Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Оголошення виконавчого комітету Лозівської міської ради

 

 І. Виконавчий комітет Лозівської міської ради просить спадкоємців померлої громадянки Беспальченко (до шлюбу Шаповалова) Стефаніди Петрівні, який на підставі свідоцтва про право особистої власності на житловий будинок, виданого 30.04.1967 року виконавчим комітетом Панютинської селищної ради депутатів трудящих і зареєстрованого в Лозівському бюро технічної інвентаризації   в реєстровій книзі за № 4-223-785, на праві приватної власності належить 2/3 частини житлового будинку літ. "А-1", з надвірними будівлями і спорудами, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, смт. Панютине, вул. Слобожанська ( кол. вул. Комінтерна), буд. 45, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути до адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, прибудова, 2 поверх, каб. № 6 або подзвонити за тел. 2-78-86 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.

ІI. Виконавчий комітет Лозівської міської ради просить спадкоємців померлого громадянина Шаповалова Олександра Степановича, якому на підставі свідоцтва про право на спадщину по заповіту, посвідченого 13.05.1969 року державним нотаріусом Лозівської державної нотаріальної контори і зареєстрованого в реєстрі за № 1114, на праві приватної власності належить частка в 13/48 частини житлового будинку літ. "А-1", з надвірними будівлями і спорудами, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, смт. Панютине, вул. Слобожанська (кол. вул. Комінтерна), буд. 45, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути до адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, прибудова, 2 поверх, каб. № 6 або подзвонити за тел. 2-78-86 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.

 IІI. Виконавчий комітет Лозівської міської ради просить спадкоємців померлої громадянки Шарап Клавдії Степановні, який на підставі свідоцтва про право на спадщину по заповіту, посвідченого 13.05.1969 року державним нотаріусом Лозівської державної нотаріальної контори і зареєстрованого в реєстрі за № 1114, на праві приватної власності належить частка в 13/48 частини житлового будинку літ. "А-1", з надвірними будівлями і спорудами, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, смт. Панютине, вул. Слобожанська ( кол. вул. Комінтерна), буд. 45, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути до адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, прибудова, 2 поверх, каб. № 6 або подзвонити за тел. 2-78-86 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ