Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Головні новини

photo 2021 05 06 13 01 41 2У бюджеті громади цього року на поточні ремонти доріг передбачено 4,5 мільйона гривень. Планується відремонтувати близько 30 об’єктів, їх перелік затверджено рішення виконавчого комітету. За наявності фінансування перелік доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, доповнюватимуть. 

Наразі КП «Еко-Сан» виконує ямковий ремонт доріг по вулицях Михайла Грушевського, Парковій, яка проходить уздовж центрального кладовища, та на майдані Соборності.

01

Дорогі, жителі Лозівщини!

Щиро вітаю вас з найсвітлішим весняним святом – Воскресінням Христовим!

IMG 6251

Напередодні світлого Воскресіння Христового Лозівський міський голова Сергій Зеленський відвідав Почесних громадян міста Лозова: Володимира Аркадійовича Лівшиця, Василя Івановича Чурилова, Римму Григорівну Тихоненко, Тамару Василівну Садовничу. Мер привітав зі святом заслужених людей міста, які упродовж десятиріч розвивали та розбудовували різні галузі його життєдіяльності – медицину, культуру та житлово-комунальне господарства. Передав слова вітання та великодню випічку і від депутатів Харківської обласної ради.

IMG 6131

З подарунками та солодощами Лозівський міський голова Сергій Зеленський сьогодні, 29 квітня, завітав до закладу дошкільної освіти № 4 «Золотий ключик» та Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки».  Напередодні світлого Христового Воскресіння подарував дітям солодощі та іграшки. Від депутатів Харківської обласної ради передав привітання та паски. Подарунки дітвора приймала від Управління освіти молоді та спорту, Управління соціального захисту населення та спонсорів.

173246720 1902131873295854 5427970480488516133 nЛозівська громада – у лідерах за поширенням COVID-19 на Харківщині. Темпи інфікування б’ють рекорди: у січні було 229 підтверджених випадків, у лютому – 141, у березні – 390, на 26 квітня – 884.

Одна з причин стрімкого поширення ковіду – недостатній контроль за дотриманням карантинних обмежень. Попри те, що Лозівська громада знаходиться у «червоній» зоні, працюють непродуктові магазини, ринки та фітнес-клуби. Цю проблему правоохоронцям озвучив перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков на нараді у Лозівській районній державній адміністрації. Голова РДА Володимир Ромах провів її 26 квітня. В обговоренні взяли участь керівники громад Лозівщини, райдержадміністрації, районної ради, медики та правоохоронці.

17994

Шановні ліквідатори, члени ваших родин!

Дорогі земляки!

Вже 35 років ми несемо у серцях і душах біль, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській АЕС.

Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

177404090 1112213539289245 3058239131745090438 n

Лозівський міський голова Сергій Зеленський 23 квітня провів спільну нараду з головою Лозівської районної державної адміністрації Володимиром Ромахом та головою Лозівської районної ради Вадимом Гочем. Керівники подякували одне одному за конструктивну співпрацю з інтересах громади. Обговорили нагальні справи, зокрема, ситуацію із лікуванням хворих COVID-19.

Голова Лозівської РДА Володимир Ромах повідомив, оскільки Лозівське територіальне медоб'єднння лікує від коронавірусу мешканців інших громад, то підніматиме питання, щоб сусідні громади розглянули можливість фінансової підтримки Лозівського ковідного стаціонару.

Сергій Зеленський розповів, що ситуація з меддопомогою хворим коронавірусом наразі контрольована. Лозівська громада єдина в області звільнила для лікування від ковіду окремий стаціонар. На початку квітня кількість місць у ньому збільшили із 175 до 210, у зв’язку із зростанням кількості пацієнтів. З бюджету громади наразі фінансують енергоносії, поточні ремонти, харчування хворих, торік виділяли додаткові кошти на доплати медикам та частково на придбання ліків для пацієнтів, які чекали результати тестів, адже виникали затримки. Допомагають також партнери міста та спонсори.

Лозівський міський голова розповів колегам, що Лозівське ТМО подалось на фінансування 14 медичних пакетів. Цьогоріч виникла тимчасова затримка із підписанням контрактів з Національною службою здоров’я України, через це в інших районах області затримують зарплати медикам, у Лозівській громаді завчасно передбачили такі ризики, завдяки цьому зарплатню у медичній сфері виплачують вчасно.

Керівники громади та району обговорили також залучення інвестицій та спільне відзначення попередніх заходів.

IMG 5830

20 квітня керівництво міста та фахівці міської ради вислухали пропозиції менеджера Української трейдингової компанія ТОВ «Солагро Трейд» Анатолія Садового щодо будівництва поряд з смт Краснопавлівка агропромислового терміналу з кількістю робочих місць на 200 працівників. Фізично компанія знаходитиметься у місті Києві, але податки йтимуть у місцевий бюджет.

Представник компанії поінформував, що наразі ними розглядаються потенційні земельні ділянки, де можна розмістити об’єкт, однією з них є ділянка поблизу Краснопавлівки. Основні критерії, яким вона повинна відповідати – площа від 17 га, наявність авто і залізничної логістики, розміщення залізничної станції у безпосередній близькості до одного кілометра. Обов’язкове дотримання екологічних зон – 500 метрів, як до житла так і до водоймищ. Ділянку планують орендувати.

  • - Ми націлені на позитивний результат й зацікавлені у розміщенні нового виробництва, яке принесе додаткові робочі місця на територію громади, - сказав перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. - Краснопавлівка нещодавно приєдналася до нашої громади і ці території потрібно розвивати. Тут є відповідна інфраструктура, зручна розв’язка, як залізнична так і дорожня. До того ж, у семитисячному населеному пункті не буде проблем з працівниками.

Питання виділення земельної ділянки вивчать фахівці міської ради. Представник ТОВ «Солагро Трейд» запевнив, у разі необхідності, витрати, які знадобляться на розроблення детального плану з містобудівної документації, компанія візьме на себе.

View the embedded image gallery online at:
https://lozovarada.gov.ua/golovni-novini.html#sigFreeIdbdbb006171

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ