Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 Вже з 1 січня 2022 року в країні стартує державна програма “Рука допомоги”, що реалізується Міністерством соціальної політики України та дає унікальну можливість непрацюючим членам малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу розміром до 97,5 тис.грн на започаткування власної справи.

Дана допомога надаватиметься одноразово в безготівковій формі, є безвідсотковою та поворотною. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. А якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб, за направленням центру зайнятості, повертати допомогу державі буде не потрібно.

Щоб отримати фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу, малозабезпеченим мешканцям Лозівської громади потрібно буде звернутись із заявою до Лозівського міськрайонного центру зайнятості.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ