Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

     Бажаючим вийти зі стану бідності малозабезпеченим і довготривалим безробітним буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

     Допомогу можна буде повертати за рахунок сплачених у процесі підприємницької діяльності податків і соціальних внесків. Крім того, якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб за направленням центру зайнятості, повертати допомогу державі буде не потрібно.

     Сума даної фінансової допомоги не буде враховуватися під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій.

     Для отримання фінансової допомоги особа, яка виявить бажання провадити підприємницьку діяльність, повинна буде особисто подати заяву до центру зайнятості або за наявності технічної можливості через Єдиний державний веб-портал електронних послуг.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ