Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

life  24 червня поточного року між Україною та Європейським Союзом було підписано Угоду про приєднання України до європейської природоохоронної програми LIFE. Тепер кожне підприємство, установа чи організація може до неї долучитися. У тому числі до участі у природоохоронній програмі запрошують і  Лозівську територіальну громаду.

  Програма LIFE – це фінансова  підтримка ЄС для захисту довкілля та впровадження кліматичних заходів (серед іншого включає заходи, спрямовані на покращення якості повітря, ефективного управління ресурсами, управління відходами/водними ресурсами; зменшення використання небезпечних речовин).Україна приєдналася до європейської програми «LIFE» для клімату та довкілля. 

  На 2022-2023 роки Єврокомісія оголосила 34 конкурсні пропозиції на суму 598 млн. євро, інформація про які доступна за посиланням: https://cutt.ly/fXlb8iIКошти на проєкти надаються на умовах співфінансування на конкурсній основі.

  Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації) тощо. Проєктна заявка для участі в конкурсі може подаватися як одноосібно, так і спільно з партнерами.

  Європейським виконавчим агентством з клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA) проведено онлайн-семінар щодо процедури подання заявок, теми, строків (на даному етапі), термінів виконання, фінансування проєктів, з яким можна ознайомитися за посиланням: https://mepr.gov.ua/news/39468.html.

  Додаткову інформацію про програму можна дізнатися на сайті Європейської комісії за посиланням:

https://cinea.ec.europa.eu/programmes/life/life-calls-proposals_en.

Додаток (.pdf, 511 kb)

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ