Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні споживачі!

КП «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області доводить до вашого відома, що, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017 (далі – Закон №2189), споживачі самостійно обирають модель договірних відносин у багатоквартирному будинку на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Відповідно до ст.12 Закону №2189 надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Договори про надання комунальних послуг мають бути укладені виконавцями відповідних комунальних послуг протягом двох місяців з дня набрання чинності рішенням Кабінету Міністрів України про затвердження типових публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг.

Порядок та особливості укладання, зміни і припинення договорів про надання житлово-комунальних послуг визначаються статтями 13-15 цього Закону.

За рішенням співвласників багатоквартирного будинку, прийнятим відповідно до закону, з виконавцем відповідної комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії) укладається договір про надання комунальних послуг, а саме:

1) індивідуальний договір з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем, що укладається кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно, за умови, що співвласники прийняли рішення про вибір відповідної моделі організації договірних відносин та дійшли згоди з виконавцем комунальної послуги щодо розміру плати за обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку;

2) колективний договір, що укладається від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою;

3) договір про надання комунальних послуг з колективним споживачем, що укладається з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону №2189 у багатоквартирному будинку усім категоріям споживачів (власникам квартир та нежитлових приміщень) надаються послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Отже, інші споживачі (крім населення), релігійні організації та бюджетні установи, в разі розташування їх приміщень в багатоквартирному житловому будинку, повинні укласти з виконавцем послуг типовий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до обраної співвласниками багатоквартирного будинку моделі договірних відносин.

Відповідно до ч.5 ст.13 Закону №2189 у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, форма якого затверджена постановою Кабінету Міністрів України №690 від 05.07.2019.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.

Заяву-приєднання буде рознесено за адресами споживачів контролерами, або може бути надано у будь-який зручний спосіб для споживача особисто – в КП «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області (смт Краснопавлівка, м-н., буд. 16).

Примітка: запровадження публічного договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення стосується споживачів комунальних послуг у багатоквартирних будинках (населення, інші споживачі, ФОП, юридичні особи), споживачів, приміщення яких обладнані індивідуальними системами опалення.

Повідомлення про місце опублікування тексту договору розміщується на інформаційних стендах в приміщеннях КП «Тепловодосервіс», в рахунках на оплату житлово-комунальних послуг, де зазначено посилання на сайт Лозівської міської ради.

Враховуючи вищевикладене, КП «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області оголошує про офіційну публікацію Індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, який є публічним договором приєднання.

Адміністрація КП «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ