Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

           І. Виконавчий комітет Лозівської міської ради просить спадкоємців померлого громадянина Ширкова Миколи Петровича, якому на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 21.06.1946 р. державним нотаріусом Лозівської районної нотаріальної контори і зареєстрованого в реєстрі за № 2293, на праві приватної спільної часткової власності належить ½ частина житлового будинку літ. "А-1", загальною площею 63,9 кв.м, житловою площею 39,3 кв.м, з надвірними будівлями і спорудами, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Пугачова, буд. 61, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути до адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, каб. № 4, 31 або подзвонити за тел. 2-31-37, 2-35-03 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.

           IІ. Виконавчий комітет Лозівської міської ради просить спадкоємців померлої громадянки Молчанової Валентини Василівни, який на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 20.07.1992 р. державним нотаріусом Лозівської державної нотаріальної контори і зареєстрованого в реєстрі за № 1495, на праві приватної спільної часткової власності належить 21/50 частина житлового будинку літ. "А-1", загальною площею 81,3 кв.м, житловою площею 31,4 кв.м, з надвірними будівлями і спорудами, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, смт. Панютине, вул. Пушкіна, буд. 19, протягом місяця з моменту публікації оголошення прибути до адміністративної будівлі виконавчого комітету за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, каб. № 4, 31 або подзвонити за тел. 2-31-37, 2-35-03 у робочий час, для вирішення питань, що стосуються вказаного майна.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ