Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні мешканці Лозівської міської об’єднаної територіальної громади !

 

   З метою попередження виникнення небезпечних для здоров’я та життя людини наслідків впливу високої температури повітря пропонуємо дотримуватися наступних правил поведінки:

Діти і люди з підвищеною чутливістю до спеки мають залишатися у прохолодних або кондиційованих приміщеннях протягом того часу, коли сонце перебуває у своїй найбільш активній фазі (з 11.00 до 17.00 год.). Не проводьте змагання та інші спортивні заходи для дітей у період спеки. Перенесіть проведення цих масових заходів на інший час.

При використанні у приміщеннях вентиляторів та кондиціонерів остерігайтеся протягів та переохолодження.

У житлових та службових приміщеннях рекомендується проведення щоденного вологого прибирання.

Уникайте задушливого громадського транспорту, особливо з 11.00 до 17.00 год. Людям старшого віку радимо перенести свої справи на ранок або вечір.

В період літньої спеки потрібно обирати одяг з легких та натуральних матеріалів, носити головні убори, а також слід уникати тісної одежі.

Щоденно приймайте душ. Адже, спека – це той період, коли можна не обмежувати проведення водних процедур.

Вживайте їжу, що легко засвоюється, з багатим вмістом вітамінів та мінеральних речовин, надавайте перевагу овочам та фруктам.

Під час спеки людина з потом витрачає велику кількість рідини та солей через шкіру і дихальні шляхи, тому рекомендується вживати більшу кількість рідини, близько 2,5 – 3 літрів. Для компенсації втрат рідини та мікроелементів необхідно вживати: негазовану підсолену та мінеральну лужну воду, кисло-молочні напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, несолодкі відвари з ягід та фруктів, зелений чай. Вживання газованих напоїв рекомендується обмежити. Люди похилого віку повинні часто вживати воду, не очікуючи на відчуття спраги. Більш пильно потрібно слідкувати за водним статусом людей, які не можуть обслуговувати себе самостійно.

Не пийте холодного у розігрітому стані! Це може привести до захворювання ангіною.

Не вживайте алкоголь під час спеки. Будьте обережними з алкогольними напоями, особливо біля води та на пляжі. Спека під 40º С плюс алкоголь, який розширює судини, і вода з температурою 20-25º С, викликають рефлекторний спазм судин, внаслідок чого може виникнути зупинка серця навіть на мілководді. Тому, перед купанням ніяких алкогольних напоїв! Навіть слабоалкогольних!

При можливості обмежте фізичні навантаження, особливо під відкритим сонцем та в години найбільшої спеки. Обмін тепла в організмі людини залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку та будови тіла. Необхідно знати про підвищення ризику виникнення теплового удару при фізичній активності під час спекотної погоди.

Не виходьте засмагати на пляж у „годину пік” - з 11.00 до 17.00 год., тому що можна отримати сонячний удар. Важливо й інше: сонце серйозний онкогенний чинник, і в цей час його промені найшкідливіші, перед входом у воду необхідно охолонути в тіні. Не рекомендується пірнати у воду, перепад температур може спричинити спазм судин серця. У спеку краще приймати теплий душ.

Правила поведінки в період спеки не такі й складні, тому дотримуючись їх, ви зможете вести нормальний спосіб життя і максимально зберегти своє здоров’я і здоров’я своїх дітей.»

 

Начальник відділу цивільного

захисту, оборонної , мобілізаційної,

режимно-секретної роботи

та взаємодії з правоохоронними

органами

В.М. Дерев’янко

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ