурсних пропозицій: подається особисто або через уповноважену належним чином особу або надсилається поштою конкурсній комісії.

  Місце подання заяви на участь у конкурсі та конкурсних пропозицій: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Козацька, 5, Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області.

  Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: Дата 04.07.2022 року до 09 год. 00 хв.

  Плата за участь у конкурсі не передбачена.

  Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

1) ціна послуги, що включає відповідно до ст. 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», зокрема витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м. кв. загальної площі об’єкта конкурсу;

2) рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;

3) наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

4) фінансова спроможність учасника конкурсу;

5) наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

  Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:

- фізичні особи-підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номер паспорта);

- юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.

  Дата огляду багатоквартирних будинків, які входять до об’єкту конкурсу, та доступу до них 17.06.2022 року.

  Місце розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, кабінет № 5.

  Дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: 05.07.2022 року о 10 год. 00 хв.

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

Лозівської міської ради Харківської області

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ