Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що протягом місяця заплановано запуск оновленого сайту міської ради! Більш детальна інформація буде розміщена згодом!

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Для безперебійної та комфортної роботи працівників та сталого опалення адміністративних будівель Панютинського старостинського округу та Новоіванівського старостинського округу є потреба у придбанні твердого палива (вугілля кам’яне марки ДГ, розмір фракції 13 - 100 мм, зольність на робочий стан - до 10 %, вологість – не більше 16%, нижча теплота згорання-5600 ккал/кг).

Просимо врахувати, що доставка вугілля до місця призначення повинна здійснюватися не всією партією, а за заявками Замовника протягом 3-х робочих днів, в кількості не менше, ніж 3,0т.

Кожна поставка (відвантаження) твердого палива супроводжується посвідченням якості або іншим документом, що підтверджує якісні характеристики товару. Якщо тверде паливо, згідно наданого посвідчення якості (або іншого документа, що підтверджує якісні характеристики товару), не відповідає технічним вимогам та умовам договору – замовник не приймає даний товар.

Цінові пропозиції просимо надавати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради.

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. 0974057575, контактна особа - ЦЕХМИСТРО Наталія.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ