Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

12 грудня 2019 року у м. Київ (Міжнародний Виставковий Цент) відбудеться масштабний всеукраїнський захід «Топ-100 найкращих українських компаній. Працюй в Україні», який ставитиме за мету презентувати та відзначати найбільш розвинені компанії у різних сферах та галузях.

Організатором даного заходу за підтримки державних органів влади, громадських організацій та недержавних міжнародних фондів виступає ГО «Підприємницький клуб».

Бізнес-Форум «Топ-100 найкращих українських компаній. Працюй в Україні» це майданчик для діалогу влади та бізнесу. Захід не тільки об’єднує компанії з різних сфер діяльності, підприємців, представників влади, міжнародних інвесторів, але й ставить метою обговорити нагальні питання й визначити пріоритети в розвитку підприємництва в Україні.

Детальну Інформацію щодо заходу можна отримати на сайті https://top100.monet.kiev.ua/ або за контактами: тел.+380731404016, ел. Пошта ukraine.eclub@gmail.com.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ