Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Одним із видів соціальних послуг в Лозівському міськрайонному центрі  зайнятості є організація роботи з підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями, що дає можливість підтвердити свої знання, виконавши кваліфікаційну роботу на потрібний розряд та отримати документ державного зразка. 

Неформальне професійне навчання працівників – набуття професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання. Постановою КМУ від 15 травня 2013 р. № 340 затверджено  «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

Для підтвердження   результатів неформального професійного навчання особа звертається до служби зайнятості, надає копію документа про стаж роботи (за наявності вимог кваліфхарактеристики), медичні довідки (за наявності вимог),  за наявності – документ про освіту, копію трудової книжки. Згідно заяви особи, що бажає отримати підтвердження професійних знань, умінь і навичок створюється Комісія, яка проводить кваліфікаційну атестацію та приймає рішення що до присвоєння (підвищення) або відмову у присвоєнні (підвищенні) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання. В разі прийняття позитивного рішення, особі видається свідоцтво, сертифікат державного зразка.

Перелік робітничих професій, за якими здійснюється  підтвердження результатів неформального  професійного навчання за робітничими професіями:

– кухар 3-6 розрядів

– зварник 6-8 розрядів

– охоронник 1-2 розряду

– електрогазозварник ручного зварювання 2-6 розряду

– продавець непродовольчих товарів 3-5 розрядів

– слюсар-ремонтник 2-6 розряду

Уточнити інформацію Ви можете,  звернувшись до Лозівського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Лозова, Севастопольський бульвар 14-а каб.№10.12. або за тел. 2-64-16

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ