Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

P1850540З 11 грудня на Лозівщині почнуть перевірки дотримання правил протипожежної безпеки в усіх установах з масовим перебуванням людей. Про це сьогодні, 10 грудня, говорили на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка пройшла у мерії. Перевірять заклади освіти, культури, медицини, соціалної сфери,  розважальні заклади, залізничний і автовокзал та інші об'єкти. 

78780518 2488363994763013 7546743441607098368 nСьогодні, 9 грудня, у Харкові між 15 містами Харківщини та державною установою «Фонд енергоефективності» відбулися підписання Меморандумів про співпрацю, які мають на меті стимулювання енергоефективних заходів. Від Лозової Меморандум про співпрацю підписав міський голова Сергій Зеленський.

 P18407526 грудня у Лозовій відбулися громадські слухання проектів містобудівної документації Генеральних планів сіл Нова Іванівка, Чернігівське та Царедарівка. Під час громадських слухань у проектах враховані інтереси громади кожного села.

630 360 1560310170 821

      Відповідно до Указу Президента України №892/2019 8 грудня оголошено днем траура за загиблими в Одесі 4 грудня. На всіх приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, держпідприємств, установ та організацій приспущено державний прапор. Також 8 грудня відмінено всі розважально-концертні заходи. Лозівська міська рада та її виконавчий комітет виражають щирі співчуття родинам загиблих

P1850263

Основна мета поїздки обласного очільника - перевірка дотримання правил протипожежної безпеки в установах міста. До 10 січня 2020 року на предмет дотримання заходів протипожежної безпеки на Лозівщині проінспектують усі заклади культури, спорту, соціальної сфери, освітні установи та інші місця масового скупчення людей, особливо дітей та молоді. Загалом по області перевірять близько трьох тисяч об’єктів.

P1840841

Урочистості відбулися сьогодні, 6 грудня, у міському Палаці культури. Військовослужбовців привітали керівництво міста і району та вручили почесні грамоти й подяки. Зі святом військових вітали кращі дитячі колективи міста, артисти міського Палацу культури та  Лозівського вищого коледжу мистецтв.

P18406847 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Урочистості з нагоди свята відбулися сьогодні, 6 грудня, у великій залі Лозівської міської ради. Вітання звучали на адресу усіх, хто нині розбудовує Лозівську громаду, робить життя лозівчан комфортнішим. Вітали депутататів усіх рівнів, членів виконавчого комітету, посадових осіб виконавчих органів міської та районної рад.

Den samovryaduvannya 2018Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ