Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

GromadsBGLoz2022

     З метою надання можливості кожному жителю громади брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення населеного пункту та голосування за них, вирішено розпочати роботу з впровадженні в Лозівській міській ОТГ "громадського бюджету". З цією метою створено робочу групу з питань запровадження бюджетування за участі громадськості Лозівської міської об’єднаної територіальної громади., проведено перше засідання (Протокол засідання від 23.03.2020 року).

    Щоб визначитись з основними параметрами громадського бюджету робочою групою з питань запровадження бюджетування за участю громадськості Лозівської міської ОТГ, ініційоване опитування громадян щодо основних параметрів громадського бюджету - Форма опитування громадян щодо визначення основних параметрів громадського бюджету Лозівської міської ОТГ.  Опитування продовжено до 22.05.2020 року (Продовження опитування).

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ про необхідність впровадження громадського бюджету в Лозівській ОТГ

 

Прийняті НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ з питань громадського бюджету Лозівської міської ТГ:

Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Лозівської міської ТГ

Основні параметри громадського бюджету (бюджету участі Лозівської міської ТГ на 2022 рік

Програма «Громадський бюджет (бюджет участі) Лозівської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки»

 

МЕТОДИЧНІ ДОКУМЕНТИ щодо ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ:

Лист Департаменту фінансів ХОДА від 12.03.2020 року №01-31/107

Наказ Міністерства фінансів України від 03.03.2020 року №94 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо механізмів участі громадскості у бюджетному процесі на місцевому рівні"

 

 ФОРМИ для ПОДАННЯ Громадського проєкту:

ФОРМА ГРОМАДСЬКОГО ПРОЄКТУ,  Громадського бюджету (бюджету участі) Лозівської міської ТГ

ФОРМА  СПИСКУ ОСІБ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЄКТ Громадського бюджету (бюджету участі) Лозівської міської ТГ (крім авторів проєкту)

 

ПОДАТИ ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЄКТ на 2022 рік

 

 

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ