Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Об'єкт проектування - Реконструкція самопливного каналізаційного колектора по вул. Машинобудівників у м. Лозова Харківської області (коригування).

Метою розробки проекту є - забезпечення безаварійної роботи фонтану, що реконструюється, та приєднаних до нього інженерних мережу м. Лозова Харківської області.

Проектні рішення покращують соціальні показники, дають можливість функціонувати зоні рекреації у місті в належному стані, що відповідають сучасним нормативним документам.

Шумовий вплив - в межах, встановлених норм.

Об’єкт проектування не вплине на геологічне, водне, техногенне середовище.

            Об'єкт проектування матиме позитивний вплив на навколишнє соціальне середовище.

Передбачений проектом комплекс заходів поводження з відходами на період будівництва - впливатиме на навколишнє середовище в межах, допустимих нормативними документами України.

Проектні рішення, що забезпечують безпеку експлуатації об'єкта проектування і забезпечують гігієнічні та екологічні нормативи (визначені законодавством України) в якості навколишнього середовища в районі розміщення об'єкта проектування враховані при виконанні вимог проекту.

Участь громадськості: З матеріалами проекту ОВНС можна ознайомитися за адресою: управління ЖКГ та будівництва Лозівської міської ради, 64600, Харківська обл., м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, з 900 до 1600, тел. 057-452 54 71.

Заява про екологічні наслідки реконструкції планованого об’єкту проектування опублікована у СМІ. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ