Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Вміння вчитися новому – одна з ключових компетенцій сучасного працівника, життєво необхідна для успішної конкуренції на ринку праці. Державна служба зайнятості допомагає своїм клієнтам залишатися затребуваними спеціалістами, надаючи можливість безкоштовно отримати додаткові знання й актуалізувати професійні навички.

Саме з цією метою – для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці – деяким категоріям громадян надається ваучер, що дає право одноразово пройти перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

 

Право на отримання ваучера мають:

✔ особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років, до досягнення встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;

✔ особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), до досягнення ними встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

✔ особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа осіб з інвалідністю до отримання права на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

✔ внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Ваучери НЕ видаються:

✔ особам, які зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні,

✔ особам, які не мають професійно-технічної або вищої освіти;

✔ особам, які проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Навчання здійснюється закладами професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, за затвердженим Мінсоцполітики переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу.

За більш детальною інформацією про умови отримання ваучера та перелік професій, за якими можна навчатися на його підставі, звертайтеся:

Лозівський міськрайонний центр зайнятості, Севастопольський бульвар, 14а, к. 10.

Телефон: (05745) 2-64-16.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ