Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Реєстр рішень виконкому 2021 року

Протокол № 01 від 12 січня 2021 року

01

Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської територіальної громади та її складу.

02

Про визначення видів оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для виконання особами адміністративного стягнення на 2021 рік.

03

Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік.

04

Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані.

05

Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.

06

Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 04.01.2021 р. № 1.

07

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 23, кв. 67.мікрорайон 1, буд. 23, кв. 67.

08

Про оформлення права приватної власності на житло   за адресою: Харківська область,  м. Лозова, мікрорайон 2, буд.   38, кв. 59.

09

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 6, кв. 130.мікрорайон 9, буд. 6, кв. 130.

10

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, пров. Український,   буд. 1, кв.   10.пров. Український,   буд. 1, кв.   10.

11

Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади.

12

Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади

13

Про відзначення з нагоди 30-річчя Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради Харківської області.

14

Про відзначення з нагоди 95-річчя КУХАРЕНКА Василя Дем’яновича.

15

Про відзначення з нагоди 80-річчя МАРАХОВСЬКОГО Анатолія Миколайовича 

16

Про відзначення з нагоди ювілею ПУНТІ Людмили Василівни.

17

Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №22 ЩЕТЕНКО Валентини Володимирівни.

18

Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Юлії СВІТЛИЧНОЇ.

  Протокол № 02 від 26 січня 2021 року
 19 Про підсумки стану роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Лозівської міської ради Харківської області  у 2020 році.
 20 Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
 21 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1150 від 04.12.2020р. «Про схвалення прогнозу бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022-2023 роки».
 22 Про підсумки виконання заходів з благоустрою Лозівської територіальної громади за 2020 рік та їх затвердження на 2021 рік.
 23 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 жовтня 2020 року № 951 «Про затвердження заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені на території населених пунктів, які входять до складу Лозівської міської об’єднаної територіальної громади 2020-2021 роках».
24 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 листопада 2020 року № 1042 «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту під час снігопадів, снігових заметів та       ожеледиці на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади Харківської області».
25 Про організацію діяльності в сфері поховання на території Краснопавлівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області.
26 Про організацію діяльності в сфері поховання на території Орільського старостинського округу  Лозівської міської ради Харківської області.
27 Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Абдулаєвій І.Д.
28 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2017 року № 36 «Про затвердження порядків оплати праці керівників комунальних підприємств, установ, організацій, засновником яких є Лозівська міська рада Харківської області».
29 Про вартість харчування у закладах освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021рік.
30 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05 вересня 2020 року № 823 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік».
31 Про затвердження акта приймання – передачі об’єктів культури та закріпленого за ними майна.
32 Про затвердження актів приймання - передачі   майна, яке передається на баланс Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.
33

Про затвердження структури підвідомчих закладів та структурних підрозділів Управління культури Лозівської міської ради Харківської області у новій редакції.

34 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2018 р. № 717 «Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області».
35 Про умови оплати праці керівників та працівників установ соціального захисту населення, які входять до структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області.
36 Про затвердження складу спостережної комісії виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.
37 Про затвердження персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Лозівської міської ради Харківської області.
38 Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов та її складу.
39 Про затвердження Положення про роботу комісії для розгляду питань, пов'язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та її складу.
40 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 листопада 2014 року № 639 «Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам та її складу».
41 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 січня 2015 року № 20 "Про затвердження Положення про Координаційний Комітет сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення та його складу".
42 Про затвердження мінімального переліку ритуальних послуг, предметів ритуальної  належності та тарифів на них.
43 Про надання грошової допомоги на поховання.
44 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
45 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
46 Про надання матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей військовослужбовців,  загиблих в Афганістані.
47 Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо   присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Микитіній І.В.
48 Про роботу комісії з питань організації  проведення ремонту житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян.
49 Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення на списання з балансу основних засобів шляхом ліквідації.
50 Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО».
51 Про затвердження нового складу адміністративної комісії.
52 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.11.2020 року №1046 «Про встановлення тарифів на послугу з теплопостачання теплової енергії, які надає КП «Тепловодосервіс» Лозівської районної ради.
53 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.09.2020 року № 833 "Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП "Теплоенерго".
54 Про затвердження актів на списання основних засобів.
55 Про затвердження акта приймання-передачі нерухомого майна (квартири) на баланс  КП "ЖУК" міської ради.
56 Про затвердження актів приймання-передачі з державної власності у комунальну власність Лозівської міської територіальної громади  окремого індивідуально визначеного майна, яке перебуває на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської районної державної адміністрації.
57 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 19.01.2021 р. № 1-1
58 Про виключення з числа службового житла квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Дикого, буд. 9, кв. 3.
59 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4,  буд.  2-А,  кв.  76.
60 Про включення квартири до числа службового житла комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» Лозівської міської ради Харківської області.
61 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2019 р. № 458 «Про призначення уповноваженого виконавчого органу Лозівської міської ради, який здійснює самоврядний контроль за використанням та охороною земель на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади».
63 Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 3, біля будинку № 39.
64 Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська область, місто Лозова, мікрорайон 4, біля будівлі № 16-в.
65 Про  відзначення з  нагоди  30-річчя ДАНИЛЕНКА Дмитра Борисовича.
66 Про  відзначення з нагоди  ювілею КРИКУНА Валерія Вікторовича.
67 Про відзначення з нагоди дня народження СУКОВАТИХ Наталії Михайлівни.
68 Про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Лозівської міської територіальної громади.
81 Про преміювання за січень 2021 року (Зеленський С.В.)
82 Про преміювання за січень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
83 Про преміювання за січень 2021 року (Жидков О.М.).
84 Про преміювання за січень 2021 року (Барановський В.Я.)
85 Про преміювання за січень 2021 року (Керопов А.О.)
86 Про преміювання за січень 2021 року (Корпан О.П.)
87 Про преміювання за січень 2021 року (Петренко Д.М.)
88 Про преміювання за січень 2021 року (Запорожець Т.В.)
89 Про преміювання за січень 2021 року (Бусяк О.В.).
90 Про преміювання за січень 2021 року (Марченко І.В.).
91 Про преміювання за січень 2021 року (Тимошадченко С.О.)
92 Про преміювання за січень 2021 року (Садовнича Н.І.).
93 Про преміювання за січень 2021 року (Мурашка В.М.).
94 Про преміювання за січень 2021 року (Немашкало А.П.).
95 Про преміювання за січень 2021 року (Гужва О.І.).
96 Про преміювання за січень 2021 року (Чернець В.Л.).
97 Про преміювання за січень 2021 року (Удовіченко І.О.).
98 Про преміювання за січень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
99 Про преміювання за січень 2021 року (Ярош Л.І.).
100 Про преміювання за січень 2021 року (Кривогуз А.В.).
101 Про преміювання за січень 2021 року (Попович Ю.М.).
102 Про преміювання за січень 2021 року (Максюта Т.В.).
103 Про преміювання за січень 2021 року (Безверхня О.В.).
104 Про преміювання за січень 2021 року (Куштим К.Ф.).
105 Про преміювання за січень 2021 року (Долгополов В.Т.).
Протокол № 03 від 09 лютого 2021  року
106 Про стан реалізації молодіжної політики на території Лозівської територіальної громади у 2020 році.
107 Про організацію та порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  загального користування м. Лозова.
108 Про затвердження структури фінансового управління Лозівської міської ради Харківської області.
109 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2020 рік КНП «Лозівське ТМО».
111 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на виготовлення технічної документації.
112 Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
113 Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Чемерис Я.С.
114 Про  безоплатну  передачу  майна з  балансу управління  праці   та  соціального  захисту населення міської ради на баланс виконавчому  комітету  міської  ради  та  створення комісії  для приймання-передачі майна.
115 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
116 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область,  м. Лозова, мікрорайон  2, буд.  42,  кв.  47.
117 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  4,  буд.  19,  кв.  5.
118 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за адресою: Харківська область,  м. Лозова, мікрорайон  4,  буд.  26,  кв.  66.
119 Про відмову у приватизації житла за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 4, ж.п. № 3.
120 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 12 січня 2021 року № 11 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади».
121 Про організацію навчання у сфері цивільного захисту в 2021 році.
122 Про створення комісії з перевірки стану військового обліку призовників та військовозобов’язаних запасу та затвердження плану проведення перевірок стану військового обліку та плану звіряння облікових даних на 2021 рік.
123 Про затвердження завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, забезпечення функціонування системи військового обліку на території Лозівської міської територіальної громади на 2021 рік
124 Про втрату чинності рішення виконавчого комітету міської ради від 08.11.2018 № 792.
125 Про  відзначення з нагоди  ювілею КАЛГУШКІНА Юрія Леонідовича.
126 Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету №34 КУРИННОЇ Тетяни Володимирівни.
127 Про відзначення з нагоди ювілею СОКОЛОВСЬКОЇ Олени Григорівни.
128 Про відзначення з нагоди ювілею ХОБТИ Ірини Вікторівни.
129 Про відзначення з нагоди  ювілею ХОБТИ Олександра Георгійовича.
130 Про  відзначення з нагоди  ювілею ЧАБАН Наталії Анатоліївни.
Протокол № 04 від 23 лютого 2021  року
131 Про стан реалізації державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми протягом 2020 року в Лозівській територіальній громаді.
132 Про затвердження Положення про Комісію з питань надання соціальних послуг мешканцям Лозівської міської територіальної громади  та її складу.
133 Про розгляд звіту про результати діяльності спостережної комісії за 2020 рік.
134 Про надання матеріальної допомоги жінкам-учасницям бойових дій.
135 Про надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян, які мають право на пільги, для оплати послуг зв’язку.
136 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
137 Про надання грошової допомоги на поховання.
138 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 26 січня 2021 року № 42 “Про затвердження мінімального переліку ритуальних послуг, предметів ритуальної  належності та тарифів на них “.
139 Про затвердження подання до Лозівського міськрайонного суду Харківської області про можливість виконання обов’язків опікуна Литвиненко В.А.
140 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради».
141 Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
142 Про затвердження структури управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області.
143 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно - кошторисної документації.документації.
144 Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області за 2020 рік.
145 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
146 Про затвердження протоколу комісії  з житлових питань від 15.02.2021 р. № 2.
147 Про затвердження рішення адміністрації Комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» Лозівської міської ради Харківської області про надання службового житла.
148 Про  затвердження  акта  приймання-передачі майна з  балансу управління  праці та соціального захисту населення міської ради на баланс виконавчому  комітету  міської  ради. 
149 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2-А, кв. 6, ж.п. № 3.
150 Про затвердження складу комісії по здійсненню конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
151 Про продовження строку дії паспорта прив’язки зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації промислових товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Павлоградська, 37-а.
152 Про переоформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності від 29.05.2018 року № 13.
153 Про переоформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності від 25.03.2019 року № 1-2019.
154 Про відзначення з нагоди 6-ї річниці 46 окремого штурмового батальйону «Донбас» 54-ї окремої механізованої бригади імені Івана Мазепи.
155 Про відзначення з нагоди  дня народження КРАЙНИК Ганни Іванівни.
156 Про відзначення з нагоди ювілею ХРИСАНФОВА Миколи Наумовича.
157 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка.
158 Про затвердження розкладу руху пільгових рейсів автобусів, що здійснюють перевезення на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування.
159 Про встановлення режиму роботи об’єкту торгівлі, розташованого за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5, м. Лозова.
160 Про створення комісії з питань евакуації Лозівської міської територіальної громади та затвердження положення про комісію з питань евакуації.
168 Про преміювання за лютий 2021 року (Зеленський С.В.).
169 Про преміювання за лютий 2021 року (Кушнір Ю.В.).
170 Про преміювання за лютий 2021 року (Жидков О.М.).
171 Про преміювання за лютий 2021 року (Барановський В.Я.).
172 Про преміювання за лютий 2021 року (Керопов А.О.).
173 Про преміювання за лютий 2021 року (Корпан О.П.).
174 Про преміювання за лютий 2021 року (Петренко Д.М.).
175 Про преміювання за лютий 2021 року (Запорожець Т.В.).
176 Про преміювання за лютий 2021 року (Бусяк О.В.).
177 Про преміювання за лютий 2021 року (Марченко І.В.).
178 Про преміювання за лютий 2021 року (Долгополов В.Т.).
179 Про преміювання за лютий 2021 року (Тимошадченко С.О.).
180 Про преміювання за лютий 2021 року (Садовнича Н.І.).
181 Про преміювання за лютий 2021 року (Чабан А.А.).
182 Про преміювання за лютий 2021 року (Мурашка В.М.).
183 Про преміювання за лютий 2021 року (Немашкало А.П.).
184 Про преміювання за лютий 2021 року (Гужва О.І.).
185 Про преміювання за лютий 2021 року (Чернець В.Л.).
186 Про преміювання за лютий 2021 року (Удовіченко І.О.).
187 Про преміювання за лютий 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
188 Про преміювання за лютий 2021 року (Ярош Л.І.).
189 Про преміювання за лютий 2021 року (Кривогуз А.В.).
190 Про преміювання за лютий 2021 року (Попович Ю.М.).
191 Про преміювання за лютий 2021 року (Максюта Т.В.).
192 Про преміювання за лютий 2021 року (Безверхня О.В.).
193 Про преміювання за лютий 2021 року (Куштим К.Ф.).
194 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05 вересня 2020 року № 823 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік».
Протокол № 05 від 10 березня 2021  року
195 Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Ягірській О.В.
196 Про внесення змін до фінансового плану КНП «Лозівське ТМО» на 2021 рік
197 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1048 від 10.11.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області
199 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному  стані
200 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП "Тепловодосервіс" районної ради
201 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на виготовлення технічних паспортів
202 Про надання згоди Фермерському господарству «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: місто Лозова, мікрорайон 2, біля будинку № 16-а
203 Про надання згоди Фермерському господарству «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: місто Лозова, мікрорайон 2, біля будинку № 38
204 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 26 травня 2020 р. № 440 «Про створення комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, майданів та пам’ятних знаків, розташованих на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади».
205 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення
206 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Свободи, буд. 38, кв. 2, ж.п. № 3
207 Про вирішення питань щодо майна, розташованого на території Лозівської міської територіальної громади
208 Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні та жовтні-грудні 2021 року
209 Про відзначення з нагоди Міжнародного жіночого дня
210 Про відзначення з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
211 Про  відзначення з нагоди  ювілею АРТЕМЕНКА Миколи Миколайовича
212 Про відзначення з нагоди  ювілею ЛІЩИНИ Нелі Леонідівни
213 Про  відзначення з нагоди  ювілею ЗАБЄЛИ Ніни Петрівни
Протокол № 06 від 23 березня 2021  року
214 Про виконання заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді на 2019 – 2022 роки за 2020 рік.
215 Про внесення змін до рішення виконавчого   комітету міської ради від 22.12.2020 р. № 1187 “Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу”.
216 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 грудня 2020 року № 1188 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2013 року № 315 "Про затвердження Положення про комісію з легалізації робочих місць та її складу".
217 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  міської ради від  27 серпня 2013 року № 516  “Про  створення спеціальної комісії для вжиття  заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників, затвердження Положення про комісію та її складу”.
218 Про надання  матеріальної допомоги за зверненням  учасника антитерористичної операції та члена сім'ї  загиблого учасника антитерористичної операції
219 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
220 Про надання грошової допомоги на поховання.
222 Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році.
223 Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році.
224 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації.
225 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради  на розробку кошторисної документації.
226 Про  затвердження  акта  приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на  баланс ДП "Лозоваводосервіс"  КП "Теплоенерго" міської ради.
227 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу КП "Теплоенерго" міської ради на баланс Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.
228 Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
229 Про надання дозволу ФОП Головченку Д.О. на розміщення зовнішньої реклами.
230 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Лозівської міської ради № 1150 від 04.12.2020р. «Про схвалення прогнозу бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022 – 2023 роки».
231

Про скасування рішень виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.

232 Про затвердження акта приймання-передачі майна.
233 Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування від 11.03.2021р.
234 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020р. №69 «Про затвердження порядку оплати праці керівників комунальних некомерційних підприємств медичної галузі».
235 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.05.2018 року № 344 «Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, 8-а».
236 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 16.03.2021 р. № 3.
237 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-Б, кв. 4, ж.п. № 7.
238 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-Б, кв. 4, ж.п. № 4.
239 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Перемоги,  буд.  106,  кв.  1.
240 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Єлизаветівка, мікрорайон,  буд.  23,  кв.  39.
241 Про відмову у приватизації житла за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 2-Б, кв. 22
255 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади» голові первинної ветеранської організації Лозівської дистанції сигналізації та зв’язку ХРИСАНФОВУ Миколі Наумовичу.
256 Про відзначення з нагоди Дня добровольця.
257 Про відзначення працівників ТОВ «Лозівський ковальсько–механічний завод».
258 Про відзначення з нагоди дня народження БІЛЮРКА Віктора Федоровича.
259 Про відзначення з нагоди  ювілею ДЕРЕВ’ЯНКА Володимира Миколайовича.
260 Про відзначення з нагоди  ювілею ЗАКАЛЮЖНОГО Валерія Валерійовича.
261 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №19 ЗВІЗДЕНКО Світлани Іванівни.
262 Про відзначення з нагоди  дня народження ЛИСЕНКА Олега Леонідовича.
263 Про відзначення з нагоди  дня народження НОСОВОЇ Тетяни Анатоліївни.
264 Про відзначення з нагоди  ювілею ПОНОМАРЕНКА Бориса Вікторовича
265 Про відзначення з нагоди  ювілею РИБАК Марії Іллівни
266 Про відзначення з нагоди  ювілею РУБАН Ольги Степанівни
267 Про відзначення з нагоди  ювілею ЧЕРНОМАЗА Василя Івановича
268 Про відзначення з нагоди  ювілею ШЕРЕМЕТ Любові Петрівни
269 Про відзначення працівників підприємств за допомогу під час ліквідації аварійної ситуації на водогоні Краснопавлівка-Лозова та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення
270 Про преміювання за березень 2021 року (Зеленський С.В.).
271 Про преміювання за березень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
272 Про преміювання за березень 2021 року (Жидков О.М.).
273 Про преміювання за березень 2021 року (Барановський В.Я.). 
274 Про преміювання за березень 2021 року (Керопов А.О.).
275 Про преміювання за березень 2021 року (Корпан О.П.).
276 Про преміювання за березень 2021 року (Петренко Д.М.).
277 Про преміювання за березень 2021 року (Запорожець Т.В.).
278 Про перелік довідок та інших документів, які видає староста  старостинського округу.
280 Про преміювання за березень 2021 року (Бусяк О.В.).
281 Про преміювання за березень 2021 року (Марченко І.В.).
282 Про преміювання за березень 2021 року (Долгополов В.Т.).
283 Про преміювання за березень 2021 року (Тимошадченко С.О.).
284 Про преміювання за березень 2021 року (Садовнича Н.І.).
285 Про преміювання за березень 2021 року (Чабан А.А.).
286 Про преміювання за березень 2021 року (Мурашка В.М.)
287 Про преміювання за березень 2021 року (Немашкало А.П.).
288 Про преміювання за березень 2021 року (Гужва О.І.).
289 Про преміювання за березень 2021 року (Чернець В.Л.).
290 Про преміювання за березень 2021 року (Удовіченко І.О.).
291 Про преміювання за березень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
292 Про преміювання за березень 2021 року (Ярош Л.І.).
293 Про преміювання за березень 2021 року (Кривогуз А.В.)
294 Про преміювання за березень 2021 року (Попович Ю.М.).
295 Про преміювання за березень 2021 року (Максюта Т.В.).
296 Про преміювання за березень 2021 року (Безверхня О.В.).
297 Про преміювання за березень 2021 року (Куштим К.Ф.).
298 Про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Лозівської міської територіальної громади.
Протокол № 07 від 13 квітня 2021  року
299 Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО» (в. Живописна).
300 Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО» (в.Машинобудівників ).
301 Про надання згоди на виконання робіт по об’єкту: Капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення КЗОЗ «Лозівська ЦРЛ» КЗОЗ «Лозівське ТМО» за адресою: 64600, Харківська область, Лозівський район, с. Катеринівка, вул. Живописна 42. Коригування.
302 Про затвердження акта приймання – передачі закладів освіти та закріпленого за ними майна
303 Про погодження зняття з реєстрації місця проживання обмежено дієздатної Копитко С.В.
304 Про надання матеріальної допомоги деяким категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
309 Про погодження місця розташу­вання тимчасового дитячого розважа­льного атракціону в місті Лозова Харківської області.
310 Про надання згоди ПП МП «МКН» на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Привокзальна.
311 Про затвердження площ квартири Фролової К.О. після проведеного перепланування за адресою: Харківська область, місто Лозова, мікрорайон 4, будинок № 32, квартира №33.
312 Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Цопіну Євгену Миколайовичу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: місто Лозова, мікрорайон 2, 16-б.
313 Про безоплатну передачу  з  балансу Управління  культури Лозівської міської ради Харківської області  на баланс Лозівського міського Палацу культури  Лозівської    міської   ради Харківської області майна – основних фондів (засобів).
314 Про встановлення режиму роботи відділення «Нова пошта», розташованого за адресою: вул. Перемоги,58, смт. Орілька.
315

Про впровадження додаткових профілактичних і протиепідемічних заходів щодо встановлення особливих умов пільгових перевезень на міських маршрутах загального користування у період карантину«помаранчевого» та «червоного» рівнів епідемічної небезпеки на території Лозівської міської територіальної громади.

316 Про внесення змін до рішення від 23.03.2021 року № 228 «Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами».
317 Про надання дозволу ТОВ «Консоль-2011» на розміщення зовнішньої реклами
318 Про внесення змін до рішення від 23.03.2021 року № 223 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році»
319 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01 жовтня 2014 року № 524 «Про створення постійно діючої  міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання».
320 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2014 року № 290 «Про міську комісію з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії».
321 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно - кошторисної документації
322 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року № 222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році»
323 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП«Тепловодосервіс»
324 Про закінчення опалювального сезону.
325 Про затвердження акту обстеження житлового будинку.
326 Про реєстрацію права комунальної власності   Лозівської  міської  територіальної  громади та іншого речового права на об’єкт нерухомого майна за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Козацька, буд. 3, нежитлове приміщення № 1
327 Про затвердження актів приймання-передачі майна (комп’ютерного обладнання) на баланс  структурних підрозділів міської ради.
328 Про  затвердження актів приймання-передачі майна,  активів  та  зобов’язань, прийнятих у комунальну   власність   Лозівської    міської  територіальної громади з комунальної власності трьох   територіальних   громад   Лозівського  району  Харківської  області, в межах міської  комунальної  власності на баланс структурних підрозділів міської ради
329 Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення
330

Про затвердження рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями від 09.02.2021р. № 25

331 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  10  кв.  35
332 Про оформлення права приватної власності на  житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  29  кв.  51
333 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  3  буд.  26  кв.  29.
334 Про оформлення права приватної власності на  житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  5  буд.  9  кв.  62.
335 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 березня  2021 року № 208 «Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року»
336 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від  23  березня  2021 року № 298 «Про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Лозівської міської територіальної громади»
337 Про затвердження Завдань цивільного захисту Лозівської міської територіальної громади на 2021 рік та Плану основних заходів цивільного захисту Лозівської міської територіальної громади на 2021
338 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради № 800 від 26.08.2020 р.«Про створення та затвердження складу розрахунково–аналітичної групи, затвердження Положення про розрахунково–аналітичну групу м. Лозова»
339 Про відзначення працівників Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості
340 Про відзначення за оперативне реагування та рішучі дії під час порятунку новонародженої дитини
341 Про відзначення з нагоди  ювілею ВОЙЦЕХОВИЧА Сергія Ролановича
342 Про відзначення з нагоди  40-річчя ГРАНКІНА Сергія Олександровича
343 Про відзначення з нагоди  ювілею ОХРОНЧУК Наталії Миколаївни
344 Про відзначення з нагоди  ювілею ПАНЧЕНКА Максима Вадимовича
345 Про відзначення з нагоди  ювілею ПАРАМЄЄВОЇ Олени Анатоліївни
346 Про відзначення з нагоди  ювілею ШЕВЧЕНКО Лариси Анатоліївни

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ