Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Сьогодні, 24 травня, лозівські поліціянти офіційно повідомили, що знайшли людину, яка вчора дзвонила з приводу замінування Центральної районної лікарні.

Це 35-річна лозівчанка, раніше не засуджена. Чому вона так вчинила, поліцейські поки не говорять. За словами виконувача обов’язків начальника Лозівського відділу поліції Вадима Волкова, жінка в усьому зізналася і написала явку з покутою.

Учора, 23 травня, о 12:30 до Харківського центру медицини і катастро телефоном повідомили про замінування. Медики сповістили обласних рятувальників і поліціянтів, а ті повідомили лозівським колегам. З будівлі лікарні евакуювали 156 хворих з усіх відділень і 130 працівників закладу. Поліцейські не знайшли вибухівки під час обшуку, близько другої години всіх пацієнтів і персонал повернули всередину.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 259 ч.1  - завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими важкими наслідками. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 6 років.

У Лозовій це не перший випадок, нагадують поліцейські. 30 березня 2015 року вони отримали повідомлення про замінування залізничного вокзалу. З будівлі евакуювали 30 пасажирів і працівників. З’ясували, що дзвонив чоловік, який був напідпитку. Він покаявся і сприяв слідству. У січні 2016 року Лозівській суд присудив йому 4 роки позбавлення волі з випробним терміном у 2 роки.  

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ