Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

        У липні поточного року ДП «Лозоваводосервіс» звернулося до мешканців м. Лозова, смт. Панютине, особливо до тих, які мають заборгованість за послуги з водопостачання та водовідведення, з проханням терміново сплатити заборгованість за отримані послуги.

       Хочемо подякувати споживачам, які небайдуже поставилися до проблеми та сплатили коштами за отримані послуги, але цього не достатньо для урегулювання ситуації погашення заборгованості ДП «Лозоваводосервіс» перед КП «Харківводоканал» до 31.08.2019 року.      

       Станом на 01.08.2019 року заборгованість населення за послуги з водопостачання та водовідведення не зменшилася, а збільшилася та складає 20 739647,13грн., заборгованість ДП «Лозоваводосервіс» перед КП «Харківводоканал» складає 3 956286,54 грн. Загальний борг перед КП «Харківводоканал» складає 7 477026 ,51 грн.

       ДП «Лозоваводосервіс» звертається до споживачів та переконливо просить, особливо це стосується боржників, серйозно поставитися до проблеми можливого постачання води за графіком та наполягає на ТЕРМІНОВІЙ сплаті за отримані послуги з водопостачання та водовідведення !!!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ