Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Відбулось жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників бойових дій

У п’ятницю 26 травня 2017 року відбулось засідання комісії з проведення жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

Між 41-м учасником АТО та членами сімей загиблих учасників АТО були розподілені земельні ділянки по вулиці Іподромній та в районі дендропарку «Дружба».

Наступним кроком для майбутніх власників земельних ділянок є подача заяви до міської ради через відділ «Центр надання адміністративних послуг» для отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Нагадаємо, що всього до міської ради було подано 137 заяв від  учасників АТО, які виявили бажання отримати у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Про наявність вільних земельних ділянок 96 учасників АТО, які є на сьогодні у затвердженому списку, будуть повідомлені додатково в порядку черговості.


Рішення від 18 серпня 2016 року №321 XVIII сесії Лозівської міської ради VII скликання "Про затвердження Положень про врегулювання питання розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність"

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ