Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

В січні-лютому 2023 року розпочнеться видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктового набору в рамках проєкту “Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в України”, що реалізується Польською Гуманітарною Акцією (РАН) за фінансової підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP). Партнерами проєкту є ГО “Центр розвитку місцевого самоврядування” та ГО Польсько-українська аграрна асоціація.

Гуманітарна допомога буде надана родинам, які виховують дітей віком від 0 до 18 років, в тому числі сім’ям з дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб із розрахунку один продуктовий набір на сім’ю.

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно звернутися представнику родини з паспортом та свідоцтвом про народження дитини.

Дата та час видачі гуманітарної допомоги в старостинських округах та в місті Лозова буде уточнюватися по мірі надходження до громади гуманітарної допомоги та висвітлюватися на сайті Лозівської міської ради та в соцмережах.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ