Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИСУДЖЕННЯ КОНТРАКТУ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Нагляд за реконструкцією та будівництвом мереж водопостачання, газопостачання та централізованого теплопостачання, реконструкцією/будівництвом котелень в м. Лозова

Ідентифікаційний номер: UMIP-OP-1-KHA-003-5-CS

 

КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області (далі «Замовник»), зареєстроване за адресою вул. Ломоносова 23, м. Лозова 64602 Україна, повідомляє про результати відбору консультанта в рамках тендеру UMIP-OP-1-KHA-003-5-CS на виконання нагляду за реконструкцією та будівництвом мереж водопостачання, газопостачання та централізованого теплопостачання, реконструкцією/будівництвом котелень в м. Лозова.

Тендер було проведено за відкритою за відкритою процедурою відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement) з використанням критеріїв якості та вартості (найбільш економічно вигідна пропозиція).

Замовником було отримано та оцінено пропозиції наступних компаній:

Назва Консультантів

Urban Technology Alliance (UTA) з субконсультантом Decon International

ООО «Веритекс»

Консорціумом у складі Bico Group Tomasz Przybylski та Bico Group Sp. z.o.o.

Країна

Сполучене королівство

Україна

Польща

Відмітка:

Присуджено договір (Кінцевий бенефіціар UTA – Андрій Левконюк)

Пропозиція відхилена на підставі пункту 16.1 тендерної документації (містила відомості щодо вартості послуг)

Технічна пропозиція не набрала мінімального прохідного балу

Ціна, як зачитано

EUR 399 950.00

---

---

Ціна договору

EUR 399 950.00 не включаючи непрямі місцеві податки плюс ПДВ у розмірі еквіваленту EUR 79 990.00

---

---

Тривалість контракту становить 42 місяці. Послуги включають нагляд за проектуванням та виконанням робіт з реконструкції та будівництва в рамках комплексної модернізації системи централізованого теплопостачання підрядниками Замовника в рамках чотирьох договорів, включаючи, зокрема, наступне: нагляд за розробкою підрядниками проектно-кошторисної документації; аналіз та контроль виконання підрядниками програм виконання робіт, планів забезпечення безпеки, програм контролю якості, організації будівельного майданчику, планів екологічного та соціального управління (ПЕСУ); щоденний контроль робіт, що виконуються підрядниками, на відповідність проектній документації, вимогам до якості, умовам та специфікаціям договорів, а також контроль дотримання графіків; здійснення технічного нагляду протягом усього періоду виконання будівельних робіт та інші обов’язки, визначені у Запиті на подання пропозицій. Роботи з реконструкції та будівництва, що є об’єктом послуг, виконуватимуться на кількох будівельних майданчиках, розташованих в межах адміністративної території міста Лозова Харківської області.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ