Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

photo 2023 01 26 13 43 21

Про результати діяльності за попередній рік та перспективні плани роботи на поточний - 2023,  директор КП “Теплоенерго”  Сергій Малишев доповів Лозівському міському голові Сергію Зеленському.
Голова Лозівської громади відзначив роботу підприємства. Зауважив, що не дивлячись на фінансові проблеми – не погашену різницю у тарифах й недоплату населення, та проблеми, які виникли під час війни – пошкодження об’єктів КП “Теплоенерго”  у наслідок ракетних обстрілів та перебої з подачею електроенергії, підприємством вживаються усі заходи для збереження мереж та подачі тепла  у квартири містян. Подякував керівнику за роботу у такі нелегкі для усієї держави часи.   

2001GOLOVA

Цей тиждень для Лозівської громади пройшов насичено.

- почали реконструкцію теплових мереж;
- учні ліцею №8 отримали сучасні планшети;
- іноземні партнери надали підтримку для родин з дітьми;
- для потреб переселенців отримали побутову техніку, буржуйки та генератори;

У неділю відзначатимемо День Соборності України. Понад 100 років тому відбулась ключова подія для всіх українців – Велика Злука. УНР та ЗУНР об’єдналися в єдину та неподільну державу. Сьогодні українці продовжують боротися за незалежність України.

Свобода нам дається великою ціною, але ми переможемо!
Слава нашим захисникам!
Лозова – це Україна!
Слава Україні!

photo 2023 01 19 15 37 18

У Лозівській міській раді обговорили ситуацію із обліком та призовом військовозобов’язаних. Детально зупинилися на нововведеннях. У нараді взяли участь керівники міської ради, районної військової адміністрації, райради, об’єднаного міського територіального Центру комплектування та соціальної підтримки, старости, очільники установ та організацій.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський порушив питання «броні» працівників підприємств критичної інфраструктури. Попросив Центр комплектування – у минулому військкомат – далекоглядно підходити до призову особливо важливих спеціалістів. Це вкрай необхідно для сталої життєдіяльності громади.

«Ті люди, які забезпечують мешканців світлом, водою, теплом... Тут необхідно підходити зважено. Звісно, нині для усіх нас головний обов’язок – захист України. Усі ми робимо одну справу. Кожен на своєму місці», – зазначив Сергій Зеленський.

Керівники старостатів звернули увагу на працівників сільського господарства. Бунаківський староста Віктор Долгополов розповів про нелегкі торішні жнива. Наголосив, наскільки важливо забезпечувати громаду продовольством та мати змогу підтримувати захисників.

Військовий комісар Лозівського об’єднаного міського територіального Центру комплектування та соціальної підтримки Артем Требесов наголосив, чимало фахівців об’єктів критичної інфраструктури вже захищають Батьківщину, тому тих, хто залишився працювати, фактично не будуть задіювати.

Начальник Лозівської районної військової адміністрації Володимир Ромах нагадав працівникам місцевого самоврядування про їхні повноваження та обов’язки щодо призову військовозобов’язаних. Закликав сумлінно дотримуватися норм законодавства. За потреби попросив звертатися за допомогою до нього або голови громади Сергія Зеленського.

У свою чергу міський голова доручив першому заступнику Олександру Жидкову, за можливості, збільшити підтримку військовозобов’язаних, які йдуть боронити країну.

IMG 4251Привітав породіль та оглянув, як триває ремонт акушерсько-гінекологічного відділення. 

photo 2023 01 16 18 13 29 2

Передала гуманітарний вантаж від Угорської екуменічної служби допомоги, керівництву Лозівської громади,  голова правління громадської організації "Життя триває" Наталія Назаренко. 
Цього разу, гуманітарна допомога від організації налічує: 5 холодильників, 5 мікрохвильовок, 5 пилососів, 6 генераторів (5 дизельних і 1 бензиновий) та 10 буржуйок.  У найближчі дні додатково завезуть ще й паливні дрова, додала Наталія Назаренко. 

IMG 4006

На робочій нараді, під головуванням голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, обговорили реалізацію пілотного проєкту нової системи дитячого харчування у закладах освіти. Реформу шкільного харчування започаткували за ініціативи Першої леді Олени Зеленської. Повною мірою вона запрацювала з 1 січня 2022 року. З початком повномасштабної агресії її продовжили реалізовувати. 
У Лозівській громаді пропонують створити фабрику-кухню, потужністю від 10 тисяч порцій.  Їжу готуватимуть, шоково заморожуватимуть  та розвозитимуть по закладах освіти. 
Постачання обідів стане систематизованим, безпечним та якісним, наголошує голова  Національної Асоціація громадського харчування Орест Степаняк.  

IMG 3820

Рішення про внесення змін до Програми депутати прийняли на сесії міської ради сьогодні, 12 січня. Фінансування збільшили на 10 мільйонів гривень.

Попередньо Лозівським міським головою Сергієм Зеленським було проведено низку нарад з керівниками комунальних підприємств на яких обговорювали потреби та потужність генераторів. Голова громади наголошував, придбання такого обладнання насамперед необхідне для збереження систем тепловодопостачання та водовідведення у критичних ситуацій пов’язаних з аварійним відключенням електроенергії. Доручив комунальникам відповідально поставитися до процесу закупівлі. Аналізувати якість, цінову політику та вивчати постачальників обладнання, щоб запобігти помилок, які були допущені раніше.

photo 2023 01 11 14 19 06

Перебуваючи у короткостроковій відпустці Володимир відвідав мерію та поспілкувався з міським головою Сергієм Зеленським. На зустріч запросили й депутата Лозівської міської ради, волонтерку Вікторію Безуглу. Говорили про співпрацю, потреби військових та спільну роботу заради Перемоги.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ