Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1740679

   З 1 квітня 2019 року набрали чинності нові Державні будівельні норми, які зобов’язують створити умови для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у закладах охорони здоров’я. У відповідність до нових вимог необхідно привести 19 будівель: 15 ФАПів і амбулаторій, 2 стаціонарні відділення та 2 поліклініки.  

17 09 2015

Шановні фармацевтичні працівники Лозівщини!

З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та сердечну подяку за вашу невтомність і самовідданість, чуйне ставлення до людей і щоденну турботу про людське здоров’я і життя.

Сьогодні, в умовах складної епідемічної ситуації усі ми вкотре усвідомлюємо надважливу роль фахівців охорони здоров’я, серед яких на передовій боротьби з недугами стоять працівники фармацевтичної галузі.

Ваша праця заслуговує великої шани і поваги, адже глибокі професійні знання та вміння знаходити оптимальні рішення ви поєднуєте з відповідальністю, духовністю та милосердям до людей.

Бажаю усім фармацевтичним працівникам міцного здоров’я, здійснення усіх задумів та планів, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай вашу працю буде винагороджено великою людською вдячністю.

Зичу вам і вашим родинам щастя, благополуччя, миру та добробуту. Зі святом!

З найкращими побажаннями

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

01

На комплексному підході до виконання робіт на об’єктах будівництва, постійно наполягає Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Перед початком капітальних ремонтів доріг, які наразі тривають у місті, проводяться санації водогонів та каналізаційних труб, замінюються електричні мережі. Завершуються роботи - обов’язковим благоустроєм території. Роботи виконані у комплексі - на багато років уперед забезпечать мешканців міста комфортним проживанням, переконаний мер.

P2070087

Відкрили новий парк розваг 16 вересня, у День міста, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, та народний депутат України Юлія Світлична.

P2070734У день відкриття, 16 вересня, молодь привітав мер Лозової Сергій Зеленський: «Любі лозівчани, шановні гості міста, за дорученням активної молоді, декілька років тому ми розробили проєкт спортивного майданчику. За підтримки депутатів Лозівської міської ради вже частково втілили його у життя – й сьогодні відкриваємо для наших юних жителів скейт-парк. Згодом тут з’явиться волейбольне та баскетбольне поле. Це не останній спортивний майданчик, який будуватиметься на території громади, бо створення умов для занять спортом та проведення дозвілля молодого покоління є одним з основних напрямків розвитку міста й ОТГ».

1709 u rivnomu vidbudetsya den ryativnika20180913 4495 650x400

Шановні рятівники, працівники й ветерани цивільного захисту та пожежної охорони Лозівщини! Щиро вітаю вас з Днем рятівника!

У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, рятує людей, які опинилися у небезпеці, захищає природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

Справжніми професіоналами своєї справи є працівники державної служби надзвичайних ситуацій нашого міста. Щиро дякую вам за мужність і самовідданість, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Бажаю міцного здоров'я, миру, щастя, добробуту і злагоди в родинах,
успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі. 

 

З повагою
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

photo 2020 09 15 19 28 20Дорогі жителі Лозівщини! Прийміть найщиріші вітання з Днем міста та визволенням Лозівщини від нацизму у Другій світовій війні.

P2050872

Урочистий мітинг з нагоди відкриття Пам’ятного знаку на місці, де поховані 149 воїнів 270-ї стрілецької дивізії 6-ї армії Південно-Західного фронту, що загинули в боях за визволення села Царедарівка в лютому 1942 року, відбувся сьогодні, 15 вересня. На відкриття зібралися жителі Царедарівського старостинського округу, ветерани, учнівська молодь та громадськість. З привітальним словом до присутніх звернувся Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ