Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Начальник відділу цифрової трансформації та комп'ютерного забезпечення міської ради:

Грибіник Марина Василівна (тел. 2-31-37);

Головні спеціалісти  відділу цифрової трансформації та комп'ютерного забезпечення міської ради:

Клуніченко Олександр Сергійович  (тел. 2-31-37);

Янушева Тетяна Валеріївна  (тел. 2-31-37) 

Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 1, каб. 4

Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 08.00 до 17.00.

Основні завдання відділу цифрової трансформації та комп’ютерного забезпечення міської ради:

  • - Забезпечення реалізації державної політики на території Лозівської міської територіальної громади у сфері цифровізації, цифрового розвитку, цифрової трансформації, електронного урядування, електронної демократії, інформаційно-комунікаційних технологій, формування та використання місцевих електронних ресурсів.
  • - Здійснення методичного забезпечення діяльності Лозівської міської ради та її виконавчого комітету у сфері цифровізації, цифрового розвитку, цифрової трансформації, електронного урядування, електронної демократії, інформаційно-комунікаційних технологій, формування та використання регіональних електронних ресурсів.
  • - Координація взаємодії апарату та структурних підрозділів Лозівської міської ради та її виконавчого комітету з територіальними підрозділами органів виконавчої влади, райдержадміністрацією, підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Лозівської міської ради, з питань інформаційно-комунікаційних технологій.
  • - Забезпечення сталого функціонування інформаційно- телекомунікаційної системи апарату міської ради та її виконавчих органів, офіційного порталу Лозівської міської ради, системи електронного документообігу, системи відеоконференцзв’язку, а також інших інформаційних ресурсів апарату міської ради та її виконавчих органів.
  • - Забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних і телекомунікаційних технологій, систем і мереж, програмно-апаратних комплексів, системи баз даних у Лозівській міській раді, які побудовані на основі застосування сучасної комп'ютерної та мережевої техніки.
  • - Організація збору та аналітична обробка необхідної інформації в електронному вигляді згідно з установленим порядком.
  • - Інформаційне забезпечення керівництва Лозівської міської ради на основі використання наявних і створення нових інформаційних ресурсів та впорядкування доступу до них.
  • - Впровадження нових та супроводження наявних інформаційних ресурсів у Лозівській міській раді та її виконавчому комітеті.

Положення про відділ цифрової трансформації та комп’ютерного забезпечення Лозівської міської ради Харківської області

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ