Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

  • Звіти про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування генеральних планів села Нова Іванівка та селища Чернігівське Лозівського району Харківської області, котрі є основним видом містобудівної документації, що призначені для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території села Нова Іванівка та селища Чернігівське, були розроблені у складі містобудівної документації розділ – «Охорона навколишнього природного середовища» на виконання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку». Генеральними планами населених пунктів визначено основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звітах про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення cтану здоров’я населення села Нова Іванівка та селища Чернігівське.
  • Орган, що приймає рішення про затвердження документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку – Лозівська міська рада Харківської області.
  • Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

  а) дата початку та строки здійснення процедури: від 13 листопада 2019 року і триває до 12 грудня 2019 року (30 днів).

  б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, м. Лозова, Харківська область, 64602; та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану села Нова Іванівка Лозівського району Харківської області відбудуться 6 грудня 2019 року о 13:30 у кабінеті № 5 будівлі Лозівської міської ради по вул. Ярослава Мудрого, буд. 1 в м. Лозова Харківської області; громадські слухання звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану селища Чернігівське Лозівського району Харківської області відбудуться 6 грудня 2019 року о 14:30 у кабінеті № 5 будівлі Лозівської міської ради по вул. Ярослава Мудрого, буд. 1 в м. Лозова Харківської області.

  г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітами про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування генеральних планів села Нова Іванівка та селища Чернігівське Лозівського району Харківської області – Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області (м. Лозова, Харківська область, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, 64602).

  ґ) зі звітами про стратегічну екологічну оцінку села Нова Іванівка та селища Чернігівське Лозівського району Харківської області можна ознайомитись на офіційному сайті Лозівської міської ради – https://lozovarada.gov.ua/.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ