Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Звіт робочої групи

з проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення міської ради «Про припинення діяльності Комунального закладу «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області»

 

Керуючись п.п. 19, 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», згідно з положенням постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та враховуючи постанову Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами), у відповідності до розпорядження міського голови від 01 лютого 2021 року № 48 «Про організацію та проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення міської ради «Про припинення діяльності Комунального закладу «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області» проведено публічне громадське обговорення проєкту рішення міської ради «Про припинення діяльності Комунального закладу «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області».

Для розгляду пропозицій громадськості створено робочу групу з проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення міської ради «Про припинення діяльності Комунального закладу «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області» у складі:

Голова робочої групи:

1.БАРАНОВСЬКИЙ - заступник міського голови з питань Володимир Яремович діяльності виконавчих органів ради

 

Члени робочої групи:

2.

ГРАНКІН

Сергій Олександрович

-                     начальник управління економіки міської ради

3.

ДОБРОДУМ

Лариса Олександрівна

- голова Лозівської міської профспілкової організації працівників освіти і науки України

4.

ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ

Дмитро Юрійович

- депутат міської ради,голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та залучення інвестицій

5.

КОРПАН

Олексій Петрович

-            заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6.

КРИВОРУЧКО

Олексій Григорович

-            депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з гуманітарних, соціально-культурного розвитку міста та інформаційних технологій

7.

МОСЕНЦЕВА

Тетяна Станіславівна

-            начальник фінансового управління міської ради

8.

МУРАШКА

Віктор Миколайович

староста Миколаївського старостинського округу міської ради

9.

СТЕПАНОВА

Олена Сергіївна

-            начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради

10.

УРВАНЦЕВА

Вікторія Миколаївна

- начальник Управління освіти, молоді та спорту міської ради

Розпорядження про проведення громадського обговорення було оприлюднене на сайтах Лозівської міської ради, Управління освіти, молоді та спорту, направлене електронною поштою для відповідного реагування на адресу КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради, Миколаївського старостинського округу.

Враховуючи епідемічну ситуацію із захворювання на COVID-19, публічне громадське обговорення проєкту рішення відбувалося у режимі он-лайн шляхом направлення відповідних звернень до розгляду робочою групою. Звернення направлялися:

  • -на поштову адресу Лозівської міської ради (м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, буд.1), Управління освіти, молоді та спорту (м. Лозова, мікрорайон 1, буд.1), Миколаївського старостинського округу (Лозівський район, с. Миколаївка, вул. Никитенка, буд.12);
  • -на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • -скриньки у Миколаївському старостинському окрузі.

До розгляду робочою групою прийнято всі звернення, які надійшли у встановлений термін за допомогою вищеназваних засобів комунікації, також, надіслані в інший спосіб (нарочна доставка та ін.)

До розгляду не приймалися звернення та публікації, розміщені у соціальних мережах.

Протягом періоду обговорення до робочої групи надійшло 19 письмових звернень, з них 2 колективних, 17 індивідуальних. Звернення надходили на адресу Лозівської міської ради (18 звернень), в скриньку до Управління освіти, молоді та спорту (1 звернення), на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (0 звернень), в скриньку у Миколаївському старостинському окрузі (0 звернень).

У відповідності до підпункту 8.3 розпорядження від 01 лютого 2021 року № 48 всі звернення зареєстровані в журналі реєстрації звернень громадян Управління освіти, молоді та спорту міської ради (реєстраційні номери 07–24).

Щодо змісту звернень, відповідають предмету обговорення 19 звернень (100 %).

Щодо характеру звернень, проти припинення діяльності КЗ «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради зареєстровано 17 індивідуальних, 1 колективне звернення від мешканців Миколаївського старостинського округу (3 підписи членів громади). Разом із тим, ці ж члени громади висловилися за функціонування закладу у будь-якому статусі, у тому числі у статусі філії.

На підтримку прийняття проєкту рішення «Про припинення діяльності Комунального закладу «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області» та з пропозицією реорганізувати заклад у філію зареєстровано 1 колективне звернення (195 підписів членів громади).

Додаткові питання, які піднімалися у зверненнях, стосуються предмету обговорення та можуть вплинути на результат розгляду питання.

  1. Суб’єкти звернень вбачають роботу КЗ «Миколаївський ліцей» у статусі філії на рівні початкової (1-4 класи) або базової середньої освіти (1-9 класи) та з функціонуванням дошкільного підрозділу.
  2. Необхідність організації комфортного та зручного перевезення дітей до місця навчання і додому.
  3. Частина батьків з тих, чиї діти у 2020/2021 навчальному році перейшли на навчання до КЗ «Лозівський ліцей №1», КЗ «Лозівський ліцей №7», має намір повернути їх на навчання до КЗ «Миколаївський ліцей» вже в статусі філії за умови створення в закладі безпечного освітнього середовища.

Голова робочої групи                             Володимир БАРАНОВСЬКИЙ

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ