Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Протокол № 01 від 12 січня 2021 року

01

Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської територіальної громади та її складу.

02

Про визначення видів оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для виконання особами адміністративного стягнення на 2021 рік.

03

Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік.

04

Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані.

05

Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.

06

Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 04.01.2021 р. № 1..

07

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 23, кв. 67.

08

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область,  м. Лозова, мікрорайон 2, буд.   38, кв. 59.

09

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 6, кв. 130.

10

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, пров. Український, буд. 1, кв. 10.

11

Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади.

12

Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади

13

Про відзначення з нагоди 30-річчя Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради Харківської області.

14

Про відзначення з нагоди 95-річчя КУХАРЕНКА Василя Дем’яновича.

15

Про відзначення з нагоди 80-річчя МАРАХОВСЬКОГО Анатолія Миколайовича 

16

Про відзначення з нагоди ювілею ПУНТІ Людмили Василівни.

17

Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №22 ЩЕТЕНКО Валентини Володимирівни.

18

Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Юлії СВІТЛИЧНОЇ.

  Протокол № 02 від 26 січня 2021 року
 19 Про підсумки стану роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Лозівської міської ради Харківської області  у 2020 році.
 20 Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
 21 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1150 від 04.12.2020р. «Про схвалення прогнозу бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022-2023 роки».
 22 Про підсумки виконання заходів з благоустрою Лозівської територіальної громади за 2020 рік та їх затвердження на 2021 рік.
 23 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 жовтня 2020 року № 951 «Про затвердження заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені на території населених пунктів, які входять до складу Лозівської міської об’єднаної територіальної громади 2020-2021 роках».
24 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 листопада 2020 року № 1042 «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту під час снігопадів, снігових заметів та ожеледиці на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади Харківської області».
25 Про організацію діяльності в сфері поховання на території Краснопавлівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області.
26 Про організацію діяльності в сфері поховання на території Орільського старостинського округу  Лозівської міської ради Харківської області.
27 Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Абдулаєвій І.Д.
28 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2017 року № 36 «Про затвердження порядків оплати праці керівників комунальних підприємств, установ, організацій, засновником яких є Лозівська міська рада Харківської області».
29 Про вартість харчування у закладах освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021рік.
30 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05 вересня 2020 року № 823 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік».
31 Про затвердження акта приймання – передачі об’єктів культури та закріпленого за ними майна.
32 Про затвердження актів приймання - передачі   майна, яке передається на баланс Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.
33

Про затвердження структури підвідомчих закладів та структурних підрозділів Управління культури Лозівської міської ради Харківської області у новій редакції.

34 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2018 р. № 717 «Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області».
35 Про умови оплати праці керівників та працівників установ соціального захисту населення, які входять до структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області.
36 Про затвердження складу спостережної комісії виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.
37 Про затвердження персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Лозівської міської ради Харківської області.
38 Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов та її складу.
39 Про затвердження Положення про роботу комісії для розгляду питань, пов'язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та її складу.
40 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25 листопада 2014 року № 639 «Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам та її складу».
41 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 січня 2015 року № 20 "Про затвердження Положення про Координаційний Комітет сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення та його складу".
42 Про затвердження мінімального переліку ритуальних послуг, предметів ритуальної  належності та тарифів на них.
43 Про надання грошової допомоги на поховання.
44 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
45 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції.
46 Про надання матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей військовослужбовців,  загиблих в Афганістані.
47 Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо   присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Микитіній І.В.
48 Про роботу комісії з питань організації  проведення ремонту житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян.
49 Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення на списання з балансу основних засобів шляхом ліквідації.
50 Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО».
51 Про затвердження нового складу адміністративної комісії.
52 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.11.2020 року №1046 «Про встановлення тарифів на послугу з теплопостачання теплової енергії, які надає КП «Тепловодосервіс» Лозівської районної ради.
53 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.09.2020 року № 833 "Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП "Теплоенерго".
54 Про затвердження актів на списання основних засобів.
55 Про затвердження акта приймання-передачі нерухомого майна (квартири) на баланс  КП "ЖУК" міської ради.
56 Про затвердження актів приймання-передачі з державної власності у комунальну власність Лозівської міської територіальної громади  окремого індивідуально визначеного майна, яке перебуває на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської районної державної адміністрації.
57 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 19.01.2021 р. № 1-1
58 Про виключення з числа службового житла квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Дикого, буд. 9, кв. 3.
59 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4,  буд. 2-А,  кв. 76.
60 Про включення квартири до числа службового житла комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» Лозівської міської ради Харківської області.
61 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2019 р. № 458 «Про призначення уповноваженого виконавчого органу Лозівської міської ради, який здійснює самоврядний контроль за використанням та охороною земель на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади».
63 Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 3, біля будинку № 39.
64 Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська область, місто Лозова, мікрорайон 4, біля будівлі № 16-в.
65 Про  відзначення з  нагоди  30-річчя ДАНИЛЕНКА Дмитра Борисовича.
66 Про  відзначення з нагоди  ювілею КРИКУНА Валерія Вікторовича.
67 Про відзначення з нагоди дня народження СУКОВАТИХ Наталії Михайлівни.
68 Про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Лозівської міської територіальної громади.
81 Про преміювання за січень 2021 року (Зеленський С.В.)
82 Про преміювання за січень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
83 Про преміювання за січень 2021 року (Жидков О.М.).
84 Про преміювання за січень 2021 року (Барановський В.Я.)
85 Про преміювання за січень 2021 року (Керопов А.О.)
86 Про преміювання за січень 2021 року (Корпан О.П.)
87 Про преміювання за січень 2021 року (Петренко Д.М.)
88 Про преміювання за січень 2021 року (Запорожець Т.В.)
89 Про преміювання за січень 2021 року (Бусяк О.В.).
90 Про преміювання за січень 2021 року (Марченко І.В.).
91 Про преміювання за січень 2021 року (Тимошадченко С.О.)
92 Про преміювання за січень 2021 року (Садовнича Н.І.).
93 Про преміювання за січень 2021 року (Мурашка В.М.).
94 Про преміювання за січень 2021 року (Немашкало А.П.).
95 Про преміювання за січень 2021 року (Гужва О.І.).
96 Про преміювання за січень 2021 року (Чернець В.Л.).
97 Про преміювання за січень 2021 року (Удовіченко І.О.).
98 Про преміювання за січень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
99 Про преміювання за січень 2021 року (Ярош Л.І.).
100 Про преміювання за січень 2021 року (Кривогуз А.В.).
101 Про преміювання за січень 2021 року (Попович Ю.М.).
102 Про преміювання за січень 2021 року (Максюта Т.В.).
103 Про преміювання за січень 2021 року (Безверхня О.В.).
104 Про преміювання за січень 2021 року (Куштим К.Ф.).
105 Про преміювання за січень 2021 року (Долгополов В.Т.).
Протокол № 03 від 09 лютого 2021  року
106 Про стан реалізації молодіжної політики на території Лозівської територіальної громади у 2020 році.
107 Про організацію та порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  загального користування м. Лозова.
108 Про затвердження структури фінансового управління Лозівської міської ради Харківської області.
109 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2020 рік КНП «Лозівське ТМО».
111 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на виготовлення технічної документації.
112 Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
113 Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Чемерис Я.С.
114 Про  безоплатну  передачу  майна з  балансу управління  праці   та  соціального  захисту населення міської ради на баланс виконавчому  комітету  міської  ради  та  створення комісії  для приймання-передачі майна.
115 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
116 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область,  м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 42,  кв. 47.
117 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4,  буд. 19,  кв. 5.
118 Про оформлення права приватної власності  на  житло  за адресою: Харківська область,  м. Лозова, мікрорайон 4,  буд. 26,  кв. 66.
119 Про відмову у приватизації житла за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 4, ж.п. № 3.
120 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 12 січня 2021 року № 11 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади».
121 Про організацію навчання у сфері цивільного захисту в 2021 році.
122 Про створення комісії з перевірки стану військового обліку призовників та військовозобов’язаних запасу та затвердження плану проведення перевірок стану військового обліку та плану звіряння облікових даних на 2021 рік.
123 Про затвердження завдання з методичного забезпечення військового обліку та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, забезпечення функціонування системи військового обліку на території Лозівської міської територіальної громади на 2021 рік
124 Про втрату чинності рішення виконавчого комітету міської ради від 08.11.2018 № 792.
125 Про  відзначення з нагоди  ювілею КАЛГУШКІНА Юрія Леонідовича.
126 Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету №34 КУРИННОЇ Тетяни Володимирівни.
127 Про відзначення з нагоди ювілею СОКОЛОВСЬКОЇ Олени Григорівни.
128 Про відзначення з нагоди ювілею ХОБТИ Ірини Вікторівни.и.
129 Про відзначення з нагоди  ювілею ХОБТИ Олександра Георгійовича.
130 Про  відзначення з нагоди  ювілею ЧАБАН Наталії Анатоліївни.
Протокол № 04 від 23 лютого 2021  року
131 Про стан реалізації державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми протягом 2020 року в Лозівській територіальній громаді.
132 Про затвердження Положення про Комісію з питань надання соціальних послуг мешканцям Лозівської міської територіальної громади  та її складу.
133 Про розгляд звіту про результати діяльності спостережної комісії за 2020 рік.
134 Про надання матеріальної допомоги жінкам-учасницям бойових дій.
135 Про надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян, які мають право на пільги, для оплати послуг зв’язку.
136 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
137 Про надання грошової допомоги на поховання.
138 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 26 січня 2021 року № 42 “Про затвердження мінімального переліку ритуальних послуг, предметів ритуальної  належності та тарифів на них “.
139 Про затвердження подання до Лозівського міськрайонного суду Харківської області про можливість виконання обов’язків опікуна Литвиненко В.А.
140 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради».
141 Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
142 Про затвердження структури управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області.
143 Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно - кошторисної документації.
144 Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області за 2020 рік.
145 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
146 Про затвердження протоколу комісії  з житлових питань від 15.02.2021 р. № 2.
147 Про затвердження рішення адміністрації Комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» Лозівської міської ради Харківської області про надання службового житла.
148 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу управління праці та соціального захисту населення міської ради на баланс виконавчому комітету міської ради.
149 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2-А, кв. 6, ж.п. № 3.
150 Про затвердження складу комісії по здійсненню конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
151 Про продовження строку дії паспорта прив’язки зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації промислових товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Павлоградська, 37-а.
152 Про переоформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності від 29.05.2018 року № 13.
153 Про переоформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності від 25.03.2019 року № 1-2019.
154 Про відзначення з нагоди 6-ї річниці 46 окремого штурмового батальйону «Донбас» 54-ї окремої механізованої бригади імені Івана Мазепи.
155 Про відзначення з нагоди  дня народження КРАЙНИК Ганни Іванівни.
156 Про відзначення з нагоди ювілею ХРИСАНФОВА Миколи Наумовича.
157 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка.
158 Про затвердження розкладу руху пільгових рейсів автобусів, що здійснюють перевезення на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування.
159 Про встановлення режиму роботи об’єкту торгівлі, розташованого за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5, м. Лозова.
160 Про створення комісії з питань евакуації Лозівської міської територіальної громади та затвердження положення про комісію з питань евакуації.
168 Про преміювання за лютий 2021 року (Зеленський С.В.).
169 Про преміювання за лютий 2021 року (Кушнір Ю.В.).
170 Про преміювання за лютий 2021 року (Жидков О.М.).
171 Про преміювання за лютий 2021 року (Барановський В.Я.).
172 Про преміювання за лютий 2021 року (Керопов А.О.).
173 Про преміювання за лютий 2021 року (Корпан О.П.).
174 Про преміювання за лютий 2021 року (Петренко Д.М.).
175 Про преміювання за лютий 2021 року (Запорожець Т.В.).
176 Про преміювання за лютий 2021 року (Бусяк О.В.).
177 Про преміювання за лютий 2021 року (Марченко І.В.).
178 Про преміювання за лютий 2021 року (Долгополов В.Т.).
179 Про преміювання за лютий 2021 року (Тимошадченко С.О.).
180 Про преміювання за лютий 2021 року (Садовнича Н.І.).
181 Про преміювання за лютий 2021 року (Чабан А.А.).
182 Про преміювання за лютий 2021 року (Мурашка В.М.).
183 Про преміювання за лютий 2021 року (Немашкало А.П.).
184 Про преміювання за лютий 2021 року (Гужва О.І.).
185 Про преміювання за лютий 2021 року (Чернець В.Л.).
186 Про преміювання за лютий 2021 року (Удовіченко І.О.).
187 Про преміювання за лютий 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
188 Про преміювання за лютий 2021 року (Ярош Л.І.).
189 Про преміювання за лютий 2021 року (Кривогуз А.В.).
190 Про преміювання за лютий 2021 року (Попович Ю.М.).
191 Про преміювання за лютий 2021 року (Максюта Т.В.).
192 Про преміювання за лютий 2021 року (Безверхня О.В.).
193 Про преміювання за лютий 2021 року (Куштим К.Ф.).
194 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05 вересня 2020 року № 823 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік».
Протокол № 05 від 10 березня 2021  року
195 Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Ягірській О.В.
196 Про внесення змін до фінансового плану КНП «Лозівське ТМО» на 2021 рік
197 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1048 від 10.11.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області
199 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному  стані
200 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП "Тепловодосервіс" районної ради
201 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на виготовлення технічних паспортів
202 Про надання згоди Фермерському господарству «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: місто Лозова, мікрорайон 2, біля будинку № 16-а
203 Про надання згоди Фермерському господарству «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: місто Лозова, мікрорайон 2, біля будинку № 38
204 Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 26 травня 2020 р. № 440 «Про створення комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, майданів та пам’ятних знаків, розташованих на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади».
205 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення
206 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Свободи, буд. 38, кв. 2, ж.п. № 3
207 Про вирішення питань щодо майна, розташованого на території Лозівської міської територіальної громади
208 Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні та жовтні-грудні 2021 року
209 Про відзначення з нагоди Міжнародного жіночого дня
210 Про відзначення з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
211 Про  відзначення з нагоди  ювілею АРТЕМЕНКА Миколи Миколайовича
212 Про відзначення з нагоди  ювілею ЛІЩИНИ Нелі Леонідівни
213 Про  відзначення з нагоди  ювілею ЗАБЄЛИ Ніни Петрівни
Протокол № 06 від 23 березня 2021  року
214 Про виконання заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді на 2019 – 2022 роки за 2020 рік.
215 Про внесення змін до рішення виконавчого   комітету міської ради від 22.12.2020 р. № 1187 “Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу”.
216 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 грудня 2020 року № 1188 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2013 року № 315 "Про затвердження Положення про комісію з легалізації робочих місць та її складу".
217 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  міської ради від  27 серпня 2013 року № 516  “Про  створення спеціальної комісії для вжиття  заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників, затвердження Положення про комісію та її складу”.
218 Про надання  матеріальної допомоги за зверненням  учасника антитерористичної операції та члена сім'ї  загиблого учасника антитерористичної операції
219 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
220 Про надання грошової допомоги на поховання.
222 Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році.
223 Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році.
224 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації.
225 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради  на розробку кошторисної документації.
226 Про  затвердження  акта  приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на  баланс ДП "Лозоваводосервіс"  КП "Теплоенерго" міської ради.
227 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу КП "Теплоенерго" міської ради на баланс Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.
228 Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
229 Про надання дозволу ФОП Головченку Д.О. на розміщення зовнішньої реклами.
230 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Лозівської міської ради № 1150 від 04.12.2020р. «Про схвалення прогнозу бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022 – 2023 роки».
231

Про скасування рішень виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.

232 Про затвердження акта приймання-передачі майна.
233 Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування від 11.03.2021р.
234 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020р. №69 «Про затвердження порядку оплати праці керівників комунальних некомерційних підприємств медичної галузі».
235 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.05.2018 року № 344 «Про надання згоди ФГ «Кегичівське» на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, 8-а».
236 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 16.03.2021 р. № 3.
237 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-Б, кв. 4, ж.п. № 7.
238 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 3-Б, кв. 4, ж.п. № 4.
239 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Перемоги,  буд.  106,  кв.  1.
240 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Єлизаветівка, мікрорайон,  буд.  23,  кв.  39.
241 Про відмову у приватизації житла за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 2-Б, кв. 22
255 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади» голові первинної ветеранської організації Лозівської дистанції сигналізації та зв’язку ХРИСАНФОВУ Миколі Наумовичу.
256 Про відзначення з нагоди Дня добровольця.
257 Про відзначення працівників ТОВ «Лозівський ковальсько–механічний завод».
258 Про відзначення з нагоди дня народження БІЛЮРКА Віктора Федоровича.
259 Про відзначення з нагоди  ювілею ДЕРЕВ’ЯНКА Володимира Миколайовича.
260 Про відзначення з нагоди  ювілею ЗАКАЛЮЖНОГО Валерія Валерійовича.
261 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №19 ЗВІЗДЕНКО Світлани Іванівни.
262 Про відзначення з нагоди  дня народження ЛИСЕНКА Олега Леонідовича.
263 Про відзначення з нагоди  дня народження НОСОВОЇ Тетяни Анатоліївни.
264 Про відзначення з нагоди  ювілею ПОНОМАРЕНКА Бориса Вікторовича
265 Про відзначення з нагоди  ювілею РИБАК Марії Іллівни
266 Про відзначення з нагоди  ювілею РУБАН Ольги Степанівни
267 Про відзначення з нагоди  ювілею ЧЕРНОМАЗА Василя Івановича
268 Про відзначення з нагоди  ювілею ШЕРЕМЕТ Любові Петрівни
269 Про відзначення працівників підприємств за допомогу під час ліквідації аварійної ситуації на водогоні Краснопавлівка-Лозова та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення
270 Про преміювання за березень 2021 року (Зеленський С.В.).
271 Про преміювання за березень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
272 Про преміювання за березень 2021 року (Жидков О.М.).
273 Про преміювання за березень 2021 року (Барановський В.Я.). 
274 Про преміювання за березень 2021 року (Керопов А.О.).
275 Про преміювання за березень 2021 року (Корпан О.П.).
276 Про преміювання за березень 2021 року (Петренко Д.М.).
277 Про преміювання за березень 2021 року (Запорожець Т.В.).
278 Про перелік довідок та інших документів, які видає староста  старостинського округу.
280 Про преміювання за березень 2021 року (Бусяк О.В.).
281 Про преміювання за березень 2021 року (Марченко І.В.).
282 Про преміювання за березень 2021 року (Долгополов В.Т.).
283 Про преміювання за березень 2021 року (Тимошадченко С.О.).
284 Про преміювання за березень 2021 року (Садовнича Н.І.).
285 Про преміювання за березень 2021 року (Чабан А.А.).
286 Про преміювання за березень 2021 року (Мурашка В.М.)
287 Про преміювання за березень 2021 року (Немашкало А.П.).
288 Про преміювання за березень 2021 року (Гужва О.І.).
289 Про преміювання за березень 2021 року (Чернець В.Л.).
290 Про преміювання за березень 2021 року (Удовіченко І.О.).
291 Про преміювання за березень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
292 Про преміювання за березень 2021 року (Ярош Л.І.).
293 Про преміювання за березень 2021 року (Кривогуз А.В.)
294 Про преміювання за березень 2021 року (Попович Ю.М.).
295 Про преміювання за березень 2021 року (Максюта Т.В.).
296 Про преміювання за березень 2021 року (Безверхня О.В.).
297 Про преміювання за березень 2021 року (Куштим К.Ф.).
298 Про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Лозівської міської територіальної громади.
Протокол № 07 від 13 квітня 2021  року
299 Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО» (в. Живописна).
300 Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО» (в.Машинобудівників).
301 Про надання згоди на виконання робіт по об’єкту: Капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення КЗОЗ «Лозівська ЦРЛ» КЗОЗ «Лозівське ТМО» за адресою: 64600, Харківська область, Лозівський район, с. Катеринівка, вул. Живописна 42. Коригування.
302 Про затвердження акта приймання – передачі закладів освіти та закріпленого за ними майна
303 Про погодження зняття з реєстрації місця проживання обмежено дієздатної Копитко С.В.
304 Про надання матеріальної допомоги деяким категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
309 Про погодження місця розташу­вання тимчасового дитячого розважа­льного атракціону в місті Лозова Харківської області.
310 Про надання згоди ПП МП «МКН» на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Привокзальна.
311 Про затвердження площ квартири Фролової К.О. після проведеного перепланування за адресою: Харківська область, місто Лозова, мікрорайон 4, будинок № 32, кв. №33.
312 Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Цопіну Євгену Миколайовичу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: місто Лозова, мікрорайон 2, 16-б.
313 Про безоплатну передачу  з  балансу Управління  культури Лозівської міської ради Харківської області  на баланс Лозівського міського Палацу культури  Лозівської    міської   ради Харківської області майна – основних фондів (засобів).
314 Про встановлення режиму роботи відділення «Нова пошта», розташованого за адресою: вул. Перемоги, 58, смт. Орілька.
315

Про впровадження додаткових профілактичних і протиепідемічних заходів щодо встановлення особливих умов пільгових перевезень на міських маршрутах загального користування у період карантину«помаранчевого» та «червоного» рівнів епідемічної небезпеки на території Лозівської міської територіальної громади.

316 Про внесення змін до рішення від 23.03.2021 року № 228 «Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами».
317 Про надання дозволу ТОВ «Консоль-2011» на розміщення зовнішньої реклами
318 Про внесення змін до рішення від 23.03.2021 року № 223 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році»
319 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01 жовтня 2014 року № 524 «Про створення постійно діючої  міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання».
320 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 травня 2014 року № 290 «Про міську комісію з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії».
321 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно - кошторисної документації
322 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року № 222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році»
323 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП«Тепловодосервіс»
324 Про закінчення опалювального сезону.
325 Про затвердження акту обстеження житлового будинку.
326 Про реєстрацію права комунальної власності   Лозівської  міської  територіальної  громади та іншого речового права на об’єкт нерухомого майна за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Козацька, буд. 3, нежитлове приміщення № 1
327 Про затвердження актів приймання-передачі майна (комп’ютерного обладнання) на баланс  структурних підрозділів міської ради.
328 Про  затвердження актів приймання-передачі майна,  активів  та  зобов’язань, прийнятих у комунальну   власність   Лозівської    міської  територіальної громади з комунальної власності трьох   територіальних   громад   Лозівського  району  Харківської  області, в межах міської  комунальної  власності на баланс структурних підрозділів міської ради
329 Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення
330

Про затвердження рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями від 09.02.2021р. № 25

331 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 10, кв. 35
332 Про оформлення права приватної власності на  житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  29  кв.  51
333 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  3  буд.  26  кв.  29.
334 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 березня  2021 року № 208 «Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року»
335 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 березня  2021 року № 208 «Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року»
336 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від  23  березня  2021 року № 298 «Про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Лозівської міської територіальної громади»
337 Про затвердження Завдань цивільного захисту Лозівської міської територіальної громади на 2021 рік та Плану основних заходів цивільного захисту Лозівської міської територіальної громади на 2021
338 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради № 800 від 26.08.2020 р.«Про створення та затвердження складу розрахунково–аналітичної групи, затвердження Положення про розрахунково–аналітичну групу м. Лозова»
339 Про відзначення працівників Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості
340 Про відзначення за оперативне реагування та рішучі дії під час порятунку новонародженої дитини
341 Про відзначення з нагоди  ювілею ВОЙЦЕХОВИЧА Сергія Ролановича
342 Про відзначення з нагоди  40-річчя ГРАНКІНА Сергія Олександровича
343 Про відзначення з нагоди  ювілею ОХРОНЧУК Наталії Миколаївни
344 Про відзначення з нагоди  ювілею ПАНЧЕНКА Максима Вадимовича
345 Про відзначення з нагоди  ювілею ПАРАМЄЄВОЇ Олени Анатоліївни
346 Про відзначення з нагоди  ювілею ШЕВЧЕНКО Лариси Анатоліївни
347 Про звернення членів виконавчого комітету Лозівської міської ради до голови правління АТ «ХАРКІВГАЗ» Дмитра НОВИЦЬКОГО
Протокол № 08 від 27 квітня 2021  року
348 Про підсумки опалювального сезону у 2020-2021  роках у на території Лозівської територіальної громади.
349 Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
350 Про затвердження структури відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області
351 Про затвердження плану заходів на 2021 рік щодо наповнення бюджету міської територіальної громади, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету
352 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  міської ради від 22 грудня 2020 року № 1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради»
353 Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації КНП «Лозівське ТМО».
354 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08 вересня 2020 року № 823 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік».
355 Про надання дозволу на виготовлення проєктно - кошторисної документації Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області
356 Про затвердження акта  приймання – передачі майна (автотранспорту).
357 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2021 року №01 «Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської територіальної громади та її складу».
358 Про надання адресної матеріальної допомоги головам квартальних комітетів
359 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
360 Про надання  матеріальної допомоги головам громадських організацій.
361 Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції та члена сім'ї учасника антитерористичної операції
362 Про надання грошової допомоги на поховання
379 Про затвердження плану заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
380 Про погодження місця розташування тимчасового дитячого розважального атракціону в місті Лозова Харківської області.
381 Про скасування дозволів ТОВ «АТБ - Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
382 Про надання дозволів ТОВ «АТБ - Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
383 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року № 222 «Про    затвердження    переліку    доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури    комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».
384 Про надання дозволу Управлінню житлово - комунального господарства та будівництва міської ради на розробку кошторисної документації.
385 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
386 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 20.04.2021 р. № 4.
387 Про включення до числа службових житлових приміщень квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Олександра Бричука, буд. 57, кв. 2 та затвердження рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями від 09.02.2021р. № 25.
388 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 8, ж.п. № 3.
389 Про реєстрацію права комунальної власності Лозівської  міської  територіальної  громади та іншого речового права на об’єкт нерухомого майна за адресою: Харківська обл., м. Лозова, пров. Гоголя, буд. 4.
390 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 12 січня 2021 року № 11 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади».
391 Про відзначення колективу Лозівського краєзнавчого музею з нагоди 55-річчя від дня створення установи.
392 Про відзначення з нагоди  Всеукраїнського дня психолога.
393 Про преміювання за квітень 2021 року (Зеленський С.В.).
394 Про преміювання за квітень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
395 Про преміювання за квітень 2021 року (Жидков О.М.).
396 Про преміювання за квітень 2021 року (Барановський В.Я.).
397 Про преміювання за квітень 2021 року (Керопов А.О.).
398 Про преміювання за квітень 2021 року (Корпан О.П.).
399 Про преміювання за квітень 2021 року (Петренко Д.М.).
400 Про преміювання за квітень 2021 року (Запорожець Т.В.).
401 Про преміювання за квітень 2021 року (Бусяк О.В.).
402 Про преміювання за квітень 2021 року (Марченко І.В.).
403 Про преміювання за квітень 2021 року (Долгополов В.Т.).
404 Про преміювання за квітень 2021 року (Тимошадченко С.О.).
405  Про преміювання за квітень 2021 року (Садовнича Н.І.).
406  Про преміювання за квітень 2021 року (Чабан А.А.).
407  Про преміювання за квітень 2021 року (Мурашка В.М.).
408  Про преміювання за квітень 2021 року (Немашкало А.П.).
409  Про преміювання за квітень 2021 року (Гужва О.І.).
410  Про преміювання за квітень 2021 року (Чернець В.Л.).
411  Про преміювання за квітень 2021 року (Удовіченко І.О.).
412  Про преміювання за квітень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
413  Про преміювання за квітень 2021 року (Ярош Л.І.).
414  Про преміювання за квітень 2021 року (Кривогуз А.В.).
415  Про преміювання за квітень 2021 року (Попович Ю.М.).
416  Про преміювання за квітень 2021 року (Максюта Т.В.).
417  Про преміювання за квітень 2021 року (Безверхня О.В.).
418  Про преміювання за квітень 2021 року (Куштим К.Ф.).
                                        Протокол № 09 від 13 травня 2021  року
419 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 січня 2015 року № 20 "Про затвердження Положення про Координаційний Комітет сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення та його складу".
420 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 березня 2019 року № 220 "Про затвердження заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді на 2019–2022 роки".
421 Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області.
422 Про надання дозволу на виготовлення проєктно - кошторисної документації Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області
423 Про надання Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.
424 Про внесення змін до рішення від 23.03.2021 року № 223 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році»
425 Про скасування дозволу ФОП Холодовій Я. А. на розміщення зовнішньої реклами.
426 Про надання дозволу ФОП Головченку Д.О. на розміщення зовнішньої реклами.
427 Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
428 Про надання дозволу АТ «МЕГАБАНК» на розміщення зовнішньої реклами.
429 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному  стані.
430 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
431 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1  буд. 8  кв. 18.
432 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 3, ж.п. № 2.
433 Про оформлення права  приватної  власності  на  житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Свободи, буд. 38, кв. 11, ж.п. № 2.
434 Про затвердження складу конкурсної комісії щодо  організації  і  проведення  конкурсів  з відбору  суб’єктів  оціночної  діяльності,  які   будуть  залучені  до проведення незалежної оцінки об’єктів приватизації майна комунальної власності Лозівської міської територіальної  громади.
435 Про реєстрацію  права  комунальної  власності Лозівської  міської територіальної громади та іншого речового права на об’єкти нерухомого майна
436 Про затвердження актів приймання-передачі майна, активів та зобов’язань, прийнятих  у комунальну  власність Лозівської міської територіальної громади з комунальної власності територіальної громади с Запарівка, с Захарівське, с Петропілля, с Українське, с Шугаївка, с Яблучне, смт Орілька Орільської селищної ради Лозівського  району  Харківської  області,  в межах  міської  комунальної  власності  на баланс структурних підрозділів міської ради
437 Про  безоплатну  передачу майна з  балансу виконавчого комітету міської ради в межах міської комунальної власності та створення  комісії   щодо  приймання-передачі  майна
438 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.08.2019 року № 20 «Про надання повноважень відділу містобудування, архітектури та земельних відносин  міської  ради»
439 Про затвердження Порядку видачі витягу про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб
440 Про скасування рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області №971 від 22.12.2016 р.
441 Про відзначення з нагоди ювілею БІБІЧЕНКА Василя Олексійовича.
442 Про відзначення з нагоди ювілею ЄВСЮЧЕНКО Лариси Володимирівни.
443 Про відзначення з нагоди ювілею КОНЬКОВОЇ Марини Олександрівни.
444 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка та кошика квітів. вінка та кошика квітів.
445 Про преміювання в травні 2021 року (Бусяк О.В.).
446 Про преміювання в травні 2021 року (Марченко І.В.).
447 Про преміювання в травні 2021 року (Долгополов В.Т.).
448 Про преміювання в травні 2021 року (Тимошадченко С.О.).
449 Про преміювання в травні 2021 року (Садовнича Н.І.).
450 Про преміювання в травні 2021 року (Чабан А.А.).
451 Про преміювання в травні 2021 року (Мурашка В.М.).
452 Про преміювання в травні 2021 року (Немашкало А.П.).
453 Про преміювання в травні 2021 року (Гужва О.І.).
454 Про преміювання в травні 2021 року (Чернець В.Л.).
455 Про преміювання в травні 2021 року (Удовіченко І.О.).
456 Про преміювання в травні 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
457 Про преміювання в травні 2021 року (Ярош Л.І.).
458 Про преміювання в травні 2021 року (Кривогуз А.В.).
459 Про преміювання в травні 2021 року (Попович Ю.М.).
460 Про преміювання в травні 2021 року (Максюта Т.В.).
461 Про преміювання в травні 2021 року (Безверхня О.В.).
462 Про преміювання в травні 2021 року (Куштим К.Ф.).
Протокол № 10 від 25 травня 2021  року
463

Про планування підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери Лозівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

464 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані.
465 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку кошторисної документації.
466 Про затвердження плану заходів  щодо складання прогнозу  бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2023-2024 роки
467 Про надання дозволу фінансовому управлінню Лозівської міської ради Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації.
468 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян
469 Про надання грошової допомоги на поховання.
470 Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
471 Про надання дозволу на розробку  проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  КНП «Лозівське ТМО».
483 Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі, розташованого за адресою: мікрорайон 4, буд. 2-а, Літ. А-1, м. Лозова.
484 Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі, розташованого за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5, м. Лозова.
485 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020р. №69 «Про затвердження порядку оплати праці керівників комунальних некомерційних підприємств медичної галузі».
486 Про затвердження актів приймання-передачі майна з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс Управління  культури та Управління освіти, молоді  та  спорту міської  ради.
487 Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
488 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 18.05.2021 р. № 5.
489 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 19, кв. 16.
490 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 17, ж.п. № 5.
491 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 09 лютого 2021 року № 121 «Про організацію навчання у сфері цивільного захисту в 2021 році».
492 Про визначення місць масового відпочинку населення Лозівської міської територіальної громади на водних об’єктах і попередження нещасних випадків на воді в літній період 2021 року.
493 Про порядок створення та використання матеріального резерву Лозівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
494 Про відзначення з нагоди Дня резервіста України.
495 Про відзначення Почесного громадянина міста Лозова ТИХОНЕНКО Римми Григорівни з нагоди ювілею.
496 Про відзначення колективу муніципального духового оркестру Лозівського міського Палацу культури з нагоди 20-річчя від дня створення.
497 Про відзначення колективу міської бібліотеки Управління культури Лозівської міської ради Харківської області з нагоди 55-річчя від дня створення закладу.
498 Про узгодження виплати допомоги для оздоровлення Лозівському міському  голові  Зеленському С.В.
499 Про узгодження виплати матеріальної  допомоги для вирішення соціально-побутових питань Лозівському міському  голові Зеленському С.В.
500 Про преміювання за травень 2021 року (Зеленський С.В.).
501 Про преміювання за травень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
502 Про преміювання за травень 2021 року (Жидков О.М.).
503 Про преміювання за травень 2021 року (Барановський В.Я.).
504 Про преміювання за травень 2021 року (Керопов А.О.).
505 Про преміювання за травень 2021 року (Корпан О.П.).
506 Про преміювання за травень 2021 року (Петренко Д.М.).
507 Про преміювання за травень 2021 року (Запорожець Т.В.).
508 Про затвердження дати святкування Дня Села на території старостинських округів.
509 Про преміювання за травень 2021 року (Бусяк О.В.).
510 Про преміювання за травень 2021 року (Марченко І.В.).
511 Про преміювання за травень 2021 року (Долгополов В.Т.).
512 Про преміювання за травень 2021 року (Тимошадченко С.О.)
513 Про преміювання за травень 2021 року (Садовнича Н.І.)
514 Про преміювання за травень 2021 року (Чабан А.А.).
515 Про преміювання за травень 2021 року (Мурашка В.М.)
516 Про преміювання за травень 2021 року (Немашкало А.П.)
517 Про преміювання за травень 2021 року (Гужва О.І.).
518 Про преміювання за травень 2021 року (Чернець В.Л.).
519 Про преміювання за травень 2021 року (Удовіченко І.О.)
520 Про преміювання за травень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.)
521 Про преміювання за травень 2021 року (Ярош Л.І.).
522 Про преміювання за травень 2021 року (Кривогуз А.В.)
523 Про преміювання за травень 2021 року (Попович Ю.М.)
524 Про преміювання за травень 2021 року (Максюта Т.В.).
525 Про преміювання за травень 2021 року (Безверхня О.В.).
526 Про преміювання за травень 2021 року (Куштим К.Ф.).
Протокол № 11 від 08 червня 2021  року
527 Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації
528 Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на коригування проєктно-кошторисної документації
534 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2020 року № 965 «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Лозівське територіальне медичне об`єднання»
535 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради  Харківської області на баланс Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області та Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.
536 Про надання дозволу ФОП Димидову С. В. на розміщення зовнішньої реклами.
537 Про надання дозволів ТОВ «ЛІЗИНГ ФАРМАЦІЯ» на розміщення зовнішньої реклами.
538 Про скасування дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
539 Про погодження місця розташування тимчасового дитячого розважального атракціону в місті Лозова Харківської області.
540 Про надання згоди Рудяку О.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації сільськогосподарської продукції за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт Краснопавлівка, мікрорайон (біля кафе «Людмила»).
541 Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт Краснопавлівка, мікрорайон, буд. 13, кв. 30.
542 Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення.
543 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 72, кв. 83.
544 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 2, ж.п. № 6.
545 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, бульвар Шевченка, буд. 63, кв. 5.
546 Про встановлення режиму роботи закладу харчування на виніс, розташованого за адресою: мікрорайон 2, буд. 69, приміщення 1, м. Лозова.
547 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020 №69 «Про затвердження порядку оплати праці керівників комунальних некомерційних підприємств медичної галузі».
548 Про встановлення режиму роботи літнього танцювального майданчика, розташованого за адресою: проспект Перемоги, 1-а, м. Лозова.
549 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2017 року №162 «Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Лозова Харківської області.
550 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.03.2021 № 278 «Про перелік довідок та інших документів, які видає староста  старостинського округу».
551 Про затвердження Порядку видачі довідок про склад сім’ї та інших документів в новій редакції.
552 Про утворення Ради старійшин при Лозівському міському голові  та затвердження  Положення про  Раду старійшин.
553 Про надання дозволу виконавчому комітету Лозівської міської ради Харківської  області на розробку проєктно-кошторисної документації.
554 Про відзначення з нагоди Дня Конституції України.
555 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
556 Про відзначення з нагоди Дня молоді.
557 Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №19 КРАВЧЕНКО Олени Степанівни.
558 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня журналіста.
Протокол № 12 від 30 червня 2021  року
559 Про затвердження попередньої мережі закладів та установ освіти, підпорядкованих Управлінню  освіти, молоді та спорту Лозівської міської  ради Харківської області у 2021/2022 навчальному році.
560 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 №1206 «Про затвердження структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської  ради Харківської області».
561 Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020р. 1187 «Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу».
562 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
563 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями учасників антитерористичної операції та членів сімей  учасників антитерористичної операції.
564 Про надання грошової допомоги на поховання.
591 Про надання дозволу КП «Теплоенерго» на погодження ДП «Лозоваводосервіс» КП  «Теплоенерго»  списання  з  балансу основних засобів.
592 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1048 від 10.11.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області».
593 Про надання згоди на розробку проєктно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО».
594 Про надання дозволу ТОВ «ЛОЗІВСЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» на розміщення зовнішньої реклами.
595 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2017 року № 36 «Про затвердження порядків оплати праці керівників комунальних підприємств, установ,організацій, засновниками яких є Лозівська міська рада Харківської області»
596 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані.
597 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління  житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс ДП «Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго".
598 Про затвердження акта приймання-передачі майна  з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП "ЕКО-САН".
599 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проектно-кошторисної документації.
600 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вул. Свободи, 6.
601 Про затвердження акта приймання-передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Лозівської міської територіальної громади медичного обладнання.
602 Про затвердження звіту з висновком про незалежну оцінку вартості об’єкта приватизації майна комунальної власності Лозівської міської  територіальної громади, розташованого за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Лозовського, буд. 11.
603 Про безоплатну передачу майна з балансу виконавчого  комітету   міської   ради на баланс відділу з питань управління комунальною власністю   міської  ради та створення комісії  щодо приймання-передачі майна.
604 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від 10.03.2021  № 207 "Про вирішення питань щодо майна, розташованого на території  Лозівської міської територіальної  громади".
605 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від  13.05.2021 № 434 "Про затвердження складу конкурсної комісії щодо організації і проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної  діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів  приватизації майна комунальної  власності Лозівської  міської територіальної  громади".
606 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань
607 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 15.06.2021 р. № 6.
608 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
609 Про розподіл службового житла, закріпленого за Лозівською окружною прокуратурою.
610

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 28.

611 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  3,  буд.  31-А,  кв.  22.
612 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 38  кв.  58.
613 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4,  буд.  36,  кв.  96.
615 Про відмову в приватизації житла за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 13, житлове приміщення 5.
616 Про затвердження акту прийому-передачі приміських автобусних маршрутів загального користування, які входять до Лозівської міської територіальної громади Харківської області.
617 Про затвердження мережі приміських автобусних маршрутів загального користування Лозівської міської територіальної громади Харківської області.
618 Про погодження меморандуму про співпрацю в рамках реалізації USAID програми «МРІЄМО ТА ДІЄМО» між Лозівською міською радою Харківської області, Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)і Лозівською міськрайонною громадською організацією «За Лозівщину!».
619 Про відзначення колективу Лозівської міськміжрайонної філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
620 Про відзначення колективу Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
621 Про відзначення колективу Комунального підприємства «Харківводоканал».
622 Про відзначення з нагоди ювілею ГОРДІЄВСЬКОЇ Світлани Леонідівни.
623 Про відзначення з нагоди Дня Національної поліції України.
624 Про відзначення колективу фольклорного ансамблю «Лозівчанка».
625 Про затвердження нового складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лозівської міської ради.
626 Про затвердження нового складу комісії із соціального страхування виконавчого комітету.
627 Про преміювання за червень 2021 року (Зеленський С.В.).
628 Про преміювання за червень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
629 Про преміювання за червень 2021 року (Жидков О.М.).
630 Про преміювання за червень 2021 року (Барановський В.Я.).
631 Про преміювання за червень 2021 року (Керопов А.О.).
632 Про преміювання за червень 2021 року (Корпан О.П.).
633 Про преміювання за червень 2021 року (Петренко Д.М.).
634 Про преміювання за червень 2021 року (Запорожець Т.В.).
635 Про преміювання за червень 2021 року (Бусяк О.В.).
636 Про преміювання за червень 2021 року (Марченко І.В.).
637 Про преміювання за червень 2021 року (Долгополов В.Т.).
638 Про преміювання за червень 2021 року (Тимошадченко С.О.).
639 Про преміювання за червень 2021 року (Чабан А.А.).
640 Про преміювання за червень 2021 року (Мурашка В.М.).
641 Про преміювання за червень 2021 року (Немашкало А.П.).
642 Про преміювання за червень 2021 року (Гужва О.І.).
643 Про преміювання за червень 2021 року (Чернець В.Л.).
644 Про преміювання за червень 2021 року (Удовіченко І.О.).
645 Про преміювання за червень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
646 Про преміювання за червень 2021 року (Ярош Л.І.).
647 Про преміювання за червень 2021 року (Кривогуз А.В.).
648 Про преміювання за червень 2021 року (Максюта Т.В.).
649 Про преміювання за червень 2021 року (Безверхня О.В.).
650 Про преміювання за червень 2021 року (Куштим К.Ф.).
Протокол № 13 від 13 липня 2021  року
651 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 09.07.2021 р. № 7/1.
652 Про затвердження акта приймання-передачі майна  з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс відділу з питань управління   комунальною власністю міської  ради.
653 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 05.07.2021 р. № 7.
654 Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах.
655 Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах.
656 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
657 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  68  кв.  38.
658 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 32, кв. 90.
659 Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій щодо потреби субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та її складу.
660 Про затвердження протоколу від 13.07.2021 року № 1. (Додаток 1 до рішення містить конфіденційну інформацію)
661 Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Ібе Т.В.
662 Про надання дозволу Комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської міської ради Харківської області на списання основних засобів шляхом ліквідації.
663 Про надання Кургану О.А. згоди на розміщення п’яти тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - торговельних павільйо­нів з реалізації промислових товарів за адресою: місто Лозова, вулиця Гвардійська, 48-а/8.
664 Про організацію заходів з підготовки та проведення у 2021-2022 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території Лозівської міської територіальної громади.
665 Про затвердження Положення про заохочувальну відзнаку міського голови «Цінний подарунок – годинник з логотипом «від Лозівського міського голови».
666 Про відзначення з нагоди професійного свята Дня податківця України  та 30 - річчя створення Податкової служби України.
667 Про відзначення з нагоди ювілею ЧОБІТКА Олександра Григоровича.
668 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від
12 січня 2021 року № 12 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади».
669 Про затвердження складу  узгоджувальної групи
670 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка
671 Про відзначення з нагоди Дня працівників торгівлі
Протокол № 14 від 27 липня 2021  року
672 Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області в І півріччі 2021 року.
673 Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
674 Про виконання Програми соціального захисту населення Лозівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки за І півріччя 2021 року.
675 Про виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій на 2021-2023 роки в Лозівській міській територіальній громаді за І півріччя 2021 року.
676 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.01.2021 року №38 «Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов та її складу».
677 Про надання матеріальної допомоги з нагоди 30-ї річниці незалежності України.
678 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями  громадян.
679 Про надання грошової допомоги на поховання.
680 Про затвердження акта  приймання – передачі майна (автотранспортних засобів).
681 Про визначення комунального підприємства «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області виконавцем послуг з централізованого водопостачання в с. Миронівка Лозівського району Харківської області (Краснопавлівський старостинський округ).
682 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року №222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».
683 Про скасування дозволів ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
684 Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
685 Про надання дозволу ФОП Степанцю О.В. на розміщення зовнішньої реклами.
686 Про  безоплатну   передачу  майна з  балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії  для  приймання-передачі майна.
687 Про   безоплатну    передачу    майна    з    балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «ЕКО-САН» Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії для приймання-передачі майна.
688 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на преміювання інспекторів відділу благоустрою Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області.
689 Про погодження місця розташування тимчасових дитячих розважальних атракціонів у місті Лозова Харківської області.
690 Про надання приватній промислово-торговельній фірмі «ЮСІ» згоди на розміщення трьох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - торговельних павільйонів з реалізації промислових товарів за адресою: Харківська область місто Лозова, мікрорайон 5,1.
691 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 27.04.2021 №350 «Про затвердження структури відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області».
692 Про  виключення зі списку  службового житла квартир комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради Харківської області.
693 Про затвердження рішення адміністрації комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області про надання службового житла за адресою: м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 12,
кв. 24.
694 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
695

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5,буд. 23, кв. 9.

726 Про відзначення працівників комунального підприємства «Еко-Сан» за ліквідацію наслідків негоди на території Лозівської міської територіальної громади
727 Про відзначення з нагоди ювілею ЩЕРБАКОВА Сергія Валерійовича.
728 Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету №41 ГЛУЩЕНКО Тетяни Андріївни.
729

Про відзначення з нагоди Дня будівельника.

730 Про преміювання за липень 2021 року (Зеленський С.В.).
731 Про преміювання за липень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
732 Про преміювання за липень 2021 року (Жидков О.М.).
733 Про преміювання за липень 2021 року (Барановський В.Я.).
734 Про преміювання за липень 2021 року (Керопов А.О.).
735 Про преміювання за липень 2021 року (Корпан О.П.).
736 Про преміювання за липень 2021 року (Петренко Д.М.).
737 Про преміювання за липень 2021 року (Запорожець Т.В.).
738 Про преміювання за липень 2021 року (Бусяк О.В.).
739 Про преміювання за липень 2021 року (Марченко І.В.).
740 Про преміювання за липень 2021 року (Долгополов В.Т.).
741 Про преміювання за липень 2021 року (Садовнича Н.І.).
742 Про преміювання за липень 2021 року (Чабан А.А.).
743 Про преміювання за липень 2021 року (Мурашка В.М.).
744 Про преміювання за липень 2021 року (Немашкало А.П.).
745 Про преміювання за липень 2021 року (Гужва О.І.).
746 Про преміювання за липень 2021 року (Чернець В.Л.)
747 Про преміювання за липень 2021 року (Удовіченко І.О.).
748 Про преміювання за липень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
749 Про преміювання за липень 2021 року (Ярош Л.І.).
750 Про преміювання за липень 2021 року (Кривогуз А.В.).
751 Про преміювання за липень 2021 року (Максюта Т.В.).
752 Про преміювання за липень 2021 року (Безверхня О.В.).
753 Про преміювання за липень 2021 року (Куштим К.Ф.).
Протокол № 15 від 10 серпня 2021 року
754 Про фактичну мережу мистецьких шкіл Управління культури міської ради на 2021-2022 навчальний рік.
755 Про затвердження  плану  заходів з нагоди відзначення  Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України на території Лозівської  міської  територіальної громади.
756 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 грудня 2020 року №1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради» (зі змінами).
757 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.05.2021 р. № 421 «Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області».
758 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  КНП «Лозівське ТМО».
759 Про затвердження структури Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської  області.
760 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству  "ЕКО-САН" Лозівської міської ради Харківської області.
761 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління  житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської міської ради Харківської області.
762 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації (с. Катеринівка).
763 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації (вул. Козацька, буд. 5).
764 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 липня 2021 року № 688 «Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на преміювання інспекторів відділу благоустрою».
765 Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс відділу з питань управління комунальним майном міської ради та створення  комісії щодо приймання-передачі майна.
766 Про виключення з числа службового житла квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 33-А, кв. 41.
767 Про затвердження акта обстеження житлового будинку за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Миролюбівка (Надеждівський старостинський округ), вул. Степна, буд. 8.
768

Про затвердження акта обстеження житлового будинку за адресою: Харківська область, Лозівський район,с. Федорівка (Надеждівський старостинський округ), вул. Василькова, буд. 2.

769 Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення.
770 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 41, кв. 156.
771 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 15, ж.п. № 4.
772 Про затвердження площ квартири Никончук О.М. після проведеного перепланування за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Дарвіна, будинок 8, кв. 2.
773 Про надання дозволу виконавчому комітету міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації.
793 Про відзначення з нагоди 30-ї річниці незалежності України.
794 Про відзначення «Цінним подарунком – годинником з логотипом «від Лозівського міського голови» з нагоди 30-ї річниці незалежності України.
795 Про відзначення з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини.
796 Про відзначення з нагоди Дня пасічника.
797 Про відзначення з нагоди  85–ї річниці селища Кінне.
798 Про відзначення з нагоди 95-річчя села Перемога.
799 Про відзначення з нагоди 145-річчя села Царедарівка.
800 Про відзначення з нагоди 145-річчя села Царедарівка.
801 Про відзначення з нагоди ювілею ЗАГРЕБЕЛЬНОГО Дмитра Юрійовича.
802 Про відзначення з нагоди ювілею ЗЛИВКИ Антоніни Іванівни.
803 Про відзначення з нагоди ювілею ЛАПТЄВОЇ Наталії Іванівни.
804 Про відзначення з нагоди ювілею ЛИТОВКИ Олександра Юрійовича.
805 Про відзначення з нагоди ювілею МАТУШКІНА Андрія Івановича.
806 Про відзначення з нагоди ювілею МУЧКІНОЇ Лариси Миколаївни.
807 Про відзначення з нагоди ювілею ПАЛАГУТИ Олександра Вікторовича.
808 Про відзначення з нагоди ювілею СМІЛИК Оксани Вікторівни.
809 Про відзначення з нагоди ювілею СОТНИКОВА Івана Олексійовича.
810 Про відзначення з нагоди  дня народження ТКАЧУКА Ігоря Володимировича.
811 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.07.2021 № 669 «Про затвердження складу  узгоджувальної групи».
Протокол № 16 від 31 серпня 2021 року
812 Про схвалення прогнозу бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
813 Про заходи щодо складання проєкту бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022 рік.
814 Про роботу  управління праці та соціального захисту населення міської ради з питань призначення державних соціальних  допомог та житлових  субсидій мешканцям Лозівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року
815 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян
816 Про надання грошової допомоги на поховання
817 Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
818 Про надання матеріальної допомоги Почесним  громадянам м.Лозова та Лозівської міської територіальної громади
819 Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради на списання  з балансу основних засобів шляхом ліквідації.
820 Про затвердження заходів з нагоди річниці визволення Лозівщини від нацистських окупантів та Дня міста Лозова на території Лозівської міської територіальної громади
821 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 січня 2021 року № 29 «Про вартість харчування у закладах освіти, підпорядкованих  Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021 рік»
822 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради № 965 від 20.10.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області».
823 Про участь ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» у конкурсному відборі проектів, пов’язаних з розвитком та модернізацією місцевої інфраструктури, які підлягають фінансуванню згідно з Рамковою угодою між Урядом України та Урядом Королівства Данія щодо загальних умов та процедур, організаційних заходів та фінансових умов реалізації програми Danida Business Finance в Україні.
824 Про надання згоди Амінову Аміршейху Амаєвичу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова, на мікрорайоні 5.
825 Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 3, біля будинку № 15.
826 Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 4, біля № 7.
827

Про надання дозволу комунальному  підприємству "Оріль" на списання з балансу   металобрухту шляхом продажу.

828 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.06.2021  № 602 "Про  затвердження  звіту з висновком про незалежну оцінку вартості об’єкта приватизації майна комунальної власності Лозівської міської територіальної  громади, розташованого за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Лозовського, буд. 11".
829 Про затвердження акта приймання - передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс відділу з питань управління комунальним майном міської ради.
830 Про виключення зі списку  службового житла квартири Харківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби України.
831 Про надання внутрішньо переміщеним особам, які фактично мешкають у м. Лозова, житлового приміщення меншого розміру замість займаного, у зв’язку зі зменшенням складу сім’ї.
832 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 16.08.2021 р. № 8.
833 Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення.
834 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3,  буд. 19, кв. 26.
835 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 19, кв. 111.
836 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд.28, кв. 17.
837 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 36, кв. 61.
838 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 32, кв. 105.
839 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5,  буд. 23, кв. 55.
840 Про надання дозволу ТОВ «Перспектива-2017» на розміщення зовнішньої реклами.
841 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному  стані.
842 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року №222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».
843 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.03.2021 №201 «Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на виготовлення технічних паспортів».
844 Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Лозівської міської територіальної громади Харківської області.
845 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10 березня  2021 року № 208 «Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року».
854 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади»  ОРИЩЕНКУ Миколі Михайловичу
855 Про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади»  НАГАЄВУ Кіму Фугасовичу
856 Про відзначення «Цінним подарунком – годинником з логотипом «від Лозівського міського голови» з нагоди Дня міста Лозова та визволення Лозівщини від нацистських окупантів
857 Про нагородження з нагоди Дня міста Лозова та визволення Лозівщини від нацистських окупантів
858 Про відзначення ГЛАДКОГО Миколи Яковича та ГЛАДКОЇ Анни Євгенівни
859 Про нагородження з нагоди річниці створення Лозівської міської територіальної громади
860 Про нагородження з нагоди Дня підприємця України та Міжнародного дня благодійності
861 Про відзначення з нагоди 220-річчя села Плисове
862 Про преміювання за серпень 2021 року (Зеленський С.В.).
863 Про преміювання за серпень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
864 Про преміювання за серпень 2021 року (Жидков О.М.).
865 Про преміювання за серпень 2021 року (Барановський В.Я.).
866 Про преміювання за серпень 2021 року (Керопов А.О.).
867 Про преміювання за серпень 2021 року (Корпан О.П.).
868 Про преміювання за серпень 2021 року (Петренко Д.М.).
869 Про преміювання за серпень 2021 року (Запорожець Т.В.).
870 Про преміювання за серпень 2021 року (Бусяк О.В.).
871 Про преміювання за серпень 2021 року (Марченко І.В.).
872 Про преміювання за серпень 2021 року (Долгополов В.Т.).
873 Про преміювання за серпень 2021 року (Садовнича Н.І.).
874 Про преміювання за серпень 2021 року (Чабан А.А.).
875 Про преміювання за серпень 2021 року (Мурашка В.М.).
876 Про преміювання за серпень 2021 року (Немашкало А.П.).
877 Про преміювання за серпень 2021 року (Гужва О.І.).
878 Про преміювання за серпень 2021 року (Чернець В.Л.).
879 Про преміювання за серпень 2021 року (Удовіченко І.О.).
880 Про преміювання за серпень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
881 Про преміювання за серпень 2021 року (Ярош Л.І.).
882 Про преміювання за серпень 2021 року (Кривогуз А.В.).
883 Про преміювання за серпень 2021 року (Максюта Т.В.).
884 Про преміювання за серпень 2021 року (Мороз С.В.).
885 Про преміювання за серпень 2021 року (Безверхня О.В.).
886 Про преміювання за серпень 2021 року (Куштим К.Ф.).
Протокол № 17 від 08 вересня 2021 року
887 Про затвердження фактичної мережі закладів та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021/2022 навчальний рік
888 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від 31.08.2021 № 820  «Про затвердження заходів з нагоди річниці визволення Лозівщини від нацистських окупантів та Дня міста Лозова на території Лозівської міської територіальної громади».
889 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської радии від 31.08.2021  № 818 «Про надання матеріальної допомоги Почесним  громадянам Лозівської міської територіальної громади».
890 Про відзначення з нагоди ювілею АРТЕМЕНКО Ірини Вікторівни
891 Про відзначення з нагоди ювілею КРАМИНСЬКОЇ Марини Володимирівни
892 Про відзначення з нагоди дня народження ЛАВРОВСЬКОЇ Марії Йосипівни
893 Про відзначення з нагоди ювілею ОВСЯНКИ Галини Миколаївни
894 Про відзначення з нагоди ювілею ШОПІНА Юрія Олександровича
895 Про виділення коштів для придбання ритуального букету квітів
Протокол № 18 від 14 вересня 2021 року
896 Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації та зміну її назви.
897 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться в незадовільному  стані.
898 Про продовження строку дії  дозволу  ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
899 Про скасування дозволу ПТ «Ломбард» Регіональний» ПП «Златодар 585» і компанія»на розміщення зовнішньої реклами.
900 Про виключення зі списку  службового житла комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області квартири за адресою: м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 62.
901 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 29.01.2002 року № 83 «Про переоформлення особового рахунку на житлове приміщення за адресою: м. Лозова, м-н 3, буд. 38, кв. 80».
902 Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 25, кв. 44.
903 Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 33, кв. 49.
904 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 06.09.2021 р. № 9.
905 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
906 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 5, кв. 49.
907 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  47  кв.  11.
908 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  3,  буд. 1,  кв. 53.
909 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 63.
910 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  4,  буд.  40,  кв.  70.
911 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5, буд. 29, кв. 35.
912 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 4, кв. 6, ж.п. № 2.
913 Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  5 тимчасових споруд (Блок 1) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 3, 40.
914 Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  3тимчасових споруд  (Блок 2) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
915 Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  5 тимчасових споруд (Блок 3) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
916 Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  2тимчасових споруд  (Блок 4) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
917 Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення 3тимчасових споруд  (Блок 5) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
919 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
920 Про відзначення з нагоди професійного свята - Дня фармацевтичного працівника.
921 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника.
922 Про відзначення з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
923 Про відзначення за оперативне реагування та рішучі дії під час порятунку пацієнта.
924 Про відзначення з нагоди ювілею КУЗУБА Віктора Степановича.
925 Про відзначення з нагоди ювілею ШРАМКО Валентини Євгенівни.
926 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 грудня 2020 року №1179 «Про затвердження списку голів квартальних комітетів на 2021 рік».
Протокол № 19 від 28 вересня 2021 року
927 Про хід підготовки об’єктів житлово - комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери Лозівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
928 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації.
929 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на проведення поточного ремонту житлового приміщення за адресою: 64606, Харківська область, м. Лозова, м-н 3, буд. 6, кв. 27.
930 Про початок опалювального сезону.
931 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями учасників антитерористичної операції та членів сімей  учасників антитерористичної операції.
932 Про надання матеріальної допомоги з нагоди Дня захисників і захисниць України.
933 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
934 Про надання грошової допомоги на поховання.
935 Про роботу комісії з питань організації  проведення поточного ремонту житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян.
936 Про безоплатну передачу майна з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії для приймання – передачі майна.
937 Про затвердження структури Управління культури Лозівської міської  ради Харківської області, його підвідомчих закладів та структурних підрозділів у новій редакції.
938 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради № 965 від 20.10.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП«Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області».
939 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1048 від 10.11.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області».
940 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 20.09.2021 р. № 9-1.
941 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
942 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1,  буд.  26,  кв.  9.
943 Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих,  великогабаритних та ремонтних побутових відходів на території Лозівської міської територіальної громади.
944 Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП "Теплоенерго."
945 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 12 січня 2021 року № 11 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади».
957 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня юриста.
958 Про відзначення з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
959 Про відзначення працівників Придніпровського управління магістрального аміакопроводу ДП «Укрхімтрансаміак» з нагоди 42 річниці створення підприємства.
960 Про виділення коштів для придбання ритуального букету квітів.
961 Про відзначення з нагоди Дня захисників і захисниць України.
962 Про преміювання за вересень 2021 року (Зеленський С.В.).
963 Про преміювання за вересень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
964 Про преміювання за вересень 2021 року (Жидков О.М.).
965 Про преміювання за вересень 2021 року (Барановський В.Я.).
966 Про преміювання за вересень 2021 року (Керопов А.О.).
967 Про преміювання за вересень 2021 року (Корпан О.П.).
968 Про преміювання за вересень 2021 року (Петренко Д.М.).
969 Про преміювання за вересень 2021 року (Запорожець Т.В.).
970 Про преміювання за вересень 2021 року (Безверхня О.В.).
971 Про преміювання за вересень 2021 року (Бусяк О.В.).
972 Про преміювання за вересень 2021 року (Гужва О.І.).
973 Про преміювання за вересень 2021 року (Долгополов В.Т.).
974 Про преміювання за вересень 2021 року (Кривогуз А.В.).
975 Про преміювання за вересень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
976 Про преміювання за вересень 2021 року (Куштим К.Ф.).
977 Про преміювання за вересень 2021 року (Максюта Т.В.).
978 Про преміювання за вересень 2021 року (Марченко І.В.).
979 Про преміювання за вересень 2021 року (Мороз С.В.).
980 Про преміювання за вересень 2021 року (Мурашка В.М.).
981 Про преміювання за вересень 2021 року (Немашкало А.П.).
982 Про преміювання за вересень 2021 року (Попович Ю.М.).
983 Про преміювання за вересень 2021 року (Садовнича Н.І.).
984 Про преміювання за вересень 2021 року (Удовіченко І.О.).
985 Про преміювання за вересень 2021 року (Чабан А.А.).
986 Про преміювання за вересень 2021 року (Чернець В.Л.).
987 Про преміювання за вересень 2021 року (Ярош Л.І.).
988 Про надання дозволу комунальному підприємству «ОРІЛЬ» Лозівської міської ради Харківської області на списання основних засобів шляхом ліквідації.
989 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 08 вересня 2021 року №887 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ,підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021/2022 навчальний рік».
Протокол № 20 від 07 жовтня 2021 року
990 Про погодження граничного рівня тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються в режимі маршрутного таксі.
Протокол № 21 від 13 жовтня 2021 року
992 Про затвердження складу оперативного штабу з питань соціального захисту одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі,  у осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
993 Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області.
994

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.03.2021 року № 208 «Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні-грудні 2021 року».

995 Про заходи щодо забезпечення безпечного, безперебійного та безаварійного руху транспорту і пішоходів на вулично-дорожній мережі комунальної власності під час снігопадів, снігових заметів та ожеледиці на території Лозівської міської територіальної громади Харківської області.
996 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться в незадовільному стані.
997 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року № 222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».
998 Про виключення зі списку службового житла квартирно-експлуатаційного відділу м. Харкова Міністерства оборони України квартири за адресою: м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 15, кв. 67.
999 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень. 
1000 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 04.10.2021 р. № 10.
1001 Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах.
1002 Про надання внутрішньо переміщеним особам, які фактично мешкають у м. Лозова, іншого житлового приміщення замість займаного.
1003 Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 26, кв. 52.
1004 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд. 9 кв. 7.
1005 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2,  буд. 14, кв. 9.
1006 Про затвердження актів визначення розміру безпідставно збережених грошових коштів за використання земельних ділянок без достатньої правової підстави.
1008 Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету № 58 АКИМЕНКО Катерини Фрідрихівни.
1009 Про відзначення з нагоди ювілею ВАРНАКІНОЇ Марії Антонівни.
1010 Про відзначення з нагоди ювілею ВОРОНКІНА Андрія Вікторовича.
1011 Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету №56 ГОЧ Ганни Зіновіївни.
1012 Про відзначення з нагоди ювілею ГРИБИНЮК Інни Вікторівни.
1013 Про відзначення з нагоди ювілею ЗАСЄЄВОЇ Олени Юріївни.
1014 Про відзначення з нагоди ювілею ПОЛЯЦКОВОЇ Наталії Вікторівни.
1015 Про відзначення з нагоди ювілею РИБАЛКО Тетяни Олексіївни.
1016 Про відзначення з нагоди дня народження СОБОЛЬ Валентини Станіславівни.
1017 Про відзначення з нагоди ювілею ЯЦИНИ Анжели Анатоліївни.
Протокол № 22 від 26 жовтня 2021 року
1018 Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
1019 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1206 «Про затвердження структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської  області».
1020 Про роботу управління праці  та соціального захисту населення міської ради з питань надання пільг мешканцям Лозівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
1021 Про створення комісії з обстеження  стану житлового приміщення (будинку, квартири) при визначенні права громадян на отримання житлової субсидії.
1022 Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
1023 Про надання  матеріальної допомоги головам громадських організацій.
1024 Про надання адресної матеріальної допомоги головам квартальних комітетів.
1025 Про надання матеріальної допомоги за  зверненнями громадян.
1026 Про надання грошової допомоги на поховання.
1027 Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2021 № 1 «Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської  територіальної громади  та її складу».
1028 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.12.2015 № 701 «Про затвердження Положення про комісію з   питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми та її складу».
1029 Про затвердження акта приймання – передачі майна з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області.
1030 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  КНП «Лозівське ТМО».
1031 Про надання дозволу ФОП Гриньку О.В. на розміщення зовнішньої реклами.
1032 Про затвердження акта  приймання-передачі нерухомого майна з балансу КНП "Лозівський ЦПМСД" Лозівської міської ради  Харківської області на  баланс Управління освіти, молоді  та спорту Лозівської міської ради  Харківської обл.
1034 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень (Приймак М.А.)
1035 Про надання згоди на реєстрацію місця проживання Сороченко С.О. та її дочки за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. О. Довженка, буд. 41/1.надання згоди на реєстрацію місця проживання Сороченко С.О. та її дочки за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. О. Довженка, буд. 41/1.
 1036 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 9, кв. 13.
 1037 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  5,  буд.  8,  кв. 130.
 1038 Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, які надає комунальне підприємство «Еко-Сан» Лозівської міської ради Харківської області.
 1039 Про погодження комунальному підприємству «Еко-Сан» Лозівської міської ради Харківської області інвестиційної програми на послуги з поводження з побутовими відходами на 2022 рік.
1040 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2021 року № 944 "Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП "Теплоенерго".
1041 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає дочірнє підприємство «Лозоваводосервіс» комунального  підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області.
1042 Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП «Тепловодосервіс».
1053 Про відзначення з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
1054 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.
1055 Про відзначення з нагоди ювілею БОЙКО Наталії Макарівни.
1056 Про відзначення з нагоди ювілею ДОЛГОПОЛОВА Віктора Тарасовича.
1057 Про відзначення з нагоди ювілею КУРІНЕНКО Марії Миколаївни
1058 Про відзначення з нагоди  дня народження ЛАВРЕНКО Тамари Анатоліївни
1059 Про відзначення з нагоди ювілею ПУГИ Олега Михайловича
1060 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка (Секретарьова А.І.)
1061 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка (Боровенко В.Ф.)
1062 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 грудня 2020 року № 1179 «Про затвердження списку голів квартальних комітетів на 2021 рік».
1063 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня залізничника
1064 Про затвердження Інструкції з діловодства в Лозівській міській раді Харківської області та її виконавчих органах
1065 Про надання дозволу виконавчому комітету Лозівської міської ради Харківської  області  на   розробку проєктно-кошторисної документації
1066 Про преміювання за жовтень 2021 року (Зеленський С.В.)
1067 Про преміювання за жовтень 2021 року (Кушнір Ю.В.)
1068 Про преміювання за жовтень 2021 року (Жидков О.М.)
1069 Про преміювання за жовтень 2021 року (Барановський В.Я.)
1070 Про преміювання за жовтень 2021 року (Керопов А.О.)
1071 Про преміювання за жовтень 2021 року (Корпан О.П.)
1072 Про преміювання за жовтень 2021 року (Петренко Д.М.)
1073 Про преміювання за жовтень 2021 року (Запорожець Т.В.)
1074 Про преміювання за жовтень 2021 року (Безверхня О.В.)
1075 Про преміювання за жовтень 2021 року (Бусяк О.В.)
1076 Про преміювання за жовтень 2021 року (Гужва О.І.)

1077

Про преміювання за жовтень 2021 року (Долгополов В.Т.)
1078 Про преміювання за жовтень 2021 року (Кривогуз А.В.)
1079 Про преміювання за жовтень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.)
1080 Про преміювання за жовтень 2021 року (Куштим К.Ф.)
1081 Про преміювання за жовтень 2021 року (Максюта Т.В.)
1082 Про преміювання за жовтень 2021 року (Марченко І.В.)
1083 Про преміювання за жовтень 2021 року (Мороз С.В.)
1084 Про преміювання за жовтень 2021 року (Мурашка В.М.)
1085 Про преміювання за жовтень 2021 року (Немашкало А.П.)
1086 Про преміювання за жовтень 2021 року (Попович Ю.М.)
1087 Про преміювання за жовтень 2021 року (Садовнича Н.І.)
1088 Про преміювання за жовтень 2021 року (Тимошадченко С.О.)
1089 Про преміювання за жовтень 2021 року (Удовіченко І.О.)
1090 Про преміювання за жовтень 2021 року (Чабан А.А.)
1091 Про преміювання за жовтень 2021 року (Чернець В.Л.)
1092 Про преміювання за жовтень 2021 року (Ярош Л.І.)
Протокол № 23 від 09 листопада 2021 року
1093 Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області.
1094 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2020 року № 965 «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області».
1095 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року № 222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».
1096 Про надання дозволу ФОП Яценко М.В. на розміщення зовнішньої реклами.
1097 Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться в незадовільному  стані.
1098 Про виключення зі списку службового житла комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області квартири за адресою: м. Лозова, вул. Благовіщенська, буд. 15, кв. 91.
1099 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
1100 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 01.11.2021 р. № 11.
1101 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 62.
1102 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 7, кв. 11.
1103 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2021 року № 1042 «Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП «Тепловодосервіс».
1104 Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту в Лозівській міській територіальній громаді.
1106 Про відзначення «Цінним подарунком – годинником з логотипом «від Лозівського міського голови» з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
1107 Про відзначення з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.
1108 Про відзначення з нагоди дня народження АНТОНОВА Василя Васильовича.
1109 Про відзначення з нагоди ювілею МАРЧЕНКО Вікторії Миколаївни.
1110 Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету № 39 СТОЙЛИК Галини Марківни.
1111 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка.
1112 Про схвалення проєкту бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022 рік
1113 Про стан розвитку культури в Лозівській міській територіальній громаді в 2021 році
1114 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.05.2021 № 421 «Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області»
1115 Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян
1116 Про надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС
1117 Про надання матеріальної допомоги вдовам чорнобильців, які не мають статусу дружини померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та які опинилися в складних життєвих обставинах
1118 Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
1119 Про надання грошової допомоги на поховання
1120 Про погодження переведення недієздатної особи до психоневрологічного інтернату аналогічного типу (Маринич Ю.В.).
1121 Про погодження переведення недієздатної особи до психоневрологічного інтернату аналогічного типу (Рівчак Р.О.).
1122 Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  КНП «Лозівське ТМО».
1123 Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області.
1124 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2021 року № 944 «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП "Теплоенерго."
1125 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2021 № 1042 «Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП «Тепловодосервіс».
1126 Про погодження інвестиційної програми ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на 2022 рік.
1127 Про погодження ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»     розрахунку втрат, що виникли протягом періоду розгляду розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, їх встановлення та оприлюднення.
1128 Про затвердження заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені на території населених пунктів, які входять до складу Лозівської міської територіальної громади в 2021-2022 роках.
1129 Про визначення комунального підприємства «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в смт. Орілька та с. Петропілля Лозівського району Харківської області (Орільський старостинський округ)
1130 Про затвердження структури Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської  області У
1131 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської  області на списання з балансу основних засобів шляхом ліквідації.
1132 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку кошторисної документації
1133 Про включення квартир до числа службового житла Головного управління національної поліції в Харківській області.
1134 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень
1135 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 15.11.2021 р. № 11-1
1136 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  58  кв.  20.
1137 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 31, кв. 62.
1138 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2-А, кв. 21, ж.п. № 2.
1139 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 6, кв. 51.
1140 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Свободи,  буд.  2,  кв.  32.
1141 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт Краснопавлівка, мікрорайон, буд. 26, кв. 96.
1142 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт Краснопавлівка, вул. Соборна, буд. 22, кв. 7.
1143 Про організацію у зимовий період 2021 року на території Лозівської міської територіальної громади сезонної роздрібної торгівлі деревами різдвяними  зрізаними.
1144 Про приписку до призовної дільниці громадян 2005 року народження.
1162 Про відзначення з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування.
1163 Про відзначення заохочувальною відзнакою «Цінним подарунком – годинником з логотипом «від Лозівського міського голови» ЧУРИЛОВА Василя Івановича  з нагоди 30-ї річниці створення Комунального закладу «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради
1164 Про затвердження  Положення про Почесну грамоту Лозівської міської ради Харківської області та Подяку Лозівської міської ради Харківської області
1165 Про відзначення з нагоди Дня працівників сільського господарства України.
1166 Про відзначення з нагоди дня народження ГОВОРОВОЇ Світлани Анатоліївни.
1167 Про відзначення з нагоди ювілею ДАВИДЧЕНКО Надії Григорівни.
1168 Про відзначення з нагоди ювілею ДОВГОПОЛ Марії Пилипівни.
1169 Про відзначення з нагоди ювілею КОСЯЧЕНКА Валентина Миколайовича.
1170 Про відзначення з нагоди дня народження ТРЕБЕСОВА Артема Олександровича.
1171

Про виділення коштів для придбання ритуального вінка.

1172 Про відзначення «Цінним подарунком – годинником з логотипом «від Лозівського міського голови» з нагоди Дня працівників сільського господарства України.
1173 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  міської ради від 22.12.2020 № 1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради» (зі змінами).
Протокол № 25 від 07 грудня 2021  року
1201 Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення Новорічних та Різдвяних свят на території Лозівської міської територіальної громади.
1202 Про затвердження переліку загальних культурно-мистецьких заходів, які заплановано провести в 2022 році за Програмою розвитку культури Лозівської міської територіальної громади.
1203 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2020 № 965 «Про затвердження фінансового плану  на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області».
1204 Про надання згоди на проведення реконструкції та розробку проектно-кошторисної документації КНП «Лозівське ТМО».
1205 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.11.2020 року № 1123 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Лозівської міської ради Харківської області та через  віддалені робочі місця адміністраторів".
1206 Про затвердження персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Лозівської міської ради Харківської області.
1207 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2021 №935 «Про роботу комісії з питань організації  проведення поточного ремонту житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян». 
1208 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.07.2021 №659 «Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та її складу».
1209 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.01.2021 № 38 «Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують  поліпшення житлових умов та її складу».
1210 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1182 «Про затвердження Положення про роботу комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та складу комітету».
1211 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.09.20211 № 760 «Про створення тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та Положення про її діяльність». 
1212 Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
1213 Про надання грошової допомоги на поховання.
1214 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
1215 Про надання матеріальної допомоги за зверненням члена сім`ї загиблого учасника антитеротистичної операції.
1216 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно – кошторисної документації.
1217 Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
1218 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 1, ж.п. № 3.
1219 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 33-А, кв. 41.
1220 Про створення та порядок роботи позаштатної постійно діючої військово - лікарської комісії Лозівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області на 2022 рік.
1225 Про перспективний план роботи виконавчого комітету міської ради на 2022 рік.
1226 Про відзначення з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.
1227 Про відзначення з нагоди ювілеїв та дня народження мешканців Панютинського старостинського округу.
1228 Про відзначення з нагоди ювілею БАРАНОВОЇ Світлани Миколаївни.
1229 Про відзначення з нагоди ювілею ВЛАСЕНКО Валентини Миколаївни.
1230 Про відзначення з нагоди ювілею ГУЗЕНКО Галини Леонідівни.
1231 Про відзначення з нагоди дня народження КАЛИНЧЕНКО Вікторії Вікторівни.
1232 Про відзначення з нагоди ювілею КОЛОТІЛОВОЇ Алли Вікторівни.
1233 Про відзначення з нагоди ювілею ПАСІЧНИК Тетяни Іванівни.
1234 Про відзначення з нагоди ювілею ЦИГАНЕНКО Олени Володимирівни.
1235 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка.
1236 Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня працівників суду.
1238 Про укладання договору (Краснопавлівський старостинський округ).
1239 Про укладання договору (Царедарівський старостинський округ).
1240 Про затвердження акта  приймання – передачі майна.
Протокол № 26 від 21 грудня 2021  року
1241 Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради.
1242 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1177 "Про затвердження складу комісії з питань наповнення бюджету Лозівської міської територіальної громади та Положення про комісію з питань наповнення бюджету Лозівської міської територіальної громади".
1243 Про передачу майна з балансу Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області.
1244 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від
08 вересня 2021 року №887 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області, на 2021/2022 навчальний рік».
1245 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від
23.02.2021 №132 «Про затвердження Положення про Комісію з питань надання соціальних послуг мешканцям Лозівської міської територіальної громади  та її складу».
1246 Про організацію робочих місць для проведення громадських та інших робіт тимчасовго характеру у 2022 році та затвердження видів громадських та інших робіт тимчасовго характеру на 2022 рік.
1247 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2020 року № 965  «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства«Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області»
1248 Про надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації та проведення будівельних робіт КНП «Лозівське ТМО»
1249 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 10.11.2020 року №1048 «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області».
1250 Про визначення видів оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно  корисних робіт, та переліку об’єктів для виконання особами адміністративного стягнення на 2022 рік.
1251 Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік.
1252 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від
23 березня 2021 року №222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».
1253 Про надання дозволу ФОП Чеснову О.П. на розміщення зовнішньої реклами.
1254 Про надання дозволу ПТ «Ломбард «Кредити під заставу» ТОВ «Фіннова» та Компанія» на розміщення зовнішньої реклами
1255 Про скасування дозволу  ФОП Степанця О.В. на розміщення зовнішньої реклами
1256 Про скасування рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 20.02.2017 № 96.
1257 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.06.2018 року № 400 "Про надання дозволу на укладення договорів".
1258 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 жовтня 2021 року  №1041 «  Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення,  які надає дочірнє підприємство «Лозоваводосервіс» комунального  підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області.
1259 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого  водопостачання та водовідведення, які   надає комунальне підприємство  «Тепловодосервіс» Лозівської міської  ради Харківської області.
1260 Про заміну наймача в договорі найму житлового приміщення.
1261 Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 09.12.2021 р. № 12.
1262 Про виключення зі списку службового житла комунального підприємства "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області квартири за адресою: м. Лозова, вул. Гетьманська,   буд. 1-А, кв. 27.
1263 Про затвердження Положення про уповноважених осіб виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області.
1264 Про створення комісії з перевірки стану військового обліку та затвердження плану проведення перевірок стану військового обліку та плану звіряння облікових даних на 2022 рік.
1265 Про затвердження завдання з методичного забезпечення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за організацію та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, забезпечення функціонування системи військового обліку на території Лозівської міської територіальної громади на 2022 рік.
1283 Про затвердження списку голів квартальних комітетів на 2022 рік.
1284 Про відзначення за організацію та гідну презентацію Лозівської міської територіальної громади на І Форумі старост Харківської області.
1285 Про відзначення з нагоди ювілею КУХАРЕНКО Тетяни Петрівни.
1286 Про виділення коштів для придбання ритуального вінка
1287 Про безоплатну передачу майна з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс Управління культури та створення комісії щодо приймання-передачі майна.
1288 Про затвердження лінійної норми витрат дизельного палива для автомобіля SPLINE MASC реєстраційний номер №АХ4619КМ
1289 Про преміювання за грудень 2021 року (Зеленський С.В.).
1290 Про преміювання за грудень 2021 року (Кушнір Ю.В.).
1291 Про преміювання за грудень 2021 року (Жидков О.М.).
1292 Про преміювання за грудень 2021 року (Барановський В.Я.).
1293 Про преміювання за грудень 2021 року (Керопов А.О.).
1294 Про преміювання за грудень 2021 року (Корпан О.П.).
1295 Про преміювання за грудень 2021 року (Петренко Д.М.).
1296 Про преміювання за грудень 2021 року (Запорожець Т.В.).
1297 Про преміювання за грудень 2021 року (Безверхня О.В.).
1298 Про преміювання за грудень 2021 року (Бусяк О.В.).
1299 Про преміювання за грудень 2021 року (Гужва О.І.).
1300 Про преміювання за грудень 2021 року (Долгополов В.Т.).
1301 Про преміювання за грудень 2021 року (Кривогуз А.В.).
1302 Про преміювання за грудень 2021 року (Кухмістер Т.Ф.).
1303 Про преміювання за грудень 2021 року (Куштим К.Ф.).
1304 Про преміювання за грудень 2021 року (Максюта Т.В.).
1305 Про преміювання за грудень 2021 року (Марченко І.В.).
1306 Про преміювання за грудень 2021 року (Мороз С.В.).
1307 Про преміювання за грудень 2021 року (Мурашка В.М.).
1308 Про преміювання за грудень 2021 року (Немашкало А.П.).
1309 Про преміювання за грудень 2021 року (Попович Ю.М.).
1310 Про преміювання за грудень 2021 року (Садовнича Н.І.).
1311 Про преміювання за грудень 2021 року (Тимошадченко С.О.).
1312 Про преміювання за грудень 2021 року (Удовіченко І.О.).
1313 Про преміювання за грудень 2021 року (Чабан А.А.).
1314 Про преміювання за грудень 2021 року (Чернець В.Л.).
1315 Про преміювання за грудень 2021 року (Ярош Л.І.).

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ