Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Реконструкція котельні ТРП-10 у м. Лозова

Ідентифікаційний номер: UMIP-OP-1-KHA-003-4-DSI

 

Відповідно до Фінансового угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна отримала позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради (далі «Замовник»)в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізаціїсубпроекту «Модернізація системи централізованого теплопостачання м. Лозова» і має намір використати частину цих коштів наоплатуробіт, для закупівлі яких публікується це запрошення.

Роботи включатимуть реконструкцію існуючої будівлі котельніТРС-10, розташованої в адміністративних кордонах м. Лозова Харківської області.Обсяг робіт включає розробку проєктно-кошторисної документації, виконання будівельних робіт, закупівлю і постачання основного та допоміжного обладнання і матеріалів, монтаж, випробування та здача в експлуатацію повнофункціональної котельні, включаючи навчання персоналу Замовника та надання інструкцій з експлуатації та ремонту.Очікувана тривалість виконанняробіт становить двадцять вісім (28) місяців з можливістю подовження (та відповідного збільшення ціни договору) за умови подовження терміну виконання робіт.

Замовник запрошуєкомпанії з достатнім досвідом, фінансовими, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати тендерні пропозиції Замовнику.Учасникиможуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник.ЄІБ дозволяє учасникам(включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу приймати участь у торгах.

Закупівля здійснюватиметься за відкритою процедурою відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement).

Учасник повинен надати у складі своєї тендерної пропозиції оригінал її забезпечення відповідно до форм та вимог,визначених у тендерній документації.

Тендерні пропозиціїанглійською мовою, підготовлені відповідно до вимог тендерної документації, мають бути подані за вказаною нижче адресою до12:00 за місцевим часом 19березня 2021 року.Пропозиції, надані пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Відкриття тендерних пропозицій, поданих до зазначених дати та часу, відбудеться12:00 за місцевим часом 19березня 2021 року у присутності представників учасників, які виявлять бажання бути присутніми за вказаною нижче адресою.

Подати заявку на отримання тендерної документації (надається безкоштовно у електронному вигляді на запит потенційного учасника) або отримати додаткову інформацію можна за наступною адресою:

 

КП «Теплоенерго» м. Лозова

До уваги: Вадим Трощин, заступник Головного інженера, керівник ГРП

Адреса:вулиця Спортивна 23, Адміністративна будівля № 2, 2-й поверх, кімната 9

Місто: Лозова (Харківська область)

Поштовий індекс: 64602

Країна: Україна

Електронні адреси:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.з обов’язковою копією наЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +380 5745 2-35-13

Факс: +380 5745 2-69-52

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ