Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ - ВІДБІР КОМПАНІЙ)

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Нагляд за реконструкцією та будівництвом мереж водопостачання, газопостачання та централізованого теплопостачання, реконструкцією/будівництвом котелень в м. Лозова

Ідентифікаційний номер: UMIP-OP-1-KHA-003-5-CS

 

Відповідно до Фінансового угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради (далі «Замовник»)в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізації субпроекту «Модернізація системи централізованого теплопостачання м. Лозова» і має намір використати частину цих коштів на оплату послуг, для закупівлі яких публікується це запрошення.

Послуги включатимуть нагляд за проектуванням та виконанням робіт з реконструкції та будівництва в рамках комплексної модернізації системи централізованого теплопостачання підрядниками Замовника в рамках чотирьох договорів, включаючи, зокрема, наступне: нагляд за розробкою підрядниками проектно-кошторисної документації; аналіз та контроль виконання підрядниками програм виконання робіт, планів забезпечення безпеки, програм контролю якості, організації будівельного майданчику, планів екологічного та соціального управління (ПЕСУ); щоденний контроль робіт, що виконуються підрядниками, на відповідність проектній документації, вимогам до якості, умовам та специфікаціям договорів, а також контроль дотримання графіків; здійснення технічного нагляду протягом усього періоду виконання будівельних робіт та інші обов’язки, визначені у Запитіна подання пропозицій. Роботи з реконструкції та будівництва, що є об’єктом послуг, виконуватимуться на кількох будівельних майданчиках, розташованих в межах адміністративної території міста Лозова. Очікувана тривалість послуг становить сорок два (42) місяці з можливістю подовження (та відповідного збільшення ціни договору) за умови подовження терміну виконання робіт, які є об’єктом послуг.

Замовник запрошує інжинірингові та консалтингові компанії (далі «Консультант») з достатнім досвідом, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати технічні та фінансові пропозиції Замовнику. Консультанти можуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник для підвищення рівня своєї кваліфікації. ЄІБ дозволяє консультантам (включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу пропонувати консультаційні послуги.

Відбір Консультанта здійснюватиметься за відкритою процедурою за критеріями якості та вартості (найбільш економічно вигідна пропозиція) відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проєктів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement).

Мовою цієї процедури відбору консультанта є англійська мова.

Технічні та фінансові пропозиції мають бути підготовлені та подані англійською мовою відповідно до вимог та за формами, наведеними у Запиті на подання пропозицій, з терміном дії не менше 120 днів від кінцевого терміну подання пропозицій - 11:00 за місцевим часом 12 березня 2021 року.

Подати заявку на отримання Запиту на надання пропозицій (безкоштовно) або отримати додаткову інформацію можна за наступною адресою:

 

КП «Теплоенерго» м. Лозова

До уваги: Вадим Трощин, заступник Головного інженера, керівник ГРП

Поштова адреса: вулиця Спортивна 23,  Адміністративна будівля №2, 2-й поверх, кімната 9

Місто: Лозова (Харківська область)

Поштовий індекс: 64602

Країна: Україна

Електронні адреси:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.з обов’язковою копією на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +380 5745 2-35-13

Факс: +380 5745 2-69-52

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ