Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

«Часткове або повне використання матеріалів, що опубліковані у розділі «Телевізійні новини», дозволяється тільки за умови посилання на ТРК «Лозова», у розділах “Новини” та “Головні новини” – з посиланням на Лозівську міську раду. Посилання має розміщуватися в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.
Для Інтернет-ресурсів є також обов’язковим використання прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на сайті. Гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.
Використання фотографій сайту дозволяється за умови посилання на джерело. Якщо на фотографії присутні ім'я фотографа (або інша інформація про фотографа) і/або вотермарк сайту, їхнє збереження при використанні фотографій обов'язкове.

Забороняється накладання власного вотермарку на фотографії з сайту Лозівської міської ради.

Порушення вищевказаних умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та прав на інформацію».

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ