Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Заходи щодо запобігання вчинення корупційних правопорушень у органах місцевого самоврядування та виконання засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії)

  1. 1. Проведення роз’яснювальної роботи серед осіб, уповноважених на виконання функцій держави та органів місцевого самоврядування, щодо заборон і обмежень, установлених антикорупційним законодавством, щодо відповідальності за корупційні правопорушення та правопорушення, пов’язані з корупцією, моделей поведінки у тих чи інших ситуаціях з можливими корупційними ризиками.
  2. 2. Забезпечення розроблення внутрішніх планів щодо запобігання і протидії корупції в органах місцевого самоврядування.
  3. 3. Своєчасне інформування спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про можливе вчинення особами, уповноваженими на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією.
  4. 4. Проведення комплексу спільних заходів, спрямованих на виявлення, припинення та розслідування корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією серед осіб, уповноважених на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування.
  5. 5. Забезпечення належного функціонування в органах місцевого самоврядування (міст обласного значення) електронного документообігу та вжиття заходів із поступового впровадження у цих органах електронного цифрового підпису з метою виявлення та припинення розкрадання посадовими особами коштів, а також запобігання та припинення дій корупційного характеру.
  6. 6. Проведення аналізу та забезпечення дієвого контролю за практичною реалізацією положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».
  7. 7. Забезпечення участі представників громадськості у роботі колегіальних органів на правах їх членів або учасників.
  8. 8. Оприлюднення на офіційних веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інформації про результати роботи та прийняті рішення колегіальними органами.
 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ