Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

      Подати заяву-приєднання встановленого зразка до нового постачальника. Це можна зробити як на сайті нового постачальника, так й надіслати йому скановану/сфотографовану заяву на електронну скриньку. Здійснити вибір постачальників та порівняти тарифи можна на сайті https://gasoteka.ua-energy.org/# .

      Разом із заявою-приєднанням споживач пред'являє постачальнику:

  • -документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення);
  • -документ, що посвідчує особу споживача (паспорт), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
  • -інші документи, які може вимагати постачальник (перелік яких має бути визначений на сайті такого постачальника). Наприклад, це може бути останній рахунок за розподіл або постачання газу.

     Заяву також може подати й довірена особа власника приміщення, проте вона мусить мати оформлену належним чином довіреність.

     Очікувати повідомлення від нового постачальника про дату, з якої здійснюватиметься постачання природного газу. Нова компанія має для цього термін до 20 днів.

     Отримати остаточний рахунок від попереднього постачальника протягом шести тижнів. Розрахуватись із попереднім постачальником упродовж десяти днів з моменту отримання рахунку. Якщо ж ви не погоджуєтеся із таким рахунком, тоді слід звернутися до суду.

     Важливо, що відсутність індивідуального газового лічильника не є перешкодою для зміни постачальника.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ