Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Бланк заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Бланк декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги

Види соціальних допомог, виплата яких проводиться управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області

Розміри державних соціальних допомог у 2021 році


Надання пільг у грошовій формі

Починаючи з жовтня 2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються у грошовій формі.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» розрахунок розміру пільг щомісяця проводиться управлінням праці та соціального захисту населення в межах соціальних норм, визначених чинним законодавством.

Пільги автоматично надаються у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

АТ «Ощадбанк» щомісяця до 18 числа здійснює перерахування коштів надавачам житлово-комунальних послуг та протягом доби інформує пільговика шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги, в якому зазначається залишок до сплати з урахуванням суми пільг. З нарахованої суми пільг перерахування коштів за послуги здійснюються у такій послідовності: опалення, водопостачання, електроенергія, газопостачання, вивіз ТПВ, квартирна плата.

Підприємства, що надають житлово-комунальні послуги, здійснюють повне нарахування пільговикам за спожиті житлово-комунальні послуги.

За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів, які утворилися станом на 1 червня перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунок пільговиків в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика до АТ «Ощадбанк».

АТ «Ощадбанк» є єдиним уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання пільг у грошовій безготівковій формі. Для зручності отримувачів пільг, яким призначено пільгу в безготівковій формі, створено персональний кабінет, до якого пільговик може зайти, вказавши номер телефону (https://www.oschadbank.ua/ua/sd). У Власному кабінеті отримувач пільг може дізнатися всю необхідну інформацію про рух коштів, а саме: розмір нарахованої пільги, залишок пільг, перелік комунальних послуг, що сплачені за рахунок пільг.

За заявою пільговика, поданою до управління праці та соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня) на отримання пільг готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити за спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ «Ощадбанк».

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373, пільговик зобов’язаний повідомляти управлінню праці та соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг. Суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення повертається пільговиком до державного бюджету.

У разі відмови пільговика добровільно повернути суму надміру перерахованої (виплаченої) пільги питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

Додатково повідомляємо, що мешканці Лозівської міської територіальної громади мають можливість самостійно перевірити суму нарахованої їм пільги або субсидії на сайті http://mysocial.pp.ua. Також сервіс допоможе Вам дізнатися в якому вигляді нараховано кошти – в готівковій чи безготівковій формі. Переглянути інформацію про свої соціальні виплати можна двома способами: або через свій ідентифікаційний номер або за допомогою номеру особового рахунку, який зазначено у Вашому повідомленні про призначення соціальної допомоги.

Телефон для довідок (05745) 5-16-37 відділ з питань надання пільг управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ