Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Протокол № 01 від 16 січня 2018 року
01 Про затвердження переліку загальноміських культурно-мистецьких заходів, які заплановано провести у місті Лозова у 2018 році.
02 Про вартість харчування в закладах освіти міста Лозова на 2018 рік.Про вартість харчування в закладах освіти міста Лозова на 2018 рік.
03 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкта оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 02.01.2018 року.
04 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 43, кв. 59 та внесення змін до нього. 
05 Про надання ізольованої кімнати у квартирі, в якій проживає два або більше наймачі, за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 4, буд. 28, кв. 10.
06 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 26, кв. 67.
07 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 20, кв. 4.
08 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 31, кв. 29.
09 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5, буд. 30, кв. 3.
10 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 36, кв. 26.
11 Про відзначення з нагоди ювілею начальника служби у справах дітей міської ради Брежнєвої С.А.
12 Про відзначення з нагоди ювілею Почесного громадянина м. Лозова Лівшиця В.А.
13 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету № 70 Пшеничної Н.О.
14 Про відзначення громадян міста Лозова, які проявили мужність у порятунку дітей під час пожежі.
15 Про відзначення з нагоди ювілею депутата міської ради Мовчан А.О.
16 Про відкликання з відпустки міського голови Зеленського С.В.
17 Про надання відпустки без збереження заробітної  плати та  частин щорічної основної  відпустки міському  голові  Зеленському С.В.
18

Про надання частини щорічної основної відпустки міському голові Зеленському С.В.

Протокол № 02 від 29 січня 2018 року
19 Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Лозівської міської ради Харківської області за підсумками роботи у 2017 році у порівнянні з результатами роботи за аналогічний період 2016 року.
20 Про підсумки виконання міського бюджету за 2017 рік
21 Про підсумки виконання заходів з благоустрою м. Лозова за 2017 рік.
22 Про надання дозволу Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
23 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 лютого 2017 року № 94 «Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації».
24 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
25 Про надання грошової допомоги на поховання.
26 Про затвердження мінімального переліку ритуальних послуг, предметів ритуальної належності та тарифів на них.
28 Про надання матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані.
29 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15 серпня 2017 року № 507 «Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на розробку проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту об’єктів».
30 Про упорядкування  штатного розпису Лозівської дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» Лозівської міської ради Харківської області.
31 Про надання Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.
32 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 січня 2018 року №2 «Про вартість харчування в закладах освіти міста Лозова на 2018 рік».
33 Про розгляд звіту про результати діяльності адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради за 2017 рік.
34 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
35 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 18.01.2017 р. № 1.
36 Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 30, кв. 5.
37 Про виключення з числа службового житла квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Перемоги, буд. 106, кв. 1.
38

Про затвердження акта приймання-передачі з  державної власності  у комунальну власність територіальної громади м. Лозова Харківської  області квартири за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 36, кв. 35 та проведення державної реєстрації права комунальної власності.

39 Про затвердження протоколу аукціону від 26.01.2018 р. з продажу об’єкта приватизації майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова.
40 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 3, ж.п. № 9.
41 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, пров. Братів Кучеренків, буд. 10, кв. 4.
42 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 36, кв. 18.
43 Про надання згоди Сулімі В.М. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації промислових товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 3, біля будинку № 4.
44 Про надання згоди ТОВАРНІЙ БІРЖІ «ЛОЗОВА» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Федора Супруна.
45 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди – торговельного павільйону для ремонту взуття за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, 2-г.
46 Про надання дозволу Мірошниченко Л.Е. на перепланування квартири 30 в буд. 21 по вул. Соборній в м. Лозова Харківської області.
47 Про  безоплатну передачу майна з балансу виконавчого комітету Лозівської  міської  ради   на   баланс комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради та  створення   комісії для приймання-передачі майна.
48 Про  безоплатну передачу майна  з балансу виконавчого комітету Лозівської  міської  ради   на   баланс комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради та  створення   комісії для приймання-передачі майна.
49 Про затвердження нового складу узгоджувальної групи.
50 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 лютого 2016 року №86 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Лозова» та затвердження складу комісії з питань відзначення та увічнення пам’яті видатних людей міста Лозова».
51 Про внесення змін у додаток №1 до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 30 березня 2011 року № 262 «Про створення консультативно-дорадчого комітету при виконавчому комітеті міської ради».
52 Про відзначення підприємств, установ і організацій міста за допомогу у ліквідації снігових заметів.
53 Про преміювання за січень  2018 року.
54 Про преміювання за січень  2018 року.
55 Про преміювання за січень  2018 року.
56 Про преміювання за січень  2018 року.
57 Про преміювання за січень  2018 року.
58 Про затвердження планів звірок облікових даних військовозобов’язаних підприємств, установ, організацій та у сільських, селищних радах м. Лозова з обліковими даними Лозівського об’єднаного міського військового комісаріату на території м. Лозова Харківської області на 2018 рік.
Протокол № 03 від 27 лютого 2018 року
68 Про стан реалізації  молодіжної політики у м. Лозова в 2017 році.
69

Про стан виконання Програми зайнятості населення Лозівського регіону на період до 2017 року за 2017 рік по м. Лозова.

70 Про надання матеріальної допомоги жінкам - учасницям бойових дій у роки Другої світової війни.
71 Про розгляд звіту про результати діяльності спостережної комісії за 2017 рік.
72 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 січня 2016 року №28 «Про утворення робочої групи з питань визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
73 Про затвердження Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, вартості проїзду міжміським транспортом.
74 Про надання грошової допомоги на поховання.
75 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
76 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.05.2017 № 312 "Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій та пільг населенню та її складу".
77 Про встановлення тарифу на послуги з вивезення (перевезення та захоронення) твердих побутових відходів, які надає КП «Еко-Сан».
78 Про погодження інвестиційної програми розвитку надання послуг із вивезення (перевезення та захоронення) ТПВ по м. Лозова, смт. Панютине, с. Домаха у 2018 році комунального підприємства «Еко-Сан» Лозівської міської ради Харківської області.
79 Про надання дозволу на безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області в господарське відання на баланс ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області.
80 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані.
81 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
82 Про надання дозволу Усатенко Ю.М., Усатенко Н.С. на перепланування та об’єднання квартир № 4 та № 9 у житловому будинку № 10, по пров. Виставочний, м. Лозова та присвоєння адреси.
83 Про надання дозволу Шутенко Ю.В., Шутенко А.В. на перепланування квартири за адресою: м. Лозова, м-н 2, буд. 29, кв 24.
84 Про погодження Комунальному Підприємству «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради Харківської області створення структурного підрозділу «Соціальний готель».
85 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації.
86 Про затвердження плану спільних заходів щодо проведення в м. Лозова Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» на 2018 рік.
87 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 лютого 2017 року № 108 «Про затвердження Положення про Лозівську міську Координаційну раду з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей та її персонального складу».
88 Про передачу майна з балансу  Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на баланс Дочірнього підприємства «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області.
89 Про надання Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.
90 Про погодження граничного рівня тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у режимі маршрутного таксі.
91 Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення.
92 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 21.02.2018 р. № 2.
93 Про затвердження рішення адміністрації КЗОЗ «Лозівське територіальне медичне об’єднання» про надання службового житла.
94 Про затвердження рішення адміністрації КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області.
95 Про надання житла особам, які перемістилися з тимчасово окупованої  території  України та районів проведення АТО.
96 Про об’єднання об’єктів нерухомого майна, розташованих за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Благовіщенська, 3, та проведення державної реєстрації права комунальної власності територіальної громади м. Лозова на комплекс нежитлових будівель.
97 Про проведення державної реєстрації права комунальної власності територіальної громади  м. Лозова та права оперативного управління на об’єкти нерухомого майна, які перебувають на  балансі  Управління  освіти,  молоді  та спорту міської ради.
98 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 19.02.2018 року.
99 Про внесення  змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 39, кв. 170.
100 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 13, кв. 98.
101 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2, кв. 27, ж.п. № 1.
102 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-б, кв. 7, ж.п. № 2.
103 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, буд. 6, кв. 68.
104 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 36, кв. 29.
105 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, 7-б.
106 Про надання згоди Колесник С.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації кави за адресою: Харківська область, м. Лозова, проспект Перемоги.
107 Про надання згоди Колесник С.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації кави за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Павлоградська.
108 Про результати виконання заходів цивільного захисту по м. Лозова у 2017 році та затвердження основних завдань цивільного захисту по м. Лозова на 2018 рік і Плану основних заходів цивільного захисту м. Лозова на 2018 рік.
109 Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018 року.
110 Про організацію навчання у сфері цивільного захисту в 2018 році.
111 Про створення комісії для здійснення контролю за якістю питної води.
112 Про створення та порядок роботи позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Лозівського об’єднаного міського військового комісаріату Харківської області на 2018 рік.
113 Про надання дозволу на проведення будівельних робіт Лозівському міському Палацу культури.
114 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації Лозівському міському Палацу культури.
115 Про відзначення голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О.
116 Про відзначення  працівників житлово – комунального господарства з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
117 Про відзначення з нагоди 3-ї річниці заснування ОБСпП «Донбас-Україна».
118 Про відзначення  працівників Управління Держгеокадастру у Лозівському районі Харківської області з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.
119 Про відзначення  з нагоди ювілею голову правління ПРАТ «Лозівський завод «Трактородеталь» Короля О.К.
120 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету № 6 Лугової В.І.
121 Про виділення коштів для придбання букету квітів та ритуального вінка.
122 Про   затвердження  нового складу узгоджувальної групи.
123 Про звернення до Харківської обласної державної адміністрації.
124 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29 січня 2018 року № 19 «Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Лозівської міської ради Харківської області за підсумками роботи у 2017 році у порівнянні з результатами роботи за аналогічний період 2016 року».
125 Про преміювання за лютий 2018 року.
126 Про преміювання за лютий 2018 року.
127 Про преміювання за лютий 2018 року.
128 Про преміювання за лютий 2018 року.
129 Про преміювання за лютий 2018 року.
130 Про преміювання за лютий 2018 року.
137 Про розгляд скарги гр. Гуменної Р.А. на постанову адміністративної комісії № 17/48 від 22.06.2017.
Протокол № 04 від 27 лютого 2018 року
138 Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується  при визначенні вартості будівництва  (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального  та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, коштів комунальних підприємств, установ та організацій Лозівської міської ради, кредитних коштів, наданих під державні гарантії.
Протокол № 05 від 02 березня 2018 року
139 Про зменшення споживання природного газу.
140 Про преміювання у березні 2018 року.
141 Про преміювання у березні 2018 року.
Протокол № 06 від 27 березня 2018 року
142 Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо наповнення  міського бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання міського бюджету.
143 Про затвердження переліку доріг комунальної власності м. Лозова для проведення капітального та поточного ремонтів у 2018 році.
144 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності ремонт яких планується здійснити за рахунок коштів місцевого бюджету у 2018 році.
145 Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою  у 2018 році.
146 Про виконання заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в м. Лозова на 2016-2020 роки за 2017 рік.
147 Про затвердження Плану заходів в м. Лозова на 2018 рік до Дня охорони праці в Україні.
148 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями  громадян.
149 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
151 Про надання дозволу на видалення  дерев.
152

Про надання дозволу Ковпенку Є.Г. на розміщення зовнішньої реклами.

153 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2014 року №290 «Про міську комісію з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії».
154 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на коригування схеми газопостачання м. Лозова Харківської області.
155 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01 жовтня 2014 року № 524 «Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання».
156 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2017 року №36 «Про затвердження порядків оплати праці керівників комунальних підприємств, установ, організацій, засновниками яких є Лозівська міська рада Харківської області».
157 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради на баланс комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради.
158 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 25 жовтня 2016 року № 767 «Про затвердження організаційної структури  Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області».
159 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
160 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 20.03.2018 р. № 3.
161 Про надання житла особам, які перемістилися з тимчасово окупованої  території  України та районів проведення АТО.
162 Про проведення державної реєстрації права комунальної власності територіальної громади  м. Лозова та права оперативного управління за  Управлінням  освіти,  молоді  та  спорту міської ради на об’єкт нерухомого майна.
163 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади  м. Лозова, проведеного станом на 15.03.2018 року.
164 Про внесення  змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 72, кв. 74.
165 Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 28, кв. 52.
166 Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5, буд. 12, кв. 14.
167 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 12, кв. 39.
168 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 11, ж.п. № 3.
169

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 14, ж.п. № 7.

170 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 14, ж.п. № 9.
171 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 13, кв. 2.
172 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5, буд. 12, кв. 11.
173 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2-а, кв. 13, ж.п. № 2.
174 Про скасування рішень виконавчого комітету міської ради.
175 Про надання згоди Середі А.В. на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Павлоградська.
176 Про затвердження планувальної документації розміщення торговельних павільйонів та стоянки на 60 автомобілів на території торговельного майданчика ТОВ «Янтар-2006» за адресою: м. Лозова, проспект Перемоги, 7.
177 Про надання згоди ТОВ «Янтар-2006» на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, проспект Перемоги, 7.
178 Про надання згоди ТОВ «Янтар-2006» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, проспект Перемоги.
179 Про надання згоди ТОВ «Янтар-2006» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 1, біля будинку №22.
180 Про надання згоди ТОВ «Янтар-2006» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою:  Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 1, біля будинку №25.
181 Про надання згоди ТОВ «Янтар-2006» на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 5 (район Південного ринку).
182

Про затвердження площ квартири Мірошніченко Л.Е. після проведеного перепланування за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Соборна, буд. 21, кв.30.

183 Про  затвердження  акта приймання-передачі  майна.
184 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації виконавчому комітету Лозівської міської ради Харківської області.
185 Про відзначення Черномаза В.І. з нагоди 52-ї річниці від дня заснування ТОВ «ЛКМЗ».
186 Про відзначення працівників ТОВ «ЛКМЗ».
187 Про відзначення з нагоди ювілею Черненка В.М.
188 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету № 71 Радовської  В.Ф.
189 Про виділення коштів для придбання кошику квітів та ритуального вінка.
190 Про виділення коштів для придбання кошику квітів та ритуального вінка.
191 Про результати спеціальної перевірки щодо Кушніра Юрія Вікторовича.
192 Про преміювання за березень 2018 року.
193 Про преміювання за березень 2018 року.
194 Про преміювання за березень 2018 року.
195 Про преміювання за березень 2018 року.
196 Про преміювання за березень 2018 року.
197 Про преміювання за березень 2018 року.
203 Про надання згоди на проведення в 2018 році централізованих розрахунків по погашенню заборгованості з різниці в тарифах за теплову енергію.
204 Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на невідкладні заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території міста.
Протокол № 07 від 06 квітня 2018 року
205 Про закінчення опалювального сезону.
206 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
207 Про визначення видів оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення, у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для виконання особами адміністративного стягнення на 2018 рік.
208 Про надання матеріальної допомоги деяким категоріям громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС.
209 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,  м.  Лозова, мікрорайон 4, буд. 40, кв. 110.
210 Про оформлення права приватної  власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 69, кв. 9.
211

Про продовження терміну дії ордеру.

212

Про оформлення права приватної  власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова, мікрорайон 9, буд. 2, кв. 4, ж.п. № 1.

213 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 11, ж.п. № 5.
214 Про встановлення режиму роботи літнього танцювального майданчику,  розташованого за адресою: пр-т Перемоги, 1-а, м. Лозова.
215 Про схвалення звернення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області до голови Харківської обласної  ради С.І.Чернова.
Протокол № 08 від 24 квітня 2018 року
216 Про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.
217 Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують  поліпшення житлових умов та її складу.
218 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
219 Про надання грошової допомоги на поховання.
220 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
221 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
222 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
223 Про надання дозволу ФОП Кушніренку О.А. на розміщення зовнішньої реклами.
224 Про надання дозволу ФОП Новиковій М.О. на розміщення зовнішньої реклами.
225 Про надання дозволу ТОВ «ФК «КРЕДІПЛЮС» на розміщення зовнішньої реклами.
226 Про надання дозволу Мовчану Д.С. на перепланування квартири за адресою: м. Лозова, м-н 2, буд. 26 кв.9.
227 Про надання згоди на проведення капітального ремонту та розробку проектно-кошторисної документації КЗОЗ «Лозівське ТМО».
228 Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року та організацію проведення оздоровчої кампанії в м. Лозова у 2018 році.
229 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.2017 №773«Про визначення структурного підрозділу міської ради,  відповідального за створення реєстру та ведення обліку дітей шкільного віку».
230 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 11 вересня 2017 року № 587 «Про затвердження фактичної мережі навчальних закладів Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2017-2018 н.р.».
231 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
232 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 17.04.2018 р. № 4.
233 Про включення до числа службових житлових приміщень квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, м-н 4, буд. 39-а, кв. 2 та затвердження рішення комісії з контролю за розподілом житла в гарнізонах Збройних Сил України  від 29.12.2017р. № 818.
234 Про виключення зі списку службового житла Лозівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Гетьманська, буд. 1, кв. 22.
235 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади  м. Лозова, проведеного станом на 07.04.2018 року.
236 Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 26, кв. 20.
237 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 5, ж.п. № 2.
238 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 14, кв. 105.
239 Про затвердження актів по визначенню збитків, заподіяних внаслідок зайняття земельних ділянок без оформлення документів, що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.
240 Про надання дозволу на розміщення в м. Лозова атракціонів.
241 Про надання дозволу на розміщення в м. Лозова атракціонів.
242 Про надання згоди Абдулаєвій І.Д. на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – двох зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, проспект Перемоги.
243 Про надання згоди Гордієнку Є.А. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону кав’ярні  за адресою: Харківська обл., м. Лозова, проспект Перемоги.
244 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону за адресою: Харківська обл.,
м. Лозова, мікрорайон 1, біля буд. 28.
245 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону за адресою: Харківська обл.,
м. Лозова, мікрорайон 4, біля буд. 25.
246 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону за адресою: Харківська обл.,
м. Лозова, мікрорайон 2, біля буд. 38.
247

Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону за адресою: Харківська обл.,
м. Лозова, вул. Павлоградська, біля буд. 35в.

248

Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону за адресою: Харківська обл.,
м. Лозова, вул. Соборна, біля буд. 7.

249 Про надання згоди Песиголовець Ю.О. на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – двох зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Покровська.
250 Про надання згоди Песиголовець Ю.О. на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – трьох зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Покровська.
251 Про надання згоди Песиголовець Ю.О. на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – двох зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів з автобусною зупинкою за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Покровська.
252 Про надання згоди Пінчук В.А. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів  за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Благовіщенська.
253 Про надання згоди ТОВАРНІЙ БІРЖІ «ЛОЗОВА» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів  за адресою: Харківська обл., м. Лозова, проспект Перемоги.
254 Про надання згоди Яковлевій Л.Ю. на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – п’яти зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Благовіщенська, 27.
255 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди - торговельного павільйону з продажу автозапчастин за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Павлоградська, 132.
256 Про надання дозволу Шелудько В.М. на перепланування житлового будинку № 8 по вул. Курчатова в м. Лозова Харківської області.
257 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету № 55 Васечка Ю.О.
258 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №11 Затварницької О.І.
259 Про затвердження списку голів квартальних комітетів м. Лозова на 2018 рік.
260 Про відзначення підприємств, установ і організацій міста за допомогу під час ліквідації аварійної ситуації.
261

Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації виконавчому комітету Лозівської міської ради Харківської області.

262 Про надання допомоги для оздоровлення міському голові Зеленському С.В.
263 Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань міському  голові  Зеленському С.В.
264 Про преміювання за квітень 2018 року.
265 Про преміювання за квітень 2018 року.
266 Про преміювання за квітень 2018 року.
267 Про преміювання за квітень 2018 року.
268 Про преміювання за квітень 2018 року.
269 Про преміювання за квітень 2018 року.
270 Про затвердження порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами Лозівської міської ради Харківської області.
271 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 22 березня 2016р. № 206 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Лозова».
Протокол № 09 від 15 травня 2018 року
274 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
275 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
276 Про надання дозволу ФОП Азуз Ібрагіму Аль-Ясер на розміщення зовнішньої реклами.
277 Про надання дозволу ФОП Забуга О.В. на розміщення зовнішньої реклами.
278 Про надання дозволу ФОП Нехаєнку В.П. на розміщення зовнішньої реклами.
279 Про надання дозволу ФОП Солодову Є.О. на розміщення зовнішньої реклами.
280 Про надання дозволу ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА» на розміщення зовнішньої реклами.
281 Про надання дозволу ФОП Харьковій Н.В. на розміщення зовнішньої реклами.
282 Про надання дозволу ФОП Шолом А.А. на розміщення зовнішньої реклами.
283 Про продовження строку дії дозволу ФОП Головченку Д.О. на розміщення зовнішньої реклами.
284 Про продовження строку дії дозволу ФОП Анісімову В.В. на розміщення зовнішньої реклами.
285 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації.
286 Про створення комісії для приймання - передачі майна (транспортного засобу) з балансу КП «Теплоенерго» на баланс КЗОЗ «Лозівське  ТМО».
287 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
288 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкта оренди майна комунальної власності територіальної громади  м. Лозова, проведенного станом на 25.04.2018 року.
289 Про затвердження рішення адміністрації КП "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області про надання службового житла.
290 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 19, кв. 26.
291 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 1, кв. 20.
292 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 31, кв. 58.
293 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 2-а, кв. 105.
294 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-б, кв. 4, ж.п. № 3.
295 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-б, кв. 9, ж.п. № 4.
296 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 11, ж.п. № 4.
297 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 36, кв. 35.
298 Про надання дозволу на розміщення в м. Лозова атракціонів.
299 Про надання дозволу на розміщення в м. Лозова атракціонів.
300 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 27 травня 2015 року № 306 «Про створення комісії з упорядкування найменувань улиць, провулків, майданів міста Лозова, інших міських об’єктів та пам’ятних знаків».
301 Про безоплатну передачу майна з балансу КП «ЕКО-САН» Лозівської міської ради на баланс виконавчого комітету Лозівської міської ради та створення комісії для приймання-передачі майна.
302 Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради на баланс виконавчого комітету Лозівської міської ради та створення комісії для приймання-передачі майна.
303 Про відзначення  з нагоди 45-річчя Лапшиної О.Г.
304 Про відзначення  з нагоди ювілею Москалець Н.І.
305 Про відзначення  з нагоди 55-річчя Павлова С.А.
306 Про відзначення Брежнєвої С.А.
307 Про відзначення з нагоди  40-річчя Шульженка Є.М.
308 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29.08.2017 року №545 «Про уповноваження посадових осіб щодо складання протоколів про  адміністративні правопорушення».
310 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 71, кв. 127.
Протокол № 10 від 30 травня 2018 року
311 Про попередню мережу шкіл естетичного виховання відділу культури міської ради на 2018-2019 навчальний рік.
312 Про попередню мережу закладів та установ Управління  освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2018/2019 навчальний рік.
313 Про підсумки опалювального сезону у 2017-2018 роках у м. Лозова.
314 Про планування підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери м. Лозова до роботи в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 років.
315 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
316 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
317 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
318 Про надання дозволу Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
319 Про надання дозволу Головченко  Д.О. на розміщення зовнішньої реклами.
320 Про надання дозволу ТОВ « Мост Медіа Комунікейшнз» на розміщення зовнішньої реклами.
321 Про продовження строку дії дозволу ТОВ « Мост Медіа Комунікейшнз»  на розміщення зовнішньої реклами.
322 Про надання дозволу на видалення дерев які знаходяться у незадовільному стані.
324 Про надання матеріальної допомоги  за зверненнями громадян.
325 Про надання грошової допомоги на поховання.
326 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
327 Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу.
328 Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов та її складу.
329 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 грудня 2017 року № 878 «Про умови оплати праці посадових осіб».
330

Про затвердження акта приймання - передачі майна (транспортного засобу) з   балансу КП "Теплоенерго" баланс КЗОЗ "Лозівське ТМО".

331 Про відзначення Дня молоді у м. Лозова в 2018 році.
332 Про затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Лозівського навчально-виховного комплексу № 10 «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Лозівської міської ради Харківської області.
333 Про надання Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.
334 Про святкування Дня захисту дітей у м. Лозова.
335 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
336 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 22.05.2018 р. № 5.
337 Про продовження терміну дії ордеру.
338 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної  власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 14.05.2018 року.м. Лозова, проведеного станом на 14.05.2018 року.
339 Про подовження терміну дії звіту про незалежну оцінку об’єкта оренди майна комунальної власності територіальної  громади  м. Лозова, розташованого за адресою: м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 44.
340 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5, буд. 24, кв. 30.
341 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-б, кв. 8, ж.п. № 5.
342 Про надання дозволу Дем’яненку Д.М. на розміщення дитячого ігрового комплексу біля буд. 38 на 4 мікрорайоні в м. Лозова.
343 Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Миру, 101-а.
344 Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, 8-а.
345 Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Соборна, 7-а.
346 Про затвердження площ квартири за адресою: Харківська обл., м. Лозова, бульвар Шевченка, буд. 57, кв. 21 після проведеного перепланування квартиронаймачем
Корнієнко О.А.
347 Про дозвіл ТОВ «Кредо» на завершення робіт з демонтажу нежитлової будівлі за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Лозовського, 78а.
348 Про надання дозволу Таранову В.О. на перепланування житлового будинку №4 по вул. Краснодонців в м. Лозова Харківської області.
349 Про надання згоди Лавніченко Л.В. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Свободи, 6.
350 Про відзначення  з нагоди ювілею Найдук Л.В.
351 Про затвердження нового складу узгоджувальної групи.
352 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29 січня 2018 року №50 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Лозова» та затвердження складу комісії з питань відзначення та увічнення пам’яті видатних людей міста Лозова».
353 Про преміювання за травень  2018 року.
354 Про преміювання за травень  2018 року.
355 Про преміювання за травень  2018 року.
356 Про преміювання за травень  2018 року.
357 Про преміювання за травень  2018 року.
358 Про преміювання за травень  2018 року.
359 Про розгляд скарги гр. Кузьменко М.О. на постанову адміністративної комісії  7/21 від 05.04.2018 року.
Протокол № 11 від 12 червня 2018 року
373 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня №290 "Про міську комісію з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії.
374 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
375 Про внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2013 року «315 «Про  затвердження Положення про комісію з легалізації робочих місць та її складу».
376 Про затвердження розміру допомоги  на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого.
377 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
378 Про проведення державної реєстрації права комунальної власності територіальної громади м. Лозова Харківської області та іншого речового права на об’єкти нерухомого майна.
379 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 04.06.2018 року.
380 Про внесення  змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 10, кв. 9.
381 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Володарського, буд. 23, кв. 18.
382 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 4, кв. 46.
383 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 15, кв. 14.буд. 15, кв. 14.
384 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 21, кв. 2, ж.п. № 8.буд. 21, кв. 2, ж.п. № 8.
385 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 21-в, кв. 31.буд. 21-в, кв. 31.
386 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 4, кв. 9, ж.п. № 2.
387 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, буд. 4, кв. 19.
388 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Краснодонців, буд. 1-а, кв. 56.
389 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Севастопольський бульвар, буд.2-а, кв. 4.
390 Про відзначення  з нагоди професійного свята –Дня медичного працівника.
391 Про відзначення  з нагоди Всесвітнього дня донора крові.
392 Про затвердження планувальної документації розміщення торговельних павільйонів на території торговельного майданчика, що перебуває в постійному користуванні КП «Еко-Сан» Лозівської міської ради за адресою: м. Лозова, вул. Севастопольський бульвар, 7-а.
393 Про схвалення відповіді на звернення.
394 Про визначення місць розміщення агітпостів політичних партій та громадських організацій політичного спрямування з використанням малих архітектурних форм в місті Лозова.
Протокол № 12 від 27 червня 2018 року
395 Про затвердження місць встановлення дорожніх знаків.
396 Про надання дозволу Булгаковій О.Л. на розміщення зовнішньої реклами.
397 Про надання дозволу Білику С.О. на розміщення зовнішньої реклами.
398 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
399 Про надання дозволу на видалення дерев які знаходяться у незадовільному стані.
400 Про надання дозволу на укладення договорів.
401 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
402 Про надання грошової допомоги на поховання.
403 Про затвердження Положення про порядок проведення перерахунків житлових субсидій населенню м. Лозова.
404 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 25 жовтня 2016 року №767 «Про затвердження організаційної структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області».
405 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
406 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 19.06.2018 р. № 6.
407 Про виділення тимчасового житла особі, постраждалій в результаті пожежі, яка сталася 24.03.2017 року у буд. № 3/1 по вул. Потьомкіна в м. Лозова.
408 Про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведених станом на 18.06.2018 року та 25.06.2018 року.
409 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 2, ж.п. № 5.
410 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 71, кв. 114.
411 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 72, кв. 41.
412 Про включення квартири до числа службового житла КП «Теплоенерго»Лозівської міської ради Харківської області.
413 Про затвердження актів по визначенню збитків, заподіяних внаслідок зайняття земельних ділянок без оформлення документів, що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.
414 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської радив від 27 березня 2018 р. №175 «Про надання згоди Середі А.В. на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності – зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Павлоградська».
415 Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, м-н 4, 70а.
416 Про надання згоди Чернявській О.Ю. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Машинобудівників.
417 Про надання дозволу Липській Н.І. на перепланування житлового будинку № 19 по вул. Ватутіна в м. Лозова Харківської області.
418 Про надання дозволу Луценку І.В., Луценко Н.В., Ткаченку М.М. на перепланування квартири №1 житлового будинку №6 по провулку Братів Кучеренків в м. Лозова Харківської області.
419 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 січня 1999 р. №03 «Про дозвіл на реконструкцію адміністративного будинку».
420 Про відзначення з нагоди 50-річчя Борзьонок Н.Л.
421 Про відзначення з нагоди 35-річчя Вороб’я О.П.
422 Про відзначення з нагоди ювілею Натягова А.Л.
423 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №28 Симоненка Є.Г.
424 Про відзначення з нагоди 55-річчя Слєпцова С.В.
425 Про відзначення з нагоди Дня молоді.
426 Про відзначення з нагоди Дня Конституції України.
427 Про відзначення з нагоди Дня поліції  України.
428 Про преміювання за червень 2018 року.
429 Про преміювання за червень 2018 року.
430 Про преміювання за червень 2018 року.
431 Про преміювання за червень 2018 року.
432 Про преміювання за червень 2018 року.
433 Про преміювання за червень 2018 року.
434 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу КП "Теплоенерго" Лозівської міської ради на баланс виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.
435 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу КП "ЕКО-САН" Лозівської міської ради на баланс виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.
436 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Виннику П.О., 21.04.2011 року народження, Винник С.О., 25.09.2012 року народження, Винник В.О., 06.02.2014 року народження, Винник Х.О., 17.07.2016 року народження.
437 Про надання статусу дитини-сироти Бражку М.В., 08.06.2012 р.н.
438 Про встановлення опіки над Бражком М.В., 08.06.2012 р.н., та призначення опікуна над ним та його майном.
439 Про встановлення опіки над Мусієнком Д.А., 13.09.2005 р.н., та призначення опікуна над ним та його майном.
440 Про відмову в наданні дозволу на реалізацію квартири, де право користування мають малолітні Юрова Д.О., 29.03.2007 року народження, Юров А.О., 15.01.2005 року народження.
Протокол № 13 від 03 липня 2018 року
441 Про скасування рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 28.05.2014 року № 304 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у каналізаційну мережу
м. Лозова у новій редакції».
442 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані.
443 Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
444 Про демонтаж самовільно встановленої огорожі.
445 Про надання дозволу КП «Еко-Сан» Лозівської міської ради на отримання банківської гарантії.
446 Про надання дозволу КП «Еко-Сан» Лозівської міської ради на отримання банківської гарантії.
Протокол № 14 від 13 липня 2018 року
447 Про підсумки виконання міського бюджету за 1 півріччя 2018 року.
448 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає ДП «Лозоваводосервіс»  КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради.
449 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які надає ДП «Лозоваводосервіс»  КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради.
450 Про відмову у наданні дозволів ТОВ «Мост Медіа Комунікейшнз» на розміщення зовнішньої реклами.
451 Про продовження строку дії дозволу ТОВ «Мост Медіа  Комунікейшнз» на розміщення зовнішньої реклами.
452 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.06.2016 року № 413 «Про затвердження положення про комісію з питань призначення (відновлення) та здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та її складу».
453 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисних документацій відділу культури Лозівської міської ради.
454 Про продовження строку дії паспорта прив’язки двох зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – торгових павільйонів з продажу продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Абросимова, буд. 54/1.
455 Про надання дозволу Чередниченку О.С. на перепланування квартири № 85 в житловому будинку № 33 на 4 мікрорайоні в м. Лозова Харківської області.
456 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
457 Про надання житла особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.
458 Про продовження терміну дії ордеру.
459 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.06.2018 року
№ 408 «Про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведених станом на 18.06.2018 року та 25.06.2018 року».
460 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська  область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 3, кв. 5.
461 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 2, буд. 6 кв.100.
462 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 2, буд. 68 кв.33.
463 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 4, буд. 2-в кв.50.
464 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 4, буд. 20 кв.13.
465 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 4, буд. 24-в кв.22.
466 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 6, буд. 1 кв.29.
467 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Гетьманська, буд. 1 кв.22.
468 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Козацька, буд. 6 кв.16.
469 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Перемоги, буд. 2 кв.25.
470 Про затвердження актів по визначенню збитків, заподіяних внаслідок зайняття земельних ділянок без оформлення документів, що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю. 
471 Про надання дозволу КП «Еко-Сан» Лозівської міської ради на отримання банківської гарантії.
Протокол № 15 від 31 липня 2018 року
472 Про виконання Програми соціального захисту населення м. Лозова на 2017-2020 роки за I півріччя 2018 року.
473 Про виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей на 2017-2020 роки за І півріччя 2018 року.
474 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
475 Про надання грошової допомоги на поховання.
476 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської рад від 22 січня 2016 року №28 «Про утворення робочої групи з питань визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
477 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 травня 2018 року №327 «Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу».
478 Про створення комісії для прийманні – передачі нерухомого майна.
479 Про затвердження місць встановлення дорожніх знаків.
480 Про надання дозволу на безоплатну передачу тепломереж з балансу управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в господарське відання на баланс КП «Теплоенерго» міської ради.
481 Про надання дозволу на безоплатну передачу мотокоси з балансу управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в господарське відання на баланс КП «Еко-Сан» міської ради.
482 Про скасування дозволу ФОП Білоус Н.В. на розміщення зовнішньої реклами.
483 Про надання дозволу на видалення дерев які знаходяться у незадовільному стані.
484 Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
485 Про надання дозволу на корегування проектно-кошторисної документації КЗОЗ «Лозівське ТМО».
486 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
487 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 24.07.2018 р. № 7.
488 Про продовження терміну тимчасового проживання осіб на час проведення технічного обстеження стану конструктивних елементів будинку № 26, мікрорайону 4 м. Лозова та здійснення ремонтно-відновлювальних робіт у квартирі № 27 даного будинку.
489 Про затвердження рішення адміністрації КП "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області про надання службового житла.
490 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкта оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 10.07.2018 року.
491 Про надання згоди адвокату Остапенко С.Ю. на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення.
492 Про створення комісії для розподілу окремого індивідуально визначеного майна, яке знаходиться в квартирі за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. О. Лавренка, буд. 37, кв. 1.
493 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 5, кв. 14.
494 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 9, кв. 112.
495 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 12, ж.п. № 4.
496 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 9, кв. 48.
497 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 26, кв. 88.
498 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 9, кв. 26.
499 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 37, кв. 33.
500 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Гетьманська, буд. 2, кв. 16.
501 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Павлоградська, буд. 62, кв. 1.
502 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 червня 2018 року № 416 «Про надання згоди Чернявській О.Ю.» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, 25-г.
503 Про відзначення з нагоди Дня Незалежності України.
504 Про відзначення з нагоди Дня працівників торгівлі.
505 Про відзначення з нагоди ювілею Діденко Т.Л.
506 Про преміювання за липень 2018 року.
507 Про преміювання за липень 2018 року.
508 Про преміювання за липень 2018 року.
509 Про преміювання за липень 2018 року.
510 Про преміювання за липень 2018 року.
511 Про преміювання за липень 2018 року.
512 Про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території міста Лозова.
513 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Глазковій В.А., 26.01.2002 р.н.
514 Про припинення піклування над дитиною Ротар Н.Р., 23.01.2001 року народження, звільнення від повноважень піклувальника Салай Б.Л.
515 Про дозвіл на приватизацію частини квартири за адресою: м.Лозова, пров. Виставочний, буд. 10, кв. 2, на ім’я Сардикової Ю.Д., 12.05.2004 р.н.
516 Про надання дозволу на вчинення правочину щодо квартири за адресою: м. Лозова, вул. Благовіщенська, буд. 15, кв. 71, співвласником якої є Коловойда М.Д., 22.07.2007 р.н.
517 Про організацію проведення у 2018 році в м. Лозова Всеукраїнського рейду «Урок».
Протокол № 16 від 17 серпня 2018 року
518 Про надання матеріальної допомоги з нагоди 27-ї річниці незалежності України.
519 Про надання дозволу на видалення дерев які знаходяться у незадовільному стані.
520 Про надання дозволу Абдулаєвій І.Д. на розміщення зовнішньої реклами.
521 Про відмову у наданні дозволу ТОВ « Мост Медіа Комунікейшнз» на розміщення зовнішньої реклами.
522 Про примусовий демонтаж рекламних конструкцій.
523 Про відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України у м. Лозова.
524 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 07.08.2018 року.
525 Про створення комісії для приймання-передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність територіальної громади м. Лозова Харківської області матеріальних цінностей – комплекту засобів індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінення.
526 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 2-в, кв. 36.
527

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 14, кв. 6.буд. 14, кв. 6.

528 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 32, кв. 63.
529 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Благовіщенська, буд. 9, кв. 8.
530 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, бульвар Шевченка, буд. 61, кв. 6.
531 Про затвердження актів по визначенню збитків, заподіяних внаслідок зайняття земельних ділянок без оформлення документів, що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.
532

Про надання дозволу Горчаку Ю.В. на перепланування житлового будинку за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Зої Космодем`янської, буд. 61.м. Лозова, вул. Зої Космодем`янської, буд. 61.

533 Про надання дозволу квартиронаймачу Логвиненко С.В. на перепланування житлового приміщення №1 квартири №2 в житловому будинку №3-б на 9 мікрорайоні в м. Лозова Харківської області.
534 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 лютого 2018 року №105 «Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, 7-б».
Протокол № 17 від 28 серпня 2018 року
536 Про роботу управління праці та соціального захисту населення міської ради з питань призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій мешканцям м. Лозова за І півріччя 2018 року.
537 Про фактичну мережу шкіл естетичного виховання відділу культури міської ради на 2018-2019 навчальний рік.
538 Про затвердження Плану заходів з питань соціального захисту одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та нового складу оперативного штабу.
539 Про надання матеріальної допомоги до Дня партизанської слави.
540 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
541 Про надання грошової допомоги на поховання.
542 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
543 Про надання дозволу на укладання договору дарування на ім’я підопічного Масіча В.А.
544 Про відзначення 75-ї річниці визволення Лозової від нацистських окупантів, 149-ї річниці Дня міста Лозова.
545 Про визнання дозволів на розміщення зовнішньої реклами недійсними.
546 Про надання дозволу на безоплатну передачу майна основаних засобів з балансу управління житлово - комунального господарства та будівництва міської ради в господарське відання на баланс ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» міської ради.
547 Про створення комісії для приймання-передачі тепломереж.
548 Про затвердження схеми розміщення майданчика для паркування транспортних засобів на території біля ОСББ «1-29».
549 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2017 року №36 «Про затвердження порядків оплати праці керівників комунальних підприємств, установ, організацій, засновниками яких є Лозівська міська рада Харківської області».
550 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
551 Про погодження інвестиційної програми дочірнього підприємства «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради на 2018 рік.
552 Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлова управляюча компанія» міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
553 Про затвердження площ квартири Усатенко Ю.М., Усатенко Н.С. після проведеного перепланування за адресою: м. Лозова, пров. Виставочний, буд. 10, кв. 4.
554 Про затвердження протоколу комісії по визначенню кандидатів для направлення на навчання за рахунок коштів міського бюджету.
555

Про безоплатну передачу майна з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради на баланс Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії для приймання – передачі майна.

556 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
557 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 21.08.2018 р. № 8.
558 Про забезпечення житлом дитячого будинку сімейного типу, створеного на базі прийомної сім’ї Восколович С.Г.
559 Про затвердження рішення адміністрації КЗОЗ "Лозівське територіальне медичне об’єднання" про надання службового житла.
560 Про надання житла особі, яка перемістилась з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.
561 Про надання житла особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.
562 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 22.08.2018 року.
563 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 26, кв. 2.
564 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 33-а, кв. 122.
565 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 71, кв. 156.
566 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Соборна, буд. 29, кв. 21.
567 Про надання згоди Хачатурян О.В. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, 44-г.
568 Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, проспект Перемоги, 1-г.
569 Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 25-г.
570 Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 5, 4-ж.
571 Про продовження строку дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – складу-виставки за адресою: Харківська обл., м. Лозова,
вул. Соборна, 32.
572 Про продовження строку дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – складу-виставки за адресою: Харківська обл., м. Лозова,
вул. Олександра Лавренка, 30.
573 Про продовження строку дії паспортів прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – складу-виставки за адресою: Харківська обл., м. Лозова,
вул. Покровська, 27.
574 Про відзначення з нагоди 75-ї річниці визволення та Дня міста Лозова.
575 Про відзначення з нагоди ювілею Нестеренка В.М.
576 Про преміювання за серпень 2018 року.
577 Про преміювання за серпень 2018 року.
578 Про преміювання за серпень 2018 року.
579 Про преміювання за серпень 2018 року.
580 Про преміювання за серпень 2018 року.
581 Про преміювання за серпень 2018 року.
Протокол № 18 від 05 вересня 2018 року
585 Про заходи щодо складання проекту міського бюджету на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки.
586 Про затвердження фактичної мережі закладів та установ Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2018/2019 навчальний рік.
587 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 25 жовтня 2016 року № 767 «Про затвердження організаційної структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області».
588 Про примусовий демонтаж рекламних конструкцій.
589 Про звільнення території міста Лозова від самовільно розміщених об’єктів.
590 Про затвердження акта приймання-передачі нерухомого майна - спортивного комплексу в парку «Перемога», розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Машинобудівників, 25 з балансу управління житлово – комунального господарства та будівництва міської ради на баланс управління освіти, молоді та спорту міської ради.
591 Про створення комісії для приймання-передачі насосу Speroni SQ 150-18,5 з балансу управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в господарське відання на баланс ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» міської ради.
592 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 12, кв. 18.
593 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 40, кв. 53.
594 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 3, кв. 55.
595 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради №574 від 28 серпня 2018 року «Про відзначення з нагоди 75-ї річниці визволення та Дня міста Лозова».
596 Про відзначення з нагоди Дня машинобудівника.
597 Про відзначення з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
Протокол № 19 від 13 вересня 2018 року
598 Про присвоєння Дейно Є.Ф. звання «Почесний громадянин міста Лозова».
599 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
600 Про виготовлення та встановлення надгробку на могилі загиблого учасника АТО.
601 Про затвердження актів на списання основних засобів.
602 Про надання дозволу на видалення дерев які знаходяться у незадовільному стані.
603 Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів насосу Speroni SQ 150-18,5 з балансу управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в господарське відання на баланс ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» міської ради.
604 Про затвердження місць встановлення дорожніх знаків.
605

Про затвердження складу комісії з проведення громадських слухань щодо проекту «Будівництво полігону ТПВ в м. Лозова».м. Лозова».

606 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 11.09.2018 року.
607 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.08.2018 року № 562 "Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 22.08.2018 року ".
608 Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.2018 р. №242.
609 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.2018 року №249.
610 Про надання згоди ТОВ «Янтар - 2006» на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – двох зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, проспект Перемоги.
611 Про надання матеріальної допомоги мешканцям с. Домаха Домаського старостинського округу міської ради з нагоди 75-ї річниці визволення м. Лозова від німецько – фашистських загарбників.
612 Про надання повноважень виконуючим обов’язки старост старостинських округів Лозівської міської ради на вчинення нотаріальних дій.
Протокол № 20 від 25 вересня 2018 року
614 Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери м. Лозова до роботи в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 р.р.
615 Про затвердження місць встановлення дорожніх знаків.
616 Про затвердження акта приймання-передачі тепломереж.
617 Про створення комісії для приймання-передачі мотокоси RBC413U з балансу управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в господарське відання на баланс КП «Еко-Сан» міської ради.
618 Про надання дозволу на видалення дерев які знаходяться у незадовільному стані.
619 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
620 Про надання грошової допомоги на поховання.
621 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
622 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 листопада 2014 року № 639 «Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам та її складу».
623 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 грудня 2015 року № 701 «Про затвердження Положення про комісію з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми та її складу».
624 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 вересня 2011 року № 760 "Про створення тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та Положення про її діяльність ".
625 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 травня 2015 року № 280 «Про організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами та сім'ями учасників антитерористичної операції».
626 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2013 року № 315 "Про затвердження Положення про комісію з легалізації робочих місць та її складу".
627 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 07 квітня 2016 року № 234 «Про роботу комісії з питань організації проведення ремонту житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян».
628 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 травня 2018 року № 328 «Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов та її складу».
629 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29 серпня 2017 року № 535 «Про затвердження Положення про роботу комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та складу комітету».
631 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 серпня 2013 року № 519 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Лозівської міської ради та її персонального складу».
632 Про затвердження Положення про раду з вирішення питань надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Лозівської міської об’єднаної територіальної громади та її складу.
634 Про надання матеріальної допомоги з нагоди Дня захисника України.
635 Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Бондаренко О.Г.
636

Про затвердження акта прийняття – передачі майна з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради на баланс Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області.Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області.

637 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 18.09.2018 р. № 9.
638 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
639 Про видачу нового свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Павлоградська, буд. 62, кв. 1.
640 Про створення комісії для приймання-передачі з балансу КП "ЖУК" на баланс Управління освіти, молоді та спорту міської ради нерухомого майна - нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2, нежитлове приміщення № 3.
641 Про створення комісії для приймання-передачі об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Космічна, буд. 2/2 на баланс КП "ЖУК".
642 Про затвердження акту розподілу і приймання-передачі майна, розташованого за адресою: м. Лозова, вул. О. Лавренка, буд. 37, кв. 1.
643 Про виключення зі списку службового житла Міністерства оборони України квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 33-в, кв. 58.
644 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 21, кв. 1, ж.п. № 16.
645 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 21, кв. 2, ж.п. № 12.
646 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 15 кв. 87.
647 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 30 кв. 31.
648 Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 21-б, кв. 13.
649 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 40, кв. 57.
650 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5, буд. 24 кв. 50.
651 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2-а, кв. 12, ж.п. № 3.
652

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою:

Харківська область,   м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-б, кв. 13, ж.п. № 2.
653 Про відзначення з нагоди Дня працівників освіти.
654 Про відзначення з нагоди ювілею Калюжного С.О.
655 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету № 26 Подушко Н.О.
656 Про відзначення з нагоди ювілею Фалька В.Г.
657 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 27.02.2018 року №109 «Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні та жовтні-листопаді 2018 року».
658 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 22 березня 2016 р. № 206 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Лозова».
659 Про виготовлення, закріплення та використання гербових печаток (номерних) виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.
660 Про преміювання у вересні 2018 року.
661 Про преміювання у вересні 2018 року.
662 Про преміювання у вересні 2018 року.
663 Про преміювання у вересні 2018 року.
664 Про преміювання у вересні 2018 року.
665 Про преміювання у вересні 2018 року.
666 Про преміювання у вересні 2018 року.
667 Про преміювання у вересні 2018 року.
668 Про преміювання у вересні 2018 року.
669 Про преміювання у вересні 2018 року.
670 Про преміювання у вересні 2018 року.
671 Про преміювання у вересні 2018 року.
672 Про преміювання у вересні 2018 року.
673

Про преміювання у вересні 2018 року.

Протокол № 21 від 09 жовтня 2018 року
685 Про  затвердження  погалузевих заходів спільних дій.
686 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської  міської ради від 05 вересня 2018 року №586 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2018-2019 н.р.»
687 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
688 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 25.09.2018 року.
689 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, проведеного станом на 02.10.2018 року.
690 Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 2-а, кв. 10.
691 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 7, кв. 17.
692 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 2, кв. 14.
693 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 21, кв. 16.
694 Про погодження графіку роботи філії «ПВРЗ»  ПАТ «Укрзалізниця» на 2019 рік.
695 Про відзначення з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.
696 Про відзначення з нагоди Дня захисника України.
697 Про відзначення з нагоди Дня працівника соціальної сфери.
698 Про відзначення з нагоди Дня юриста.
699 Про відзначення художнього хорового колективу «Лозівчанка».
700 Про результати спеціальної перевірки, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції» щодо Корпана Олексія Петровича.
701 Про затвердження Порядку видачі мешканцям старостинських округів Лозівської міської ради Харківської області довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.
702 Про затвердження Порядку взаємодії відділу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади міської ради з Комунальним підприємством «Житлова управляюча компанія» та зі старостами старостинських округів міської ради.
Протокол № 22 від 24 жовтня 2018 року
703 Про початок опалювального сезону
704 Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги з твердим покриттям по вул. Вишнева в с. Царедарівка Лозівського району Харківської області (коригування)
705 Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги з твердим покриттям по вул. Зарічна в с. Олександрівка Лозівського району Харківської області (коригування)
Протокол № 23 від 26 жовтня 2018 року
706 Про підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.
707 Про роботу управління праці  та cоціального захисту населення міської ради з питань надання пільг мешканцям м. Лозова за  9 місяців 2018 року.м. Лозова за  9 місяців 2018 року.
709 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
710 Про скасування дозволу ФОП Островського А.А.  на розміщення зовнішньої реклами.
711 Про надання дозволу на видалення   дерев, які знаходяться у незадовільному стані. 
712 Про погодження інвестиційної програми КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради на 2018-2019 роки.
713 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
714 Про надання грошової допомоги на поховання.
715 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від
20 грудня 2017 року № 857  “Про організацію робочих місць для проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2018 році та затвердження видів громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік”.
716 Про надання  матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
717 Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області
718 Про створення комісії з приймання-передачі закладів освіти та закріпленого за ними майна.
719 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
720 Про затвердження  протоколу комісії  з житлових питань від  22.10.2018 р.  № 10.
721 Про надання житла особі, яка перемістилася з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.
722 Про затвердження звіту  про незалежну оцінку об’єкта  оренди майна комунальної  власності територіальної громади м.Лозова, проведеного станом на 17.10.2018 р.
723 Про затвердження акта приймання-передачі майна - комплекту засобів індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінення.
724 Про затвердження акта приймання-передачі об’єкта  нерухомого  майна,  розташованого за адресою:  Харківська область,  м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2, нежитлове приміщення № 3 та проведення державної реєстрації права власності та іншого речового права.
725 Про затвердження акта приймання-передачі об’єкта  нерухомого  майна,  розташованого за адресою:  Харківська область,  м. Лозова, вул. Космічна, буд.  2/2 та державну реєстрацію іншого речового права.
726 Про затвердження акта приймання-передачі майна   з  балансу   ДП   "Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго" на баланс КП "Теплоенерго".
727 Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на житло за адресою:Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв.15, ж.п. № 1.
728 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова,мікрорайон  2,  буд.  4,  кв.  58.
729 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова,мікрорайон  3,  буд.  24,  кв.  53
730 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова,мікрорайон  3,  буд.  37,  кв.  55
731 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова,мікрорайон  5,  буд.  14,  кв.  33
732 Про оформлення права приватної власності  на   житло  за  адресою: Харківська   область,   м.  Лозова,мікрорайон 9, буд. 2-а, кв. 14, ж.п. № 3
733 Про оформлення права приватної власності   на  житло  за  адресою: Харківська  область,    м.  Лозова,мікрорайон 9, буд. 4, кв. 12, ж.п. № 4
734 Про оформлення права приватної власності   на  житло  за  адресою: Харківська  область,    м.  Лозова,мікрорайон 9, буд. 4, кв. 12, ж.п. № 6
735 Про закріплення відповідальних за виборчими дільницями для підготовки та проведення чергових виборів Президента України у березні 2019 року.
736 Про відзначення  з нагоди  ювілею Кучеренко В.І.
737 Про відзначення з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народних мистецтв.Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народних мистецтв.
738 Про затвердження складу комісії по визначенню збитків.
739 Про перелік довідок та інших документів, які видають старости (в.о. старост) старостинських округів Лозівської міської ради Харківської області.
740 Про преміювання у жовтні 2018 року.
741 Про преміювання у жовтні 2018 року.
742 Про преміювання у жовтні 2018 року.
743 Про преміювання у жовтні 2018 року.
744 Про преміювання у жовтні 2018 року.
745 Про преміювання у жовтні 2018 року.
746 Про преміювання у жовтні 2018 року.
747 Про преміювання у жовтні 2018 року.
748 Про преміювання у жовтні 2018 року.
749 Про преміювання у жовтні 2018 року.
750 Про преміювання у жовтні 2018 року.
751 Про преміювання у жовтні 2018 року.
752 Про преміювання у жовтні 2018 року.
753 Про преміювання у жовтні 2018 року.
754 Про преміювання у жовтні 2018 року.
755 Про преміювання у жовтні 2018 року.
756 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.09.2018 № 612 «Про надання повноважень виконуючим обов’язки старост старостинських округів  Лозівської  міської ради на вчинення нотаріальних дій».
764 Про погодження граничного рівня тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у режимі маршрутного таксі.
765

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.09.2018 № 612 «Про надання повноважень виконуючим обов’язки старост старостинських округів  Лозівської міської ради на вчинення нотаріальних дій».

Протокол № 24 від 08 листопада 2018 року
766 Про затвердження заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені  в м. Лозова у 2018-2019 роках.
767 Про надання дозволу на здійснення перепоховання невідомої особи (останків) на центральному комунальному кладовищі по вул. Парковій в м. Лозова.
768 Про надання дозволу ФОП Головченку Д.О. на розміщення зовнішньої реклами.
769 Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу.
770 Про створення комісії з приймання – передачі закладів культури Лозівського району та майна, закріпленого за ними.
771 Про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності Лозівської міської   об’єднаної територіальної громади, проведених станом на  30.10.2018 року та  07.11.2018 року.
772 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.04.2017 р. № 216 "Про затвердження складу конкурсної комісії щодо організації і проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації та оренди майна комунальної власності територіальної  громади м. Лозова ".
773 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  від  11.04.2017  року № 215  "Про затвердження складу конкурсної   комісії щодо організації  і  проведення конкурсів на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова".
774 Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 6, буд. 1, кв. 129 та внесення змін до нього.
775 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, мікрорайон  2,  буд.  17,  кв.  31.
776 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, мікрорайон 3,  буд.  8,  кв.  23.
777 Про оформлення права приватної  власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, мікрорайон  3,  буд.  36,  кв.  65.
778 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, мікрорайон 4,  буд.  31,  кв.  64.
779 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,  м.  Лозова, мікрорайон 5, буд. 29, кв. 55.
780 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова, мікрорайон 9, буд. 4, кв. 12, ж.п. № 2.
781 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, вул. Ломоносова,  буд.  16,  кв.  37.
782 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – чотирьох торговельних павільйонів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська  обл., м.  Лозова, вул. Павлоградська, 72.
783 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – п’яти торговельних павільйонів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська  обл., м.  Лозова, вул. Павлоградська, 72.
784 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – трьох торговельних павільйонів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська  обл., м.  Лозова, вул. Павлоградська, 72.
785 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – чотирьох торговельних павільйонів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська  обл., м.  Лозова, вул. Павлоградська, 72.
786 Про надання згоди Загорульку Є.І. на розміщення зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – трьох торговельних павільйонів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська  обл., м.  Лозова, вул. Павлоградська, 72.
787

Про надання згоди Загорульку Є.І. на  розміщення зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – двох торговельних павільйонів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська  обл., м.  Лозова, вул. Павлоградська, 72.

788 Про надання дозволу Бурлєєву О.Л. на перепланування 1/2 частини житлового будинку №38 по вулиці Шевченка в м. Лозова Харківської області.
789 Про відзначення з нагоди Дня залізничника (працівників залізничного транспорту).
790 Про відзначення з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.  
791 Про відзначення з нагоди Дня працівників сільського господарства України.
792 Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу охорони здоров`я.
Протокол № 24 від 08 листопада 2018 року
 793 Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту під час снігопадів, снігових заметів та ожеледиці.
794 Про стан розвитку фізичної культури та спорту в м. Лозова у 2018 році.
795 Про стан розвитку культури в місті Лозова у 2018 році.
796 Про надання дозволу на безоплатну передачу біотуалетів з балансу управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради в господарське відання на баланс ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» міської ради.
797 Про надання дозволу ТОВ «УКРФАРМІНГ» на розміщення зовнішньої реклами.
798 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
799 Про надання дозволу на приєднання до газопроводу.
800 Про затвердження структури управлінню житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області.
801 Про надання дозволу на видалення   дерев, які знаходяться у незадовільному стані.
802 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2014 року № 290 «Про міську комісію з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії».
803 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01 жовтня 2014 року № 524 «Про створення постійно діючої  міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання».
804 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
805 Про надання дозволу Панютинській селищній раді м. Лозова Харківської області  на розробку проектно-кошторисної документації.
806 Про затвердження акта приймання-передачі мотокоси.
807 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 вересня 2018 року № 632 «Про затвердження Положення про раду з вирішення питань надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Лозівської міської об’єднаної територіальної громади та її складу».
808 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 травня 2015 року № 280 «Про організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами та сім`ями учасників антитерористичної операції».
809 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 серпня 2013 року № 519 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Лозівської міської ради та її персонального складу».
810 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 грудня 2015 року № 701 «Про затвердження Положення про комісію з питань сім`ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми та її складу».
811 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.06.2016 року № 413 «Про затвердження Положення про комісію з питань призначення (відновлення) та здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та її складу».
812 Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення на списання з балансу основних засобів шляхом ліквідації.
813 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями  громадян.
814 Про надання грошової  допомоги на поховання.
815 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
816 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 05 вересня 2018 року №586 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ Управління освіти, молоді  та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2018-2019 н.р.»
817 Про затвердження структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області.
818 Про затвердження структури відділу культури Лозівської міської ради Харківської області.
819 Про затвердження структури фінансового управління Лозівської міської ради Харківської області.
820 Про надання згоди на проведення обміну житлових приміщень.
821 Про затвердження  протоколу комісії  з житлових питань від 19.11.2018р.  № 11.
822 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
823 Про створення комісії для передачі на баланс КП "ЖУК"  об’єктів  нерухомого   майна, переданих у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної громади за рішеннями Лозівського міськрайонного суду.
824 Про затвердження акта приймання-передачі об’єкта нерухомого майна,  розташованого за адресою:  Харківська область,  м. Лозова, вул. Покровська, буд. 2-а, та проведення державної реєстрації права комунальної власності та іншого речового права.
825 Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2,  буд.  48  кв.  7.
826 Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Комінтерну,  буд.  6  кв.  80.
827 Про оформлення права приватної  власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, мікрорайон 1,  буд.  5,  кв.  46.
828 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, мікрорайон  3,  буд.  24,  кв.  50.
829 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, мікрорайон 3,  буд.  26,  кв.  35.
830 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,  м.  Лозова, мікрорайон 3, буд. 37, кв. 87.
 831 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова, мікрорайон 9, буд. 2-а, кв. 13, ж.п. № 3.
 832 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-б, кв. 9, ж.п. № 5.
833 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, пров. Виставочний, буд. 8, кв. 6.
834 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,  м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 16, кв. 80.
835 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м. Лозова, вул. Трудова,  буд.  15,  кв.  3.
836 Про організацію у зимовий період 2018 року на території м. Лозова сезонної роздрібної торгівлі деревами різдвяними зрізаними.
837 Про виділення коштів для придбання букету квітів та ритуального вінка.
838 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради «Про відзначення з нагоди Дня працівників сільського господарства України» від 08.11.2018 р. № 791.
839 Про відзначення з нагоди Дня місцевого самоврядування.
840 Про затвердження Плану  організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Лозівської міської об’єднаної територіальної громади у зимовий період 2018-2019 років.
841 Про розгляд скарги гр. Ходушко В.Ф. на постанову адміністративної комісії 32/140 від 25.10.2018 року.
842 Про затвердження нового складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.
843 Про преміювання у листопаді 2018 року.
844 Про преміювання у листопаді 2018 року.
845 Про преміювання у листопаді 2018 року.
846 Про преміювання у листопаді 2018 року.
847 Про преміювання у листопаді 2018 року.
848 Про преміювання у листопаді 2018 року.
849 Про преміювання у листопаді 2018 року.
850 Про преміювання у листопаді 2018 року.
851 Про преміювання у листопаді 2018 року.
852 Про преміювання у листопаді 2018 року.
853 Про преміювання у листопаді 2018 року.
854 Про преміювання у листопаді 2018 року.
855 Про преміювання у листопаді 2018 року.
856 Про преміювання у листопаді 2018 року.
857 Про преміювання у листопаді 2018 року.
858 Про преміювання у листопаді 2018 року.
859 Про преміювання у листопаді 2018 року.
870 Про затвердження структури служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області.
871 Про  затвердження структури Лозівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Протокол № 26 від 13 грудня 2018 року
872 Про перспективний план роботи виконавчого комітету міської ради на 2019 рік.
873 Про схвалення проекту міського бюджету на 2019 рік та прогнозу на 2020 – 2021 роки..
874 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 грудня 2017 року № 878 «Про умови оплати праці посадових осіб».
875 Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання га надання послуги з централізованого опалення для КП "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області
876 Про погодження інвестиційної програми дочірнього підприємства «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради на 2019 рік.
877 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради
878 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудннковнх систем), які надає ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради
879 Про надання дозволу Таловському Ю.Ф. на перепланування квартири №53 в житловому будинку №10, по вул. Благовіщенській, м. Лозова.
880 Про встановлення вартості 1 нормо-години на роботи та послуги з  інвентаризації нерухомого майна та інші роботи, що виконуються бюро технічної   інвентаризації КП «ЖУК» Лозівської міської ради.
881 Про встановлення тарифу на послуги з вивезення (перевезення та захороненпя) твердих побутових відходів, які надає КП «Еко-Сан»
882 Про надання дозволу КЗОЗ «Лозівське ТМО» на списання основних засобів шляхом ліквідації.
883 Про затвердження звіту  про незалежну оцінку об’єктів  оренди майна комунальної  власності Лозівської   міської   об’єднаної   територіальної громади, проведених станом на  10.12.2018 року.
884 Про надання дозволу виконавчому комітету міської ради на списання основних засобів шляхом ліквідації.
885 Про продовження терміну дії ордеру.
886 Про внесення  змін  до  свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Перемоги, буд. 2, кв. 45.
887 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,  м.  Лозова, мікрорайон 2, буд. 16, кв. 8.
888 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 18, кв. 7.
889 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,  м.  Лозова, мікрорайон 2, буд. 19, кв. 28.
890 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,  м.  Лозова, мікрорайон 4, буд. 24-в, кв. 27.
891 Про оформлення права приватної власності  на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 36-а, кв. 24.
892

Про оформлення права приватної власності  на  житло  за  адресою: Харківська  область,   м.  Лозова, мікрорайон 9,буд. 5, кв. 5, ж.п. № 4.

893 Про надання згоди Алфімовій С.М. на розміщення зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – двох зблокованих  торговельних павільйонів з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська  обл., м.  Лозова, вул. Братів Кучеренків, 44.
894 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.07.2004 року № 559 «Про дозвіл Корнієнко О.В. на реконструкцію квартир №№ 2, 3 в буд. 39 по вул. Радянській в м. Лозова».
895 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17 серпня 2018 р. № 533 «Про надання дозволу квартиронаймачу Логвиненко С.В. на перепланування житлового приміщення № 1 квартири № 2 в житловому будинку № 3-б на 9 мікрорайоні в м. Лозова Харківської області».
896 Про затвердження актів по визначенню збитків, заподіяних внаслідок зайняття земельних ділянок без оформлення документів, що посвідчують право на землю та  використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.
897 Про відзначення з нагоди Дня адвокатури.
898 Про відзначення з нагоди Дня енергетика.
899 Про відзначення з нагоди Дня Збройних Сил України.
900 Про відзначення з нагоди Дня працівників державної виконавчої служби.
901 Про відзначення з нагоди Дня Сухопутних військ України.
902 Про відзначення з нагоди Дня працівників суду.
903 Про відзначення з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю.
904 Про відзначення  з нагоди ювілею Березуцького В.І.
905 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 27.06.2017р. №392 «Про створення міської комісії з питань евакуації та затвердження положення про міську комісію з питань евакуації».
906 Про приписку до призовної дільниці громадян 2002 року народження.
907 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 29 січня 2018 року № 19 «Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Лозівської міської ради Харківської області за підсумками роботи у 2017 році у порівнянні з результатами роботи за аналогічний період 2016 року».2016 року».
908 Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради Харківської області.
Протокол № 27 від 20 грудня 2018 року
912 Про схвалення проекту міського бюджету на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки.
913 Про стан оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм  власності по м.Лозова за 9 місяців 2018 року.
914 Про затвердження Положення про  комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та її складу.
915 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 серпня 2013 року № 519 "Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Лозівської міської ради та її персонального складу».  
916 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2013 року № 315 "Про затвердження Положення про комісію з легалізації робочих місць та її складу".  
917 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями  громадян.
918 Про надання грошової  допомоги на поховання.
919 Про організацію робочих місць для проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2019 році та затвердження видів громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік.
920 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
921 Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення на списання з балансу основних засобів шляхом безоплатної передачі на баланс управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради.
922 Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ДП «Комунсервіс – 1».
923 Про визначення видів оплачувальних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об`єктів для виконання особами адміністративного стягнення на 2019 рік.
924 Про визначення переліку об`єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2019 рік.
925 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09 квітня 2014 р. № 196 «Про затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду».
926 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
927 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 17.12.2018 р. № 12.
928 Про створення комісії для приймання-передачі з балансу ДП "Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго" на баланс КНП "Лозівський ЦПМСД" автомобіля.
929 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів оренди майна комунальної власності Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, проведених станом на  19.12.2018 року.
930 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1,  буд. 16, кв. 11.
931 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2-а, кв. 4, ж.п. № 3.
932 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, пров. Виставочний, буд. 10, кв. 11.
933 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, пров. Каштановий, буд. 3, кв. 111.
  Протокол № 28 від 28 грудня 2018 року
954 Про умови оплати праці посадових осіб
955 Про продовження строку дії  дозволів ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами.
956 Про продовження строку дії  дозволів ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами.
957 Про продовження строку дії  дозволів ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами.
958 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані.
959 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2018 р. № 717 «Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області».
960 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 05 вересня 2018 року №586 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2018-2019 навчальний рік».
961 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 27 листопада 2018 року №817 «Про затвердження структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області».
962 Про затвердження акту приймання-передачі закладів освіти та закріпленого за ними майна.
963 Про затвердження актів приймання-передачі транспортних засобів.
964 Про затвердження базової мережі закладів відділу культури Лозівської міської ради Харківської області.
965 Про створення комісій для приймання-передачі  зі  спільної  власності  територіальних  громад сіл, селищ  Лозівського району Харківської області   у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної   громади об’єктів культури (нерухомого та закріпленого за ними майна).
966 Про  затвердження  акта  приймання-передачі  з балансу ДП "Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго" на баланс КНП "Лозівський ЦПМСД" автомобіля.
967 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкта оренди майна комунальної  власності Лозівської  міської  об’єднаної  територіальної громади, проведених станом на  26.12.2018 року.
968 Про затвердження площ 1/2 частини житлового будинку Бурлєєва О.Л. після проведеного перепланування за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Шевченка, буд. 38.
969 Про надання дозволу Ковзелеву Р.С. на перепланування квартири № 13 в житловому будинку №  8 по вул. Свято-Миколаївській в м. Лозова Харківської області.
970 Про затвердження Положення про розробку нормативно-правових актів у Лозівській міській раді Харківської області та її виконавчих органах.
971 Про надання повноважень виконуючим обов’язки старост старостинських округів  Лозівської міської ради на вчинення нотаріальних дій.
972 Про виготовлення, закріплення та використання гербових печаток (номерних) виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.
973 Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної   агітації  на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади під час проведення чергових виборів  Президента України 31 березня 2019 року.
974 Про  затвердження структури Лозівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
975 Про затвердження структури служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області.
976

Про надання дозволу Кондратюк Н.В., Карпенко С.В., Мельниченко Н.Ю., на перепланування квартир № 109 та № 110 у житловому будинку № 36, четвертого мікрорайону, м. Лозова.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ