Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області інформує про те, що Урядом затверджено план заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки, яку було підписано 14 травня 2019 року.

Угода містить спільні домовленості Уряду, профспілок і роботодавців щодо розвитку економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, збереження і створення робочих місць, а також домовленості та окремі зобов’язання Сторін з питань оплати, охорони та умов праці, соціального захисту працюючих, молодіжної політики та соціального діалогу.

На виконання Заключних положень Угоди Кабінетом Міністрів України розпорядженням від 21.08.2019 року № 691-р затверджено план заходів, щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019 – 2021 роки, підготовлений з урахуванням пропозицій соціальних партнерів, який містить деталізовані завдання, перелік органів, відповідальних за їх виконання, терміни та строки реалізації.

Електронна версія заходів розміщена на офіційному сайті Урядового порталу (http://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-planu-zahodiv-sh-691r).

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ